AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 16:53

Merhaba arkadaşlar, umarım konuyu doğru yere açtım.

Uzun süredir aşağıdaki görüntüde görülen modelin ücretsiz (freeware) modelini arıyorum (burun altı şişik olan). Thomas Ruth çok güzel bir çalışma yapmış ancak FSX için. Kendisine sordum FS2004 için yapmayı düşünmediğini söyledi. CLS'nin var yeni çıkarmış, ancak sadece bu model için satın almak istemiyorum bütün paketi. Acaba benim gözümden kaçmış ve sizin bildiğiniz bir FS2004 modeli var mı bu uçağın ücretsiz olarak sunulmuş? Niyetim, benim Wilco Vol2 paneli ile birleştirmek (merge).

Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 17:06

CLS haricinde FS2004 için başka A332F yok.Tek çareniz o.
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 17:18

Sanırım öyle Cengizhan hocam her yerde arıyorum, ancak yine de aklında bulunsun tüm arkadaşlarımızın, ola ki birisi yapar da yayınlarsa bu başlıktan haber verirseniz (tabi ben de, çünkü bildiğim kadarıyla arayan çok) çok sevinirim. Bu arada zaten Vol2 ye parayı saydım zamanında, bir de CLS'nin aynı uçaklarını sırf bir model için almak lüks olur.

EK: Veya aslında keşke eli bu tür 3B modellemelere yatkın bir hocamız el atıverse de şu dünyaya bir Türk ürünü sunsa ne güzel olurdu ama? Ben becerebilir miyim acaba ama bu tür programları hiç kullanmadım daha önce.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 18:14

Hakan hocam, "model" dediğiniz sanırım Mic.Flight Simulator için. Yalnız konuyu açtığınız bölüm, "Maket-model Uçaklar Bölümü".. Umarım yanlış anlamıyorumdur. Fs9-Simulatorde (bilgisayarda) kullanmak için "A330-200F Cargo" uçak modellemesi arıyorsunuz. Maket-model uçak değil, öyle mi?.

K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 18:27

Evet hocam doğru, FS2004 için uçak modeli, yazılım yani. Yanlış yere açtım galiba konuyu..

EK: Kusura bakmayın silmeye veya taşımaya çalıştım ancak öyle bir seçenek yok, moderatör arkadaşlarımdan rica etsem doğru başlığa taşırlar mı acaba? Model başlığını görünce dalmışım buraya, kusura bakmayınız.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 22:54

Estağfurullah hocam. Şu an ait olduğu yere geldi konu. göz_kırpma
Bahsettiğiniz "A330-200F-Cargo" model uçağın diğer aynı tip uçaklardan tek farkı; ön tekerlerin bulunduğu yerde dikdörtgen çıkıntı olması. Fs9 için böyle bir model çıkarıldığını bilemiyorum. Ücretsiz olarak (çıkıntısız) isterseniz, Posky'nin modeli var. Çıkıntısız tabi.. Ancak Posky sitelerinde yok.(arap saçına döndürdüler sitelerini, karmakarışık oldu, linklerin çoğu her an değişebiliyor..) Ben bu konuya istinaden posky sitelerinde epey arama yaptım. Ancak bende modeli ve Base dosyaları var. Texture bir adet olarak ta (kolayca paintkit yapılabilecek) "Air France Cargo" boyaması var. İsterseniz ücretsiz olan bu, Posky modelini (çıkıntısız) gönderebilirim. Saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 23:24

Pilot hocam, Hakan hocam'ın aradığı uçak FS2004 için olması, oda bir tek CLS de var, Bu uçak da ücretli, free olarak henüz yok, yalnız arkadaşların söylediğine göre, Project Airbus ilerde bu uçağı çıkarıcak, üzerinde çalışma yapılıyor,zaten kendi sitesinde de yazıyor.

CLS A330-200F
THY texture orjinal CLS ye ait ben sadece kanatlara tescil ekliyecem.
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 23:36

Pilot hocam teşekkür ederim, kusura bakmayın tekrar. Zaten uçağın benim hoşuma giden tarafı da o, fuarda görmüştüm ilk Atatürk Havalimanı'nda, çok hoşuma gitmişti TC-JDO Meriç. :)

Erdinç hocam bu haber çok güzel teşekkürler bilgi için, haberim yoktu bundan. Umarım en kısa zamanda yaparlar.

Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 23:45

Buradan inceleyebilirsiniz.

Project Airbus A330-A340 çalışması
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   19/2/2013, 23:59

Erdinç hocam tekrar teşekkürler, umarım bahsettikleri bu burnu şişik olan modeldir. Diğer yolcu tipinden bozma model çok çünkü sitelerde. Hadi hayırlısı bekleyip görelim.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   20/2/2013, 10:21

K.Hakan Sevindik demiş ki:
Erdinç hocam tekrar teşekkürler, umarım bahsettikleri bu burnu şişik olan modeldir. Diğer yolcu tipinden bozma model çok çünkü sitelerde. Hadi hayırlısı bekleyip görelim.

Hakan hocam, eğer sizin dediğiniz gibi olursa modelelme hatası olur, o yüzden çok eleştri alırlar, A330 larda düz burunlu uçalarda hiç F modeli yani cargo modeli görmedim, kullanılan ülkelere ve airbus sitesine baktığınız zaman görürsünüz, zaten konu başlığında eklediğiniz resimde görülüyor, onun için böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum, Project Airbus'ın verdiğim sitesinde dikkat ettiyseniz A330-200F diye geciyor, demekki orjinal modele sadık kalıp, aynısını yapacaklar.Sabırla beklemenizi öneririm.Sevgiler,Saygılar.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.   

İSTEK; A330-200F Fs2004 ücretsiz model arıyorum.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası