AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   10/2/2013, 12:48

Merhabalar;

Benim de değerli boyama üstadlarımızdan bir ricam olacak. Fs2004 Wilco/FT A320 CFM model uçak için bugün B738 lerde kullanılan boyamayı rica ediyorum. Uçağın ismi yine aynı fontlarla Asya, kuyruk tescili ise TC-ASY olursa çok sevinirim. İsteğim biraz özele kaçıyor farkındayım. Bu nedenle yapılmasa da asla kırılmam. Bu iş çok emek isteyen bir şey. Benim de naçizane birkaç çalışmam oldu o nedenle iyi bilirim. Ancak ben amatör olarak sadece SMS/Overland boyayabiliyorum ve Wilco/FT gerçekten ustalık istiyor ve beni aşıyor. Yapmayı düşünecek üstadımız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla,

( Konu çözüldü ve paylaşım linki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cengizhan. )
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   10/2/2013, 22:51

Cengizhan hocam.. Ne dersin?. Sürekli çekyat'ta oturup online oluyorsun.. kahkaha ATC görevinden fırsat bulursan bu boyamaya ne dersin?. göz_kırpma Hem Fs9.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   10/2/2013, 23:27

Çokdan başlamıştım çalışmalara sürpriz yapacaktım bozdun hocam :))
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 14:31

Şuanki durum; henüz biraz daha işi var..

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 14:40

Cengizhan hocam, Asya kim kahkaha Yarışmayla seçtiler sanırım isimleri kahkaha
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 14:44

Sanırım, Hakan hocam o şekilde istemiş bende o şekilde yazdım =)
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 14:50

O Resimdeki Wilco mu? İlk defa bu kadar kaliteli gözüktü uçağın textureleri gözüme.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 14:51

Evet Wilco/Feelthere
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 15:01

Tamam, ilk mesajda varmış, yaşlılık, görememişim kahkaha Biterse ben de arşive katarım bu boyamayı kahkaha
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 15:56

Tabi ki bende dizinime katacağım, bu boyamayı... Cengizhan hocam yapacak ta almayacak mıyız?, uçmayacak mıyız?, SS bölümlerinde kullandığımızı göstermeyecek miyiz?..
Gerçek gibi!, MAŞALLAH!.. Ellerine sağlık hocam!, devammm!..

Sürpriz iyi olurdu ya, kusura bakma üstadım. Fakat nasıl, "12" den vurup, senin becerebileceğin zor boyama olduğunu anladım?,.. da sana seslendim?. göz_kırpma
İyi ki yazmışım... bir başkası da sizin gibi boyamaya başlasaydı, olurdunuz PİŞTİ!.. kahkaha

En son PILOT tarafından 11/2/2013, 16:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 15:59

Heheh :)
K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 16:30

Cengizhan Hocam emeklerinize sağlık olsun. Çok çok güzel oluyor, bayıldım. Sabırsızlıkla bekliyorum ancak olsun siz hiç acele etmeyin lütfen.

Pilot Hocam, sürpriz konusuna gelince emin olun oldu, nedense bu başlıktan mesaj uyarısı maili almadım, az önce tesadüfen görüp baktım ve haberim oldu yapıldığından. :) Tekrar çok çok teşekkürler.

Özgür Hocam Asya benim Allah bağışlarsa 3 yaşında dünya tatlısı yeğenim. O nedenle adını öyle rica etmiştim sağolsun kırmamış hocamız.

Sevgi ve Saygılarımla,
orhanyavuz
ADMIN
Org.Manager
ADMINOrg.Manager

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 18:15

Öncelikle HAKAN hocam hoş geldiniz.

Sonrada Cengizhan kardeşim güzel bir boyama olmuş.sabırsızlıkla paylaşımını bekliyoruz.
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 18:24

Hakan hocam hoş geldiniz aramıza, Pegasusa yazmasan bu başlıktan haberim olmayacaktı nasılda kaçırmışım gözden! kahkaha Boyama gerçekten güzel oluyor, bitince bir adet de ben alayım bol bol uçarım resimleri de paylaşırım forumda. Eline sağlık Cengizhan hocam. :+1T:
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 18:26

Allah bağışlasın Hakan hocam. Benim de "Kuzey" isimli biricik 2.5 yaşında torunumun adını herhangi bir uçağa işleyecek painter buluruz inşallah?. kahkaha Eee, bir de pilot hocanın torunun ismi, bir uçağa verilsin değil mi ya?.. Sabah-akşam kalktığında, "Dede-uşçak!" deyip, kayıt ettiğim uçuş videolarını kendisine seyrettirmemi istiyor. Zaten TV, onun isteklerine endekslendi. Ya çizgi filimler , ya da uşçak!. kahkaha Bazen kucağıma oturup, bilgisayardaki çizim programlarına şimdiden parmak atıyor.
Allah, herkesin yavrusunu analı-babalı-dedeli-nineli büyütsün. Aminnn.

DÜZENLEME
--------------
Bu arada şimdi Haluk hocamın mesajını gördüm. Onun da torun/torunlarının ismini artık boyalamalara yazalım. Böyle bir uygulama yapsak ya arkadaşlar. Ne dersiniz?. Torunları olan bizim gibi "Genç Eski Topraklar" mesaj yazarlarsa, painterlerimiz isteklerini yerine getirebilir.
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 19:05

PILOT demiş ki:

DÜZENLEME
--------------
Bu arada şimdi Haluk hocamın mesajını gördüm. Onun da torun/torunlarının ismini artık boyalamalara yazalım. Böyle bir uygulama yapsak ya arkadaşlar. Ne dersiniz?. Torunları olan bizim gibi "Genç Eski Topraklar" mesaj yazarlarsa, painterlerimiz isteklerini yerine getirebilir.

Mutabık hocam. İşte_BU! Daha önce nasılda aklıma gelmedi hiç. bilmem Cengizhan hocam bu boyamaya İrem isminde TC-IRM kuyruk tescil yaparsa memnun olurum.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 19:24

Wingletler boyanmadı henüz, TC-IRM alınmıştır.

K.Hakan Sevindik
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   11/2/2013, 19:38

PILOT demiş ki:
Allah bağışlasın Hakan hocam. Benim de "Kuzey" isimli biricik 2.5 yaşında torunumun adını herhangi bir uçağa işleyecek painter buluruz inşallah?. kahkaha Eee, bir de pilot hocanın torunun ismi, bir uçağa verilsin değil mi ya?.. Sabah-akşam kalktığında, "Dede-uşçak!" deyip, kayıt ettiğim uçuş videolarını kendisine seyrettirmemi istiyor. Zaten TV, onun isteklerine endekslendi. Ya çizgi filimler , ya da uşçak!. kahkaha Bazen kucağıma oturup, bilgisayardaki çizim programlarına şimdiden parmak atıyor.

DÜZENLEME
--------------

Amin hocam, ayrıca fikir de çok güzel. :)

Hoş bulduk değerli hocalarımız, ben de aranızda bulunmaktan çok memnunum, sağolun.

Cengizhan Hocam, ben sözümü geri alabilir miyim? Hani şu sabırla ilgili olanı (şaka, şaka hiç acelem yok sabırla bekliyorum, şimdiden koydum zaten imzama.).. Muhteşem oluyor, ellerinize sağlık!

Sevgi ve Saygılar,
Berkay Öztürk
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   24/5/2013, 17:58

Tam Bir Ekip Ruhu :brav:
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması   

[istek] Wilco/FT A320 CFM Flypgsva.com boyaması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası