AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   7/12/2012, 21:30

Hocalarım merhaba. Fs passengerde açmış olduğum Akbulutlar airlines adına bir uçak boyamanızı rica edicem aklımda bir tasarım yok o yüzden tasarımı size bırakıyorum uçakta 777-300 olursa iyi olur Saygılar...
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   8/12/2012, 21:10

Ben pek tasarımdan anlamam, anlasam hem tasarımı yaparım hemde boyardım fakat hayal gücüm ve sıfırdan ortaya bir şey koymak beni aşıyor ::)

Elimden geldiği kadar boyarım eğer herhangi bir Painter hocam tasarım örneği ortaya koyarsa istediğinizi boyarım

Pilot hocam veya başka hocalarım tasarım yaparak isteğinizi kırmayacaktır

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 00:46

Şu an bende de şarj bitti.. Pili başka işlere taktım. kahkaha Oraların işleri bittiğinde, tekrar şarj'a takar, bu işlere bakarım. Saygılar.
yigitciftci
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 13:08

Pilot hocam gibi bendede pillerin sarji baska islere yonelik (Bkz. Batman havalimani calismasi). Siz birazcik tasarim yapsaniz kafanizda bizde gerisini getiririz :)
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 14:57

Haluk hocanın deyimiyle; "Armut mevsini de geçti , ama.." kahkaha

Bakınız arkadaşlar!,
Hep!; Armut PİŞ!, ağzıma DÜŞ! deniliyor. Biraz da siz didinseniz, gayret gösterseniz.. vaktiniz mi eksilir?..
VAPS gizli yetenekleri, üretken insanları ortaya çıkarmasını iyi bilir. Şimdiye kadar ne gizli kalmış cevherler ortaya çıktı. Epremsoft hocamızdan başlayıp, onlarca üretken ve tasarımcı arkadaşlarımızı sayabilirim. Hep bu değerli tasarımcılara gaz verdik, arkasında durduk, her türlü desteği sağladık. Şu anda bu arkaafdaşlarımızın çoğu gerçek hayatta da bu çalışmalarına eş işlerde çalışıp, yan gelir kazanıyorlar. Aynı şekilde sizlere destek çıkmaktayız. Bu yazılarımdan belli değil mi gaz verdiğim?..
Belki diyemem, mutlaka sizin de içinizdeki kendinizin bile farkedemediği gizli kalmış yetenekleriniz vardır, inanıyorum. Amma velâkin bu yetenekler, ÇALIŞMAYINCA, bir şeyler çiziktirömeyince ortaya ÇIKMAZ!.. Alın kalemi elinize birşeyler çiziktirin. ilk başta karalamalar çıkar,fakat o karalamalara düşünce gücünüzü ekleyince neler çıkar neler... Bunların farkında bile değilsiniz.
Tek söyleyeceğim bir şey var!:
ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK!...
OKUMAK, OKUMAK, OKUMAK,...Başka yolu yok!..
Çalışmadan, öğrenmek için okumadan, bilgi sahibi olmadan Allah bile size gökten hiçbir şey indirmez.. Sen çalış ki; ben de vereyim diyor Allah..
Boş-boş uçup, sağdan soldan birşeyler istemek, sizi olduğunuz yere ÇİVİLER!.. Bir GIDIM ileri gidemezsiniz..
Yiğit hocamın dediği gibi; Sizler de biraz çabalayın ki, bizler de arkanızdan daha iyilerini verelim.

Pilot hocanın GAZ yerine geçecek bu sözleri belki size batmış, canınızı acıtmıştır!.. Fakat çalışıp, üretip, birşeyler ortaya çıkardığınızda, ilerde VAPS'ın "en yetenekli tasarımcıları" arasına girdiğinizde de bu batıcı sözlerimi hatırlayın...Sevgilerimle..

Bunları çooook ve defalarca yazdık. Ama OKUYAN VAR MI ki?...OKUYUPTA UYGULAYAN VAR MI Kİ?..

Hazır LOP, azıma DÜŞ!..

Ne demiş Yüce Atatürk'ümüz?..
Türk zekidir (?),
Türk çalışkandır (?),
...vs,vs,vs.. Niye soru işareti koydum yanlarına?.. Acaba şimdi ki Türk gençlerini görseydi; gurur mu duyardı?, yoksa kahrından BİR DEFA daha mı ölürdü?

Kim?, Atatürk'ün izinde(peşinde)?..
Haydi!, madem "-İzindeyiz!" diyorsunuz.. Sözlerle değil, davranışlarınızla gösterin de Atatürk!ün gençleri olduğunuzu bir görelim. Nasıl peşinde olduğunuzu dünya alem görüyor zaten..
Medeni milletler seviyesine böyle mi geleceğiz?, yoksa çalışıp üreterek mi?.

Hiç batmasın bu sözler, hiç alınmayın arkadaşlar!.. Çünkü bu sözler çalışkan ve üretken insanlarımıza söylenmiyor.. Çalışın, üretin de bu sözler size söylenmemiş olsun, batmamış olsun!..

En derin sevgilerimle.

-------Bir şey daha....
Hüseyin hocanın rica ettiği Universal logosu, en azından benim, SON logo tasarımımdı. yapacak arkadaşlara da engel olmam, isteyen istediği kişiye tasarım yapabilir.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 15:55

Peki pilot hocam bir şeyler yapmaya çalışıcam sonra sizinle paylaşırım.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 23:36

Ersin kerdeşim, boyama bende merak etme yarına sende olur tasarım yapamadım nette güzel bir grafik buldum onu kullanarak yapacağım umarım beğenirsin

Hocalarıma duyrulur
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   10/12/2012, 22:47

Ersin hocam eğer beğendiysen ve onay verirsen ayrı bi başlıkta paylaşıcam
Umarım beğenirsin, benim hoşuma gitti

Büyük Boy: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   10/12/2012, 22:56

Harika bir çalışma hocam ellerinize kollarınıza vaktinize sağlık Teşekkürler. Yayınlayında bir an önce uçuyum :+1T:
mustafa_aykın
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   26/1/2013, 18:19

Hocam sınavlarım nedeniyle şuan boyama yapmıyorum. Size boyama hazırlamadım, ancak boyamaya yardımcı birkaç fikir, font hazırladım.
Tabiki boyama yapmayı isterseniz. Başlangıç için kendi isminizde bir boyama ideal olur. Tavsiye ederim güzel bir uğraşıdır. kahkaha
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   27/1/2013, 02:51

Mustafa hocam çok güzel görünüyor. :+1T:
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama   

[İSTEK]; "Akbulutlar Airlines" Logo ve Boyama
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası