AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

[İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   30/11/2012, 18:02

Haklısınız hocam. İlgilenen olmadı ama, ne yapsınlar, şuç bende kahkaha ; "UA" logosunun büyük boy çizimini kendilerine göndermedim. kahkaha Çünkü Hüseyin hocam ilk resim olan "Dünyalı" resmi beğendiğinden o logo elimde kaldı.
Ancak; "UA" logosu ile çalışmak isterlerse Orhan hocam veya Ünsal hocama gönderebilirim.

Ayrıca sizden esinlenerek şöyle bir farklı eksiz daha yaptım:
"Globally Yours" yazısı eğimli, motor üzerinde UA logosu, ve en önemlisi de uçak altı GRİ (eskisi gibi..)
Hüseyin hocadan da ÇIT! yok bu günlerde. Acaba biz boşa mı kürek çekiyoruz. Bizler görevlerimizi yeterince yerine getirdik. Bundan sonrası Hüseyin hocaya kaldı.

3a
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   1/12/2012, 09:13

Yiğit hocam Bayrağı yukarı alacağım haklısınız.
Pilot hocam logoyu yollarsanız onuda halledip
paylaşıma açalım.
Saygılarımla
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   1/12/2012, 11:19

Boeing 777-300ER POSKY

Büyük Boy: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Büyük Boy: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benden bu kadar ::)
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   1/12/2012, 12:06

Ve işte son durum tamam derseniz görevi tamamlayacağım

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   1/12/2012, 14:24

Son boyamalarınız için de tekrar teşekkürler arkadaşlar. Ellerinize sağlık. Onca işlerinizin arasında bunları da yapmış olmanız, büyük incelik. ARTI'larınız verilmiştir.
Şimdi lütfen beklemede kalalım.
Hüseyin hocanın kararına göre boyamalarınızı, "Hayali havayolları" olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sayfamızda paylaşabilirsiniz. Saygılar.

Orhan hocama "UA" logosu gönderilmiştir. Ama SS'lerden gördüğüm kadarı ile benden önce temin etmiş bile kahkaha
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   1/12/2012, 15:26

Pilot hocam sizin yaptıklarınız yanında bizimkilerin lafı olmaz :)
Bunlarda diğer ss ler

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   1/12/2012, 23:35

Orhan Hocam, son SS'deki "Sağ-Wingview" e baktığımda, paylaştığım "Posky_B738 için Wingview" uygulamasını kullanmıyorsunuz sanırım?..: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   4/12/2012, 19:00

Hüseyin kardeşimizden ses seda yok 3 - 4 gündür foruma girememiş .Herhalde Unıversal va ya pilot topluyor :)
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 15:44

:) yok hocam ya bu aralar yazılılar felan sınavlar giremedim ama çalışmaları çok beğendim şu an buradan ne diyeceğimi bilemiyorum şu an kendimden geçtim. PILOT hocamın sözüne dayanarak hocam onaylıyorum yüklemeler yapılabilir, bir şey daha uçaklar hangi similasyonlarda çalışıyor.?
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 16:28

Benim boyama FS2004 için
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 18:47

Hüseyin hocam eğer boyamaları onayladıysanız bende yaptığım 2 boyamayı, bunlar Boeing 737-800W ve 777-300 uçaklarının boyamalarını ilgili sayfada paylaşırım

POSKY'de boyadağım için hem FS9'da hem FSX'te kullanabilirsiniz
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 22:37

ibrahim demiş ki:
Hüseyin kaptanımın istek çalışmalarına emek veren başta Pilot hocam olmak üzere tüm arkadaşlara iyi çalışmalar diliyorum.

Dikkatimi çeken bir noktayı vurgulamak istiyorum izninizle. Kuyruk dikmesi üzerindeki dünya logosunun dikmenin sol ve sağ tarafındaki konumlandırması.

Dikmenin her iki yanında logonun aynı figür parçasını kullanmak pek mümkün görünmüyor. Ünsal hocamın B737 ve 738 ekran görüntülerinde olduğu gibi dikmenin sol ve sağ tarafında dünya logosunun iyi ayrı figür parçasını kulanmanın daha uygun olacağını düşünüyorum.

sevgiler, saygılar...

Orhan ve Ünsal hocalarım; öncelikle çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Konuya yazdığım yukarıdaki mesajımı tekrarlamak isterim.

Orhan hocamın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] paylaşımındaki kuyruk dikmesinin sağında ve solunda dünya logosunun aynı parçası kullanılmış, Ünsal hocamın çalışmalarında dikkat ettiğim kadarıyla kuyruk dikmesinin sağında ve solunda dünya logosunun iki ayrı figürü işlenmiş. Şahsi kanatim Ünsal hocamın örneklemelerinin daha uygun olacağı. Çünkü kuyruk dikmesinin sol tarafında kullanılan dünya logosunun parçasının aynısını kuyruk dikmesinin sağ tarafında da aynen kullanılması dünyanın görünümü açısındanda biraz garip kaçacak gibi ( kuyruk dikmesinin sağ tarafındaki dünya parçasının doğusu ve batısı yer değiştirmiş gibi görünüyor.)

Ünsal hocam sanırım logoda birkaç küçük yer değiştirmelerle kuyruk dikmesinin sağ tarafında dünya logosunun diğer parçasını uygun biçimde yerleştirmiş gibi. Ünsal hocam gerekirse bu değişikliği Orhan hocamla paylaşabilir diye düşünüyorum.

Böylelikle kuyruk dikmesinin sağında ve solunda kalan dünya logosu boyamalarda ve paylaşımlarda aynı şekilde ( Orhan ve Ünsal hocamın boyalarında birbirlerinden farklılık olmaması açısından) kullanılabilir.

sevgiler, saygılar...

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   9/12/2012, 23:10

Dikkatinize ve farkı farkettiğinize Teşekkür ederim İbrahim hocam. Ben bu olayı, ilk mesajınızdan sonra da yazacaktım ama, içimizden birkaç kişiden başka bunu gören olur mu ki?...
Henüz logoyu hazırlarken (Dikkat ettiyseniz Türkiye kısmını kırmızıya boyadım) bu olayı o zaman düşünmüştüm. Ve siz farkettiniz.
Evet, logoyu İKİ adet hazırlamam gerekirdi. Fakat bilerek yapmadım. Çünkü yine, dikkat ettiyseniz amerika kıtasını SOL dikmede kapattım. Aynı logoyu sağ dikmeye (ters çevirmeden) uygulasaydım, dünyayı sola döndürerek sol kenarda Türkiye, sağ kenarda ise Hindistan ve Japonya olacaktı. Fakat bu kadar ince elek bulamadığım için eleyemedim kahkaha Elesek te ne farkedecekti ki?..
Anladınız sanırım hocam. kahkaha PM atabilirsiniz.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   

[İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3