AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   11/11/2012, 19:16

Sayın hocalarım merhabalar forumda daha yeniyim ancak fsde belli bir geçmişim var sizden birşey rica etmek istiyorum.Ben FS2004 üzerinde yeni bir sanal havayolu kurucam bunun için herşey hazır ancak texture mevcut değil havayolunun adı Unıversal Aırlınes bu havayolu için texture çalışmalarınızı ekliyorum yaparsanız çok sevinirim teşekkürler ilk konu açışım kusrum olduysa affola.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   11/11/2012, 19:30

Sarı Çizmeli Mehmet Ağa derim. Firma için logo mu talebiniz?
yigitciftci
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   11/11/2012, 19:34

Hak verdim Ozgur hocam, Huseyin arkadasimiz sanirim dediginiz gibi logo ve ucak boyamasi tasarimi istiyor bizden.. Kafasinda olusturdugu bir ornek gosterebilse iyi olacak.
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   11/11/2012, 20:17

Evet hocam logo ve texture sizin için zahmet olmazsa textureler Default a330 ve B738W istiyoruz şimdiden çok teşekkürler.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   11/11/2012, 22:35

Merhaba Hüseyin hocam.
İlk kez konu açtığınız başlıktan belli oluyor zaten. Maalesef hocalarım da farkına varamamış olmalı.. Buraya bakarsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] altalta sıralanmış bütün istek konularımızdaki başlıklar, [İSTEK] ifadesi ile başlıyor. Bu alışkanlığımızı devam ettirelim lütfen.
Gelelim isteğinize.. Rica desek daha doğru olacak sanırım. Yapılacaklarla ilgili olarak elinizde olmayanları değilde, olanları sayalım. Tahminim elinizde sadece "Universal Airlines-VA" diye bir isim düşünceniz var. Ve bizden bu isimle ilgili Logo ve Texture(a330 ve b738w için) tasarlamamızı rica ediyorsunuz?. Doğru mu?..
Herkes herşeyi yapacak, becerek, elinden gelmeli diye bir kural olmadığını göz önüne alırsak, isteğiniz makul ve haklısınız da.. Ancak, siz de sizin kuracağınız yeni düşünceniz için bizlere yardım etmeniz gerek. Bunun için tasarlanacak logo ve textıre için bize GERÇEK fotolarla fazlaca miktarda örnekler sunmanız gerek. Intternette logo tasarımları ve texture örnekleri için fotolar sunabilirsiniz.. -Buna benzesin, -şunun kuyruğu kısa olsun, -rengi şöyle olsun falan , vs. gibi.. Siz de elinize kalem alıp, birşeyler çizebilmelisiniz. Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   11/11/2012, 22:46

Başlığa çok takılmadım, neticede istek kelimesi geçiyordu içinde ama: Varsayılan (ya da default diyorsunuz) olarak ne FS9'da ne de FSX'te A330 var (A332 mi A333 mü, o da belli değil). Simulatör olarak FS9 kullanıyorsunuz, orada da varsayılan B738W yok (FSX olsa eyvallah). A330 konusunu netleştirmeniz gerekli, B738W FSX varsayılan ise Ünsal hocam ustadır o konuda kahkaha
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   12/11/2012, 06:43

Hemde nasıl usta, bir boyamalarini görseniz şaşarsınız :lol: Default B738W'ye gördüğüm en iyi boyama yapan kişi kahkaha
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   12/11/2012, 15:57

İltifatlarla boğuluyorum yetişin ::)

Çok teşekkür ederim Özgür ve Alp kaptanım layık olmaya çalışıyorum ::)
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   12/11/2012, 16:11

kahkaha
İşte!, VAPS böyle gizli kalmış yetenekleri çıkarmasını iyi biliyor. kahkaha
Ne epremsoft'lar, ne Ünsal'lar, daha neler neler gelecek. Henüz kendi yeteneklerini bile bilmeyen daha ne cevherler çıkartacak VAPS.
Hemen konuya "maydanoz" olduk ya.. kahkaha
VAPS, bir anlamda; "FS-Tasarım Akademisi"
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   12/11/2012, 17:48

Hocam öncelikle kuyruk ünal kaptanın imzası gibi olursa sevinirim logo veya unıversal yazabilir renk ağırlıkla mavi-gri olması temennimdir alt arka kısımda el yazısıyla globally yours yazsın motor üstü boyama gövdedki unıversal yaazısıyla aynı renkte olsun wingletslerdeki renkte mavi tonlara yakın olsun teşekkürler.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   14/11/2012, 17:26

HuseyinBerker demiş ki:
Hocam öncelikle kuyruk ünal kaptanın imzası gibi olursa sevinirim logo veya unıversal yazabilir renk ağırlıkla mavi-gri olması temennimdir alt arka kısımda el yazısıyla globally yours yazsın motor üstü boyama gövdedki unıversal yaazısıyla aynı renkte olsun wingletslerdeki renkte mavi tonlara yakın olsun teşekkürler.

-kuyruk ünal kaptanın imzası gibi olursa sevinirim(logo veya unıversal yazabilir),
-renk ağırlıkla mavi-gri olması temennimdir,
-alt arka kısımda el yazısıyla globally yours yazsın,
-motor üstü boyama gövdedki unıversal yaazısıyla aynı renkte olsun,
-wingletslerdeki renkte mavi tonlara yakın olsun,

-teşekkürler..

..Evet Hüseyin hocam. Alıntınızda birleşik yazdığınız, isteğiniz olan "Universal Airlines-VA" uçak boyamasının özelliklerini maddelere ayırdım ki; daha kolay anlaşılsın.

Logo ve boyama tasarımı yapan arkadaşlarımız bu özelliklere göre resim üzerinde eksizler yapabilir. Daha sonra yapılan bu eksiz çalışmalarından birine siz karar verebilirsiniz. karar verdiğiniz çalışma üzerinden hangi yapımcının, hangi uçağına bu kararlaştırdığınız çalışmanın yapılmasını istiyorsanız bunu da buraya yazarak gönüllü painter arkadaşlarımız yapmak için; "-Ben bu boyamayı yapmak için talibim!." diye mesaj atabilir.

Fakat şunu öncelikle belirteyim ki; Logo ve eksiz çalışmalarını yapan arkadaşlarımızı ön plana alarak onların bu çalışmalarına herkesten fazla değer vermek gerekir. Çünkü; olmayan bir şeyi tasarlayacaklar ve sizin beğeninize sunacaklar. Biliyorsunuz, VAPS ve VAPS'ın değerli elemanları herşeyi bedava yapar. Tek karşılığı ise bir teşekkür ve yapılan tasarımların kullanıldığını SS'lerle görmek!.. .En çok bizleri memnun edecek olan yaptıklarımızı sizin kullanırken GÖRMEK.. Bu da ancak SS'lerle veya videolarla VAPS'ta sunmak.

Bana attığınız PM'ye istinaden çalışmalarımdan fırsat bulduğumda ben de birkaç eksiz ve logo çalışması yapabilirim. Ancak diğer arkadaşlarımın da yardımcı olmasını istiyorum. Saygılar.

-
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   14/11/2012, 19:36

Hocam teşekkür ve minnetlerimizden şüphe duymayın her türlü S.S gelecektir hocalarımızın çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 00:18

Hüseyin hocam, Logo çalışmalarımız bitti. İki adet kuyruk logo çalışması yaptım.
Altta, gerçek uçak fotoğrafı üzerine boyadığım İKİ adet eksiz çalışması bulunuyor.. Bunlar Texture çalışması değildir!.
Eksizlerden hangisini beğenirseniz, yapımcı ve model belirtmek suretiyle, gönüllü painter arkadaşlarımızdan texturelerinin boyanmasını talep edebilirsiniz.
"Logolar" bende saklıdır...Sadece boyayacak olan painter arkadaşlarımıza gönderilecektir.
Alttaki eksizler üzerinde düşündğünüz değişiklikleri, istek ve önerilerinizi boyayacak olan painter
arkadaşlarımıza bu sayfadan iletebilirsiniz.

1a

2a
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 15:29

Hocam 1A boyamasını tercih ediyoruz Boeing uçaklarının ve Aırbus uçaklarının winglet kısmıda aynı tonda maviye boyanırsa daha iyi olur çalışmanız için çok teşekkürler painter arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 17:55

Rica ederim. Şimdi sıra; Painter arkadaşlarımızın cevaplarını beklemek gerekiyor.
orhanyavuz
ADMIN
Org.Manager
ADMINOrg.Manager

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 18:13

Hocam ben gönüllüyüm.Bana yollayabilirsiniz.

Saygılarımla
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 18:19

Default B737-800w uçaklarını boyuyabilirim Pilot hocam haberiniz olsun
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 18:46

Hocam boyamaya talip olduğunuz için teşekkürler filomuzda

A319
A320
A330-300
A340-300

B737
B738W
B777-300ER

Bu uçaklardan istediğiniz uçakları seçip yaparsanız sevinirim öncelikli similatörümüz fs9 ancak fsx te uçan pilotlarımızda var 2 similatörede uyarlı texture yaparsanız seviniriz ama dediğim gibi fs9 önceliklidir teşekkürler çok Saygılar
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 20:45

Hüseyin bey hangi uçak yapımcısının uçaklarını istiyorsunuz birde B738W'i anladımda B737 yazmışsınız B737 derken ? Bütün 737 serisin tüm uçaklarının boyanmasını istiyorsunuz
Bilgi verirseniz sevinirim Orhan hocamla ortaklaşa güzel boyamalar yapacağız inşallah ::)
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 21:03

Hocam kusra bakmayın W derken winglets anlamında yazdım 737 derkende 737-700 anlamında yazdım yanlış anlaşılmış kusra bakmayın uçaklar default olsun hocam yada sizin insiyatifinize bağlı posky de olabilir fark etmez
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   25/11/2012, 22:05

Anladım hocam

737-800w Default boyarım 737-700'ü ise Posky olur ancak 737-800w'i sadece FSX'te uçan kaptanlarınız kullanabilir haberiniz olsun

Pilot hocam online olduğunda bu mesajı görüp logoları bana ulaştırır boyamaya başlarım
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   26/11/2012, 02:01

-
Öncelikle Orhan hocama ve Ünsal hocama çok teşekkür ederim.

Hüseyin hocam.. Lütfen yazdıklarınızı DİKKAT ederek ve kontrol ederek "GÖNDER" tuşuna tıklayın. Çok rica ederim.. Bakın bir önceki (resimli) mesajımda ne demiştim; Gönüllü painter arkadaşlarımıza uçakları belirtirken; "Yapımcısını" ve "Uçağın Modelini/Tipini" BİLHASSA belirtin!, demiştim. Mesajları çok iyi okuyun lütfen.

Önceki mesajımda sunduğum eksiz çalışmalarından "1a" olan("Yıldızlı Dünya" logolu) çalışmayı uygun gördüğünüz için, ona ait logoları Orhan hocama ve Ünsal hocama gönderiyorum.
Orhan hocam, Ünsal hocam çalışmalarınızda başarılar dilerim. Kolay gelsin ikinize de..

Çalışmalarınızı paylaşmadan önce bu konuda sunarsanız, biz de dilimizin döndüğü kadar yorumlarımızı yapar, artılarınızı verebiliriz.

Çalışmalar paylaşılacak kıvama geldiğinde, "Sanal (Hayalî) Havayolları Boyamaları" sayfamızda: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Tekrar kolay gelsin arkadaşlar..
orhanyavuz
ADMIN
Org.Manager
ADMINOrg.Manager

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   26/11/2012, 18:05

Pilot hocam konu anlaşılmıştır.Uygulamaya geçiyorum.Saygılarımla
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   26/11/2012, 18:07

Teşekkürler arkadaşlar, tekrar kolay gelsin. Başarılı çalışmalar dilerim.
orhanyavuz
ADMIN
Org.Manager
ADMINOrg.Manager

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   26/11/2012, 19:45

Ön çalışmalara başladım.
Project opensky e boyadım daha çok eksik var.yorumlarınızı bekliyorum :)

Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama   

[İSTEK]; "Unıversal Airlines" Logo ve Boyama
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki