VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?

4 posters
YazarMesaj
emirkarakaya
Pilot-1

Pilot-1
emirkarakaya

Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? Empty
MesajKonu: Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?   Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? EmptyPtsi 22 Ekim 2012, 23:23

AFX ve ADEX ile sıfırdan yeni bir havalimanı kuruyorum. Kuruyorum kurmasına da ama hiç trafik yok. Bunu eklemenin bir yolu var mı? Varsa nelerdir? Yardımlarınızı Bekliyorum değerli kaptanlarım.[center]
emirkarakaya
Pilot-1

Pilot-1
emirkarakaya

MesajKonu: Geri: Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?   Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? EmptyPtsi 22 Ekim 2012, 23:28

Sevgili adminlerim kusura bakmayın klavyemden kaynaklanan yazım yanlışı oldu. Özür dilerim.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?   Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? EmptySalı 23 Ekim 2012, 00:41

AI trafik sanırım hocam bahsettiğiniz. AI trafiklerle ilgili bölümümüz var, nasıl yapılacağı anlatılıyor. 3 adet txt dosyasını düzgünce ayarladığınız takdirde trafikleriniz gelecektir meydanınıza.

Size bir fikir: Eğer yapacaksanız LTCT ICAO kodlu Iğdır Havalimanı'nı öneririm. Yakın zamanda açıldı, FSX için var, FS9 için de olsa aslında fena olmazdı kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?   Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? EmptySalı 23 Ekim 2012, 01:35

Sanırım IĞDIR'ın taşı bana da geldi. Listeye aldım hocam. Zaten oralarda inşaattayız. Elimizdeki bitince "VAPS Malzeme Tırı" nı Iğdır'a götürmek daha kolay. Saygılar.

Gerçi konuyla ilgisi yok ama, şu anki yeni IĞDIR limanının gerçek fotosu elinde olanlar/bulabilenler "IĞDIR Scenery Çalışmaları" adında konu açarak orada paylaşabilirler. (Konuyu yanlış yere açanlar UYARI alabilir!.).. Biz de fotolara dayanarak, scenery'ye başlarız.
emirkarakaya
Pilot-1

Pilot-1
emirkarakaya

MesajKonu: Geri: Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?   Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? EmptyÇarş. 24 Ekim 2012, 21:40

Ya baktım da bunu yapmak baya uzun sürüyormuş. Daha kısa yolu varsa onu yapalım yoksa mecbur bunu yapcaz :)
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?   Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek? EmptyÇarş. 24 Ekim 2012, 23:03

Bana sefer yapacagin meydan ile sefer yaptiracagin ucaklari box.com'a yukleyip gonderirsen senin icin olustururum diger degistirmeleri sonra sen yaparsin.

Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AI Trafik Duzenleyicisi - P3d ve FsX icin-
» Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum
» Yardım: FSX-AI trafik yüklem (WOAI)
» Yardım: WOAI trafik sorunu
» AI TRAFiK iÇiN YARARLI SiTELERiN BAĞLANTILARI