VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu

2 posters
YazarMesaj
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu Empty
MesajKonu: Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu   Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu EmptyPtsi 22 Ekim 2012, 10:25

Merhabalar. Çok uzatmadan, resimsiz olarak soruyu sorayım (tariften sonra resme gerek kalmayacak).

Bu firmanın A319, A320, A330 ve A340 uçaklarını da kullandığım ve bu sorunu sadece A321'de yaşadığım için sorunu bulabiliriz. Gece uçuşlarında, apronda taksi yaparken haliyle taksi ışığını açıyoruz (gündüz de açıyoruz elbette ama sorun gece oluyor). 2D veya 3D kokpitte, apron, taksi ışığıyla bir güzel aydınlanırken uçağın dış görüntüsüne geçtiğimde, ışık yansa bile apronu aydınlatmıyor. Diğer tüm uçaklarda bu sorun yok, sadece A321 yapıyor bunu. Aircraft.cfg dosyalarına baktım (A320 ile kıyasladım), fark göremedim. Sizce sorun neden olabilir?

A330 ve A340'larda, runway turn off ışıkları açıksa dönerken ışık da dönüyor, adamlar kendi uçaklarını bile öz üvey ayırmışlar (doğrusu A330 ve A340'larda olan). A321'e de böyle muamele yaptılarsa hiç şaşırmam :lol:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu Empty
MesajKonu: Geri: Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu   Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu EmptySalı 23 Ekim 2012, 01:23

Evet hocam, benim de birkaç kez bu başıma gelmişti, bu olay. Fakat hangi yapımcının ve hangi tip uçağında olduğunu şu an hatırlayamıyorum. Hatta "Çözülecek
Uçak Hataları" listemde sırasını da almıştı. Elim değip henüz bakamadım. Müsait bir zamanda hemen bakacağım.
Benden önce bakabilecek kaptanım olursa, beni beklemeden çözümü sunabilir. Memnuniyetle karşılarım.. Saygılar.

NOT:
Arada sırada "Konu Yukarı!" mesajları ile konu sıcak tutulursa, konuyu unutmam. Çünkü yaşlandık artık.. kahkaha

Wilco/Feelthere Airbus A321 Taksi Işık Sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wilco / Feelthere Airbus A320 Hız Sorunu
» Wilco/Feelthere Airbus Arşivimdeki Boyamalarım (FS9 ve FSX Uyumlu)
» Işık Sorunu
» THY_A319, A320, A321 (Wilco Airbus v1) Repaints(3adet)
» AirbusA320Family - Wilco.Project.airbus (iFDG) merge AP Sorunu