VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX)

2 posters
YazarMesaj
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX) Empty
MesajKonu: Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX)   Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX) EmptyÇarş. 05 Eyl. 2012, 23:02

Buraya, yanlış yere konu açan kaptanımız demiş ki:
arkadaşlar ben internetten araştırdım ama pek yeterli bilgiyi bulamadım burda yeterli bilgiyi umacağımı ihtimal vererek fsx SKAI Traffic v2.3 kurulumunu bilen arakadaş varsa beni bilgilendirirse sevinirim (Windows 7)... Question Question
SKAI trafik eskidi sana
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX) Empty
MesajKonu: Geri: Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX)   Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX) EmptyPerş. 06 Eyl. 2012, 00:58

"AI Trafikler" bölümü olduğu halde, Alıntısını mesajınıza iliştirdiğim bir kaptanımız, yanlış yerde açtığı konuyu kilitlediğiniz için teşekkürler Yiğit hocam.

İlk mesajı yazan (Konuyu yanlış yerde açan) kaptanımızın ilk mesajını sildim. Yerine, mesajınıza alıntısını iliştirdim.
Konu başlığını içeriğe göre düzenledim, mesajınızdaki çözümü de HİDE'ledim.
Konu doğru yerde açılmış olsaydı, çözümden faydalanmak için mesaj atılıp görülebilirdi. Kilitli ve HİDE'li yaptığımız için konu askıda kalmıştır!. Kimse de faydalanamayacak.

----------------------------------

Bütün arkadaşlara SESLENİYORUM!.....................SON UYARI.. Yeter artık. Bıktırdınız !..

Lütfen ama lütfen!...
Konu açmadan önce, açacağınız konu ile ilgili bölümü YARIM SAAT arayın!..Mutlaka konunuzla ilgili bölümü bulacaksınız!. Burada her konu için bölüm var. Bana PM atın, yoksa yeni bölüm açalım
Açacağınız konuyla ilgisiz bölümlerde açacağınız topikler ÇÖPE ATILACAKTIR!..

Yönetimin işi, sizin peşinizde koşmak mı?... Tasarımları kim yapacak?.. Hem "-Bana şunu-bunu yap!" diyorsunuz, Peşinizde koşmaktan tasarım yapmaya zaman mı bırakıyorsunuz?...

Atarım çöpe mesajınızı olur biter. 3 mesajı çöpe gidenin de 4. mesajdan sonra kendisi de buradan gider.

-

Nasıl kurulur?: Skai Traffic v2.3(FSX)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WOAI Traffic nasıl kuruluyor?.
» My Traffic X editlenebilir mi?
» Ai Traffic Problem
» FSX World AI Traffic
» ultimate traffic 2 sorunu