AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   26/8/2012, 17:47

Merhaba kaptanlarim öncelikle sizlerden tekrar tekrar özür diliyorum sonunda dogru yere actim konuyu lütfen kusuruma bakmayiniz.Sizlerden ricam fs9 wilco airbus icin gercekte filodaki hangi ucak varsa gercege göre boyayabilir misiniz? Boyamazsaniz da caniniz sagolsun.Bu arada hastanedeyim ameliyat oldum ve telefondan yaziyorum yazim hatalari icin kusura bakmayiniz.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   26/8/2012, 19:32

Geçmiş olsun Tamer hocam öncelikle. Evet, konu doğru yerde bu defa.

Şu anda hazırda A332 var, aslında ilk olur yapılırsa da (araştırmadım nette, belki vardır).
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   26/8/2012, 19:46

Tesekkürler Özgür abi atlasjetin filosundaki a332 mi biliyorsaniz? Gercekle ayni olsa güzel olur benim istedigimde bu.Ucak boyamaya tam hakim degilim bende yapmak isterim acikcasi.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   26/8/2012, 20:11

Sanırım halen filoda mevcut. Forumda da var, arşivimdeki boyamaları paylaşmıştım.

Wilco / Feelthere ile boyamaya sakın başlama, zor olduğunu söylüyorlar, uzmanlara danış derim kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   26/8/2012, 20:31

Özgür abi yani atlasjet in filosundaki a332 mi gercekte?
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   26/8/2012, 21:49

Yanılmıyorsam en son baktığımda uçak filoda idi. 28 Nisan tarihli görüntüleri mevcut, TC-ETP olacak tescili.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   5/9/2012, 19:29

Aslinda a330 boyamasi cls veya sms overland da olabilir wilco paneli merge yapabiliriz hangisi daha iyi ise.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   12/9/2012, 08:33

Sanıyorum A330 filodan çıktı.Birkaç gün önce komşum İstanbul'a gidip geldi dergi istemiştim uçaktan ve sağolsun beni kırmayıp getirdi.İncelediğimde filo bölümünde a319-320-321 vardı.O Halde A330 boyamasını listeden çıkarıyoruz.Ayrıntılar linkte
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari   

Rica/Istek: FS9 Wilco Atlasjet Havayollari Filo Boyamalari
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası