VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması

3 posters
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması Empty
MesajKonu: Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması   Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması EmptyPerş. 16 Ağus. 2012, 17:33

Merhaba,
Painter arkadaşlarım,kaptanlarım.Eğer sizin için bir mahsuru yoksa Atlasjet havayolları için A319-320-321-330 Uçaklarını boyayabilir misiniz? Çok şey istediğimi biliyorum, Eğer olmazsa canınız sağolsun.
Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması   Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması EmptyPerş. 16 Ağus. 2012, 21:30

A332 forumda var Tamer hocam. Diğerleri, başka yapımcılar tarafından boyanmış halde de bulunuyor.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması   Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması EmptyPerş. 16 Ağus. 2012, 21:33

Özgür Kiraz demiş ki:
A332 forumda var Tamer hocam. Diğerleri, başka yapımcılar tarafından boyanmış halde de bulunuyor.
A320 TCOGJ dışında bulamadım özgür hocam üzgün
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması   Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması EmptyCuma 17 Ağus. 2012, 02:06

Gerçi saymak istemiyorum ama... Yine ve yine yanlış yerde konu açıldığının uyarısını, istemeyerek yapmak zorunda kalacağım.
Anlamıyorum?.. İnan ki anlayamıyorum. Koskoca "Boyama İstekleri" isminde konumuz dururken Niye "Fs2004(Fs9)-Airbus Boyamaları" sayfasında Boyama isteği konusu açılır?, anlamakta zorluk çekiyorum..
Ya gözleriniz görmüyor (Tabi avatara kara gözlükler takarsanız konuları iyi göremezsiniz..) , ya da bilerek, mahsus bizleri yormak sinirlendirmek için yapıyorsunuz..
Hepiniz bizim sevdiğimiz arkadaşlarımızsınız.. Sizlerin profiline UYARI yazısı ve şekli koymak inanın bizi çok üzüyor. Ama bunu yaptrmayın lütfen dostlar.. Lütfen yaptırtmayın bize...
Ne yani, sorununuz o kadar çok mu acil, çok mu vahimdi de, konuyu açacağınız bölümü bulmakta acele davranıp, yanlış bölgeye girdiniz?..

Bunu yapmayın arkadaşlar. Hergün farklı farklı kaptanlarıma en az 4-5 kez ikaz mı edeceğim?.. Uyarı ve ikaz edilmek bir VAPS kaptanına yakışmaz. Sizler buraya ne zorluklarla girebildiniz. Bunun kıymetini bilin ve ona göre uyarıları dikkate alın lütfen..VAPS'ı düzenli ve düzgün kullanın..

Bundan sonra DOĞRU ve ait olduğu yerde açılan mesajlara yanıt vereceğiz, yanlış yerde açılmış konulara çözüm ve yanıt yok maalesef!..

Konu kilitlenmiştir!..

Rica/istek Wilco Airbus Atlasjet Filo Boyaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstek/Rica: Wilco Airbus A320 Atlasjet TC-ATM
» Rica/İstek Wilco Airbus A340-''600'' THY Boyaması
» Wilco Airbus Vol 1 Yeni VC Textureleri.
» Wilco-A320 IAE Atlasjet TC-ATK Boyaması (Fs9-FsX)
» Airbus A400M (WILCO)-TUAF boyaması