VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture

+5
g.coskun
Batuhan Özden
pilot
Erdinç TURKAN
klavier
9 posters
YazarMesaj
klavier
Pilot-2

Pilot-2
klavier

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Empty
MesajKonu: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyPtsi 09 Tem. 2012, 21:13

SADECE FSX!!!

Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması
Uçağın yapımcısı: Alphasim
Uçağın modellemesi: Alphasim
Uçağı boyayan ekip: Orhan GENÇER & İbrahim ER (Türk Pilotlar Ar-Ge Departmanı)

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Fsx2012070916235860

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Fsx2012070916232490

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Fsx2012070916175929

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Fsx2012070916151911

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Fsx2012070916110196

Kaplamalar DXT5 formatında yapılmıştır. 4096x4096 çözünürlüktedir. (28.3 mb) only texture, içinde 9 adet texture mevcut

Download:
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture Empty
MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyPtsi 09 Tem. 2012, 23:09

Orhan hocam, uçak paralı olduğu için, ve uçağı full olarak paylaşdığınız için linki kaldırmak zorunda kaldım, uçağı sadece texture olarak paylaşabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederim.
klavier
Pilot-2

Pilot-2
klavier

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyPtsi 09 Tem. 2012, 23:54

hocam alphasim kapattı dükkanı ondan paylaşıyorum. uçak komple setup texture işini yaparız isterseniz.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptySalı 10 Tem. 2012, 00:49

Biliyorum, fakat şu anda bir çok sitese ücretli görünüyor, onun için mümkünse burada sadece texturesini paylaşırsanız iyi olur.Saygılar.
klavier
Pilot-2

Pilot-2
klavier

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptySalı 10 Tem. 2012, 00:57

düzenleyip atarım hocam :)
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptySalı 10 Tem. 2012, 11:58

Orhan hocam ben hallettim, konu başlığına ekledim, İbrahim hocama ve size paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılar.

En son Erdinç TURKAN tarafından Çarş. 11 Tem. 2012, 01:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptySalı 10 Tem. 2012, 15:03

Önce paylaşım için teşekkürler. Erdinç hocama da düzenleme ve kural uyarısı için minnetarım.

Bir hatırlatma ve Bilgilendirme:
-----------------------------------

Değerli arkadaşlar.
Ücretli ürün satan bir firma/şirket/tüzel kişi, sitesini veya dükkanını kapatsa da, piyasadan YOK olsa da satılığa çıkarmış olan malları BEDAVA OLAMAZ!., hiç bir zaman PAYLAŞILAMAZ!.. Bu bir Presedür ve kuraldır!. Herhangi bir yerde o yapımcı veya satıcı, bu mallarını "Artık ücretsizdir!" diye ilan vererek paylaşırsa, o takdirde herkes paylaşabilir, ücretsiz ürün kategorisine girer.

Bu bilgiyi yeni öğrendiğinizi düşünerek, bundan sonraki böyle paylaşımlarda çok daha dikkatli olmanızı temenni ediyorum.

KISACA:
Elinde ücretli ürün olan bir kişi; "Ne olursa olsun", bunu hiç kimseyle paylaşamaz!. Satış yerinin linkini göstererek; " Git, oradan satın al!" diyebilir.

En son pilot tarafından Cuma 21 Eyl. 2012, 02:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Batuhan Özden
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Batuhan Özden

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyPerş. 20 Eyl. 2012, 19:17

merhabalar erdinç hocam indirme linki kayıp kahkaha yada ben mi göremiyorum kahkaha textureleri nereden indireceğimiz konusunda bizleri bir andınlatırsanız sevinirim, iyi çalışmalar.
Batuhan Özden
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Batuhan Özden

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyC.tesi 22 Eyl. 2012, 02:47

download yazısının altı boştu dolmuş. teşekkürler hocam.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyC.tesi 22 Eyl. 2012, 02:57

Boş değildi hocam. kahkaha
Bazı konularda bulunan adresler, [HİDE] uygulaması yapılarak gizleniyor. Gizlendiği için o kısım, BOŞ olarak görülüyor. Adresi görmek için, konuya anlamlı bir mesaj yazılması gerekli. Ancak mesaj yazıldıktan sonra, mesajı yazan kişi adresi görebiliyor.
İşte bu yüzden siz, ilk mesajı yazmadan önce göremeyip;
"merhabalar erdinç hocam indirme linki kayıp yada ben mi göremiyorum textureleri nereden indireceğimiz konusunda bizleri bir andınlatırsanız sevinirim, iyi çalışmalar. " diye İLK mesajınızı yazmışınız. Sonra da linki görüp, yukardaki ikinci mesajınızı yazmışınız.
Durum bundan ibaret.
Ayrıca; [HİDE] li link uygulamamızın nedenini birçok sayfalarda yazmıştım. Sessizce malları kaçıranlar olduğu için. Hem hangi ürünü, kaç kişinin ve kimlerin indirdiği de böylece belli oluyor. Saygılar.
Batuhan Özden
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Batuhan Özden

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyC.tesi 22 Eyl. 2012, 03:13

hocam ben iyi değilim ayakta uyumaya başlamışım. haklısınız hocam az öncede onu düşünüyordum hata bende
g.coskun
Pilot-1

Pilot-1
g.coskun

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyÇarş. 26 Eyl. 2012, 22:39

Orhan Hocam, yanlışım varsa düzeltin, ancak gösteri hareketlerini yapmaya çalışırken uçaktaki manevra kabiliyetini kullanamıyorum, bunu düzeltilebilir mi acaba?

Teşekkür ederim.

Saygılarımla.
captainof777
Pilot-1

Pilot-1
captainof777

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyÇarş. 06 Mart 2013, 17:34

teşekkürler
EmreCan
Pilot-1

Pilot-1
EmreCan

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyÇarş. 24 Nis. 2013, 19:07

Güzel boyama olmuş Orhan Hocam, elinize sağlık. Alphasim F-5'im olmasa da Türk Yıldızı'nın güzelliğine dayanamıyorum :)
MuraTetik
Pilot-1

Pilot-1
MuraTetik

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyPerş. 25 Haz. 2015, 17:39

çok iyi olmuş indirip deniyorum :D Bravo!
MuraTetik
Pilot-1

Pilot-1
MuraTetik

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptyPerş. 25 Haz. 2015, 17:41

link kırık
Kutay Ayabakan
Pilot-1

Pilot-1
Kutay Ayabakan

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptySalı 29 Mart 2016, 21:53

teşekkürler
Kutay Ayabakan
Pilot-1

Pilot-1
Kutay Ayabakan

MesajKonu: Geri: FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture   FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture EmptySalı 29 Mart 2016, 21:57

link maalesef kırık hocam.

FSX Alphasim F-5 Tiger II TürkYıldızları 20. Yıl Yeni boyaması only texture
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni uçak kaydetme (yeni boyama)
» Alphasim Phantom II F-4E
» Alphasim Freeware Uçaklar
» ALPHASİM F-4 PHANTON TÜRK HAVA KUVVETLERİ
» PAKİSTAN AIR FORCE F-16 (FS2004 ) TEXTURE