VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)

+24
erkann006
Mustafa Adlin
kartalaytas
cem_hosgor
Ahmet Salih
Gürcan
Cenk A.
sami caskurlu
Hasan Uğuz
boldpilot
İbrahimSerkan
Hasan Bozdaş
Hüseyin Subaşı
Ersin Akbulut
cankaptan
Noyan737
cberkan
Sedat
pilot
basay71
Erdinç TURKAN
Özgür Kiraz
orhanyavuz
ünsal_satar
28 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Empty
MesajKonu: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyÇarş. 27 Haz. 2012, 19:58

Boeing B737-800W Project Opensky

Turkish Airlines TC-JHK Yeşilköy

For FsX & Fs2004(FS9)
ONLY TEXTURE

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4qm

CREDITS :
Project Opensky
Boeing 737-800W
Model Designers....................:Hiroshi Igami
Master Textures.....................:Tom Harlaar
TC-JHK Painter ..........:Ünsal Satar (VAPS-Aircraft Painter)

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qq63gTEST edildi!..
KEYİFLİ UÇUŞLAR!...

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4tg

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4sk

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4t0

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4st

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4t4

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Qx4t8

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) Quhz4

En son ünsal_satar tarafından Ptsi 29 Tem. 2013, 11:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyÇarş. 27 Haz. 2012, 21:47

Ünsal tebrik ederim güzel bir çalışma eline sağlık + larını yolladım :)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyÇarş. 27 Haz. 2012, 23:00

Elinize sağlık Ünsal hocam. Uzakta olduğumdan ilk artıyı veremiyorum, Cuma günü düzelecek ama bu durum inşallah kahkaha
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyÇarş. 27 Haz. 2012, 23:12

Üzülmeyin Özgür hocam sırf sizin için cumayada bir boyama yaparım ilk artıyı verirsiniz kahkaha
Posky'e bulaştık kurtulamıyorum artık kahkaha
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyPerş. 28 Haz. 2012, 01:46

Ünsal hocam ellerine sağlık, güzel olmuş,bu işi bayağı ilerletmişsin, SS lerden bayağı belli oluyor,bu tip çalışmalarının devamı dileğiyle.Saygılar. Tabiii bu arada (+) larrrrrrrr
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyPerş. 28 Haz. 2012, 09:42

ellerinize sağlık muhteşem bir çalışma
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 29 Haz. 2012, 02:14

-
Tebrikler Ünsal hocam.genel olarak boyama harika görünüyor. Birinci resimdeki gerçek fotoğrafı ilk baktığımda boyaman olduğunu zannetmem doğal, çünü gerçeğe çok yakın boyamışsın, kutlarım.
Ayrıca CREDITS ve tanıtım kısımları da güzel de.. Biraz tanıtım azaltılmış gibi geldi.. Hani ben,im paylaşımlardaki "Test Edildi" veya boyamanın mini, "Tombul Nail" resmi falan olmasıyla daha bir çekici olabilir.. (+)'lar ŞELÂLE!..

Ancak biraz daha boyanan uçağın resmine kafamı yaklaştırdığımda altta izah edeceğim çapakları gördüm. Lütfen resimlerin altındaki resimlerle ilgili olarak açıklayacağım yorumlarımı lütfen okuyunuz!.
"Pilot hoca" nın yorumları herkesin artık ezberlediği şekilde bir çeşit "ipucu" niteliğinde olur.

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) I5852523_gerc-jpg

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) I5852524_boy-jpg

1- 1 numaralı Kuyruk dikmesinin "Ön Kenar" ında sağ-sol olarak her iki terafta kuyruk tepesinden alta kadar belli genişlikte gerçek uçakta boyama yoktur. Alttaki boyama resminizde ise burasını boyamışsınız. Boyanmayacak.
2- 2 no.lu winglett (kanat uçlarındaki dikey kıvrımlar) bunların da ön kenarları gerçek resimde görüldüğü üzere, kuyruktaki bpyanmamış alan kadar bir yerin boyasız bırakılması gerekir.
Genelde bu 1 ve 2 numaralı söylediğim yerlere açık-gri renkte "Alpha Kanalı" uygulanır ki, biraz parlaklık olsun..
3- 3 no.lu arka tescil yazısı... Arka kapının ÜST hizasını baz olarak alırsak;
Gerçek resimde kapının üst hizasına "K" harfinin ALT UCU denk geliyor.
Boyama resminizde, kapının üst hizasına "K" harfinin ÜST UCU denk geliyor.

...Bu üç çapak temizlenirse iyi olur hocam. Bundan sonra mutlaka dikkatli olacağınıza inanıyorum. Ayrıca bu kadar İNCE ve mercekle görülebilecek yerlerdeki önerilerimi yeni yetişen aday painterlerime yapmadığımı , niye sizin gibi artık üstad olacak painterlerime yaptığımı bilirsiniz. kahkaha Hem usta painterlerimin sadece belli yapımcıların belli modelleri üzerinde değil, bütün yapmcıların her modellerinde boyama deneme yapmalarını salık veririm. Deneme diyorum..çünkü bu gibi denemeler hangi model ve yapımcıların texturelerinin ne kadar zor veya kolay boyama olabileceklerini bu deneme boyamaları gösterir.

Saygılar, çalışmalarında başarılar hocam...

4- Bu bir çapak değil .. Bütün Painterlerime Bir hatırlatma!.
Öncelikle "Texture Linki "eklediğiniz için teşekkürler. Ama Linkin sol başına da "Only Texture" ibaresini eklemelisiniz. (Bunu düzenliyorum, bundan sonraki paylaşımlarınızda yazın lütfen)..
Diyelim bugün kayıt olan yeni kaptanımız, bu boyamayı indirecek.. elinde model, sound ve panel dosyaları yoksa?.. göz_kırpma ne yapacak?.. Bu nedenle "Only Texture" linkinin altına da Forum sayfalarımızdaki Posky'nin B738w. "Base" dosya linkini de eklememiz gerekir.
Şayet "Full uçak" ibaresiyle uçağı boyamayla birlikte Full olarak link verdiysek, altına yine Texture linkini eklememiz gerekir ki; bizim gibi eski kaptanların elimnde zaten bu modeller (Base dosyaları) vardır.

Kısacası, bütün painterlerimin her uçak boyama paylaşımında sayfalarına en az İKİ ADET download linki eklemeleri gerekiyor!.

Ücretli uçak texture boyamalarında nasıl olacak?..
Yine aynı şekilde "Only Texture" linki yazılacak,
Altına da ücretli uçağın Base dosyalarını SATIN almak isteyenler için uçağı yapan/satan yapımcının veya satan şirketin o uçağa ait olan sayfanın satış linki eklenecek..

Bu son 4. maddeyi, "Uçak Boyama Şartlarına" ilave etmemiz gerekiyor acilen.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 29 Haz. 2012, 02:53

EDİT:
=====
Ünsal hocam., 18.küsur mb. dosya?.. Model ve diğer dosyalar da mı var içinde?.. Yoksa, sanırım boyadığınız textureler "32bit-8888" BMP formatında kaydederek her texture dosyası 4.094Mb. mı oldu?..
Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 29 Haz. 2012, 11:29

Eline sağlık kaptanım şahane olmuş. Yahu Pilot hocam sizde kaza kırım ekibinde felanmı çalışıyorsunuz bir bakmayla 3 çapak buldunuz tebrikler. :)
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 00:26

Pilot hocam uzun ve detaylı yorumlarınız için teşekkür ederim

Bildiğiniz gibi posky'e yeni bulaştım kusursuz boyamaya çalışıyorum fakat gözümden kaçan detaylar olabiliyor bunuda posky'i boyuya boyuya ve sizin kritiklerinizle aşacağım umarım
Bundan sonra posky'nin hangi uçağını boyasam diye düşünüyorum bende kahkaha

Birde boyadığım textureleri "32bit-8888" BMP formatında kaydediyorum başlığın adını unuttum ama şimdi sizin mesajınızdı 32bit-888 olarak kaydedince daha kaliteli textureler elde etmekten söz ediyordunuz ordan okumuştum bundan ötürü dosya boyutu şişkin kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 02:04

Tamam, anladım hocam. kahkaha
Evet, "32bit-888" DXT formatı ile textureler daha net hatlara sahip oluyor, ama boyut zirvelerde! kahkaha

Posky?.. Yeni başladığınızı biliyorum posky'nin boyamalarına.. İşte, bu nedenle fazla uzatmadan 2. boyamanızda hemen ince ve minicik çapakları söyliyeyim de 3. boyamada kusursuz olun diye düşündüm. 7. ve 8. posky boyamalarına sarkmasın istedim çapak yorumlarım kahkaha

(Benim "Posky_B738w" dizinimde böyle "New_Tail THY" yokmuş!.. Bunda çapak ta var?... Hem bu boyamanı istiyorum da...Ne yapacağız?.)

ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 02:31

Alıntı :
(Benim "Posky_B738w" dizinimde böyle "New_Tail THY" yokmuş!.. Bunda çapak ta var?... Hem bu boyamanı istiyorum da...Ne yapacağız?.)

Tabi ki hemen çapakları düzeltip tekrar yükleyeceğiz sizde linki ve resimleri yenileyeceksiniz hocam kahkaha

Ama tabi ki yarın geç oldu :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 03:55

Acelesi yok hocam. "Fix" ler, en geç 2 gün içinde paylaşılabilir.. Teşekkür ederim.
İlk mesajınıza EDİT yapamayacağınızdan, fix dosya linkini buraya mesajınıza ekleyebilirsiniz. Kolay gelsin.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyC.tesi 30 Haz. 2012, 10:59

Ünsal hocam, ben ilâve yapıyım, gece uçuşlarında landing ve taxi ışıklarını kapatığınızda logo ve koridor ışıkları kapanıyor, ben onları hallettim eğer istersen gönderebilirim, istersen kendinde düzeltebilirsin.Saygılar.

Düzeltme:
Os738body_L_L bmp.
Os738body_R_L bmp.

Bu iki bmp dosyasının gmaxlarını siyaha yakın gri yapın, bakdığınızda siyah gibi görünsün, ama gri olsun tam siyah değil, gmaxları ayaladıktan sonra bmp dosyalarına, ekleyin.

ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyÇarş. 04 Tem. 2012, 13:22

Çapakları düzeltip tekrar paylaşıyorum

Yönetici hocalarım Yeni SS'leri ve Yeni Linki ilk mesaja ekleyip bu mesajı kaldırırlarsa sevinirim

Yeni Link

Yeni SS'ler

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) 98hw6

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) 98hwp

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) 98hxf

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) 98hxy

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyÇarş. 04 Tem. 2012, 13:25

Ben de hemen yeni artılarınızı veriyorum Ünsal hocam kahkaha Elinize sağlık, umarım sizi yakında Feelthere Airbus serisinde de görürüz kahkaha
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyPerş. 05 Tem. 2012, 01:49

Sağolun Özgür hocam Feelthere nedir bilmiyorum herhalde Wilco'dan bahsediyosunuz bildiğim kadarıyla ücretli uçaklar onlar
Ücretli uçaklara pek bulaşmaya niyetim yok büyük konuşmayımda kahkaha

Birde boyamada iki şey farklı bakalım bulabilecekmisiniz ? kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyPerş. 05 Tem. 2012, 03:21

Düzenleme için çok teşekkürler hocam.
- Linkten textureyi aldım,
- İlk mesaja yeni linki, sanırım Özgür hocam eklemiş, ben de yeni resimleri ekledim(eskiler kalktı.)
- İki farklı ŞEY'i, yaşlı kör gözlerim bulamadı maalesef kahkaha

Bu arada aynı kuyruktaki ön dikme beyazlık çapağını Cengizhan hocam da yapmış. Yeni farkettim ve mesajımı yazdım: https://vaps.hooxs.com/t2207-project-opensky-b737-800-turkish-airlines-tc-jhk
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyPerş. 05 Tem. 2012, 12:14

Aslında Wilco dediğimiz Airbus, Feelthere firmasının yapımı. Wilco, A380 uçağını bağımsız yaptı, o da oldukça sorunlu aslında.

Resmi ben eklemedim bu arada. Benim zaten şu anda fark görecek durumum yok, aşırı yorgunum.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyPerş. 05 Tem. 2012, 20:27

Teşekkür ederim hocam taşımalar için
Çapaklara gelince hemen buluyorsunuz ama hocam kahkaha
Yeni eklediklerimide bulursunuz ben inanıyorum size ama çok büyük şeyler değil görememeniz normal kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 06 Tem. 2012, 03:28

kahkaha kahkaha
Ama çapaklar gözümü acıtıyor Ünsal hocam. Ağrıdan duramadığım için tedavisi için de size danışıyorum kahkaha
Siz yine de hıştınmayın!.. Özgür hocam ile biz o farkları bulacağız.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 06 Tem. 2012, 03:39

Birinci farkı buldum; Uçağın KAŞ'ları var. kahkaha (Gerçi ilk mesajımdan itibaren farkındayım bunun..)
Bu kaşlı model B738w.. Yani Kokpit camlarının üstünde harici kaş camları var. Cengizhan'ın boyadığı yukarıda linkini verdiğim Posky_B738_Yeşilköy'de kaş yok. Posky'nin 2 ayrı B738w modeli var; biri böyle kaşlı, biri de kaşsız.
Öteki farkı da Özgür hocama bırakıyorum. Ara da bul hocam!. kahkaha Renklere de bakmayı ihmal etmeyin.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 06 Tem. 2012, 04:13

Yok hocam neyse söyleyeyim gerçi söylediğimde allah seni ne yapmasın ünsal bumuydu farklar diyebilirsiniz ve kulağımı çınlatabilirsiniz kahkaha

1.Fark:Turkısh Aırlınes yazısı gövdenin üst kısmına doğru fazladan uzadığını fark ettim yazının üstüne biraz bastırdım Texture'de yazı şişman oldu ama uçağa daha güzel oturdu biraz daha üst ve alt taraflarından yazı daraldı
Eski resimler gitti gerçi farkı göremezsiniz kahkaha

2.Fark:Motorların üstüne CFM logolarını ekledim kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyCuma 06 Tem. 2012, 04:36

Vallahi oralara da baktım ama, minik farklar olduğundan resimlerden anklayamadım. Henüz uçakları da FS'ye yüklemeye de zamanım olmadı.
Allah iyiliğini versin Ünsal!. kahkaha
cberkan
Pilot-1

Pilot-1
cberkan

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)   Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9) EmptyC.tesi 07 Tem. 2012, 00:53

ellerine emeğine sağlık kaşlar dışında en sonki düzeltmelerle gerçeğine oldukça sağdık bir görünüm :)

Turkish Airlines_B737-800W_TC-JHK_Yeşilköy (Posky) (for FsX-Fs9)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» TC-JFV Turkish Airlines Manchester United (Posky 737-800)
» Turkish Airlines TC-JHK Yeşilköy POSKY 737-8f2
» Turkish Airlines_B737-900ER(Posky)_TC-JYA_JYB_JYC_JYD_JYE (for FsX-Fs9)
» Turkish Airlines VT-JEE POSKY 777-9X (FULL UÇAK)
» Turkish Airlines_Boeing 757-200W_TC-JUS_Kızılırmak_(POSKY)_(for FsX-Fs9)