AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi

YazarMesaj
velican35
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   21/6/2012, 23:30

Rica ediyorum özellikle boeing üzerinde ustalaşmış olan ÜNSAL SATAR hocamdan özellikle istiyorum müsait ise tabiki.

Diğer painter arkadaşlarda yapabilirler yeterki Vcli olsun..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   21/6/2012, 23:50

Ünsal hocam, 777 boyamadı şu ana kadar. Ricanızı açarsanız iyi olur, hangi yapımcının 777'sini istiyorsunuz Velican hocam? PSS derseniz, forumda bolca var.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   21/6/2012, 23:57

Hocam bildiğiniz gibi FSX'te Default 777 yok Default uçaklar üzerinde iyice kendimi geliştirdim fakat POSKY'de ne kadar iyiyim bimiyorum hiç kullanmadım POSKY 777 ama yapabilirsem yaparım

A330-300 bitiriyim isteğinizle ilgilenerim ufak çapta sinir krizi geçiriyorum bu boyamayla ilgili sinirim geçsin yaparım elimden geldiği kadar

Diğer painter hocalarımda cevap yazar umarım
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   22/6/2012, 00:07

Cengizhan hocam sanırım şu an boşta, bildiğim kadarı ile.
Ancak kendisi Fs9 kullanıyor. Veli hocam ile Cengizhan hocamın ikisinin de ellerinde bulunan VC'li aynı yapımcıya ait olan bir B777 varsa, boyayabilir sanırım. ben de onu veli hocam için FsX'e çeviririm.. Gerçi Cengizhan da FsX'e çeviri sorun değil.. Sound ve panel klasörleri FsX'e göre ayarlanacak , o kadar..
Konuyu ve mesajları görürse, Cengizhan hocam da birşeyler yazabilir.
Mehmetcan hocama ellemeyin!. kahkaha LTBA afcad'ını bitirinceye kadar ona boyamayı yasak ettim. kahkaha
Veli hocam, sizin bir VC'li uçak teklifiniz var mı?.. Mesela hangi yapımcının B777'si THY olarak boyansın?..

Ünsal hocam. Boyama çalışmaları sinir kabul etmez! kahkaha "NO STRESS" !. kahkaha
Sinirlendiğiniz an hemen elinizden Fırçayı bırakacaksınız, bana fırça atacaksınız!.. kahkaha Sizi ben soktum bu Posky işine..
Derdinizi sorununuzu bana açın hocam, rahatlarsınız ve çözüm de buluruz hani..
Nerelerde sorun var hocam?.. İsterseniz sorununuzu, ait olduğu istek konusuna yazın, oradan devam edelim..
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   22/6/2012, 01:09

Teşekkürler hocam. Veli hocamın istediği gibi; VC'li ..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   22/6/2012, 07:36

Benim halen anlayamadığım bir şey var: PSS 777-300ER kullanıyorum, Posky ile bu aynı mı değil mi? Ben aynı diye biliyorum, bilen birisi varsa (kesin vardır da bu saatlerde pek gelen giden olmuyor) ve yazarsa, bilmeyenler de öğrenmiş olur.

Mehmet Hocam: Vallaha cam gibi boyamalar eğer PSS için uygunsa sade (TC-JJB hariç, o var) boyamalı olan TC-JJI yok elimde, kullanabilirim. Ama FSX bunlar, FS9'a uyar mı bakalım?
velican35
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   22/6/2012, 09:52

Teşekkürler mehmet hocam çok sağolun.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   22/6/2012, 10:26

Özgür hocam PSS ile POSKY nin arasında dağlar kadar fark var.Posky GPS üzerinden uçar, uçak sistemleri eksiktir ama modellemesi muhteşem.PSS ise tam tersi.Sistemi mükemmel modeli kötü.PSS FMC üzerinden uçar ve gerçekçi sistemler mevcuttur. Açıkcası POSKY nin defaultdan tek farkı modellemesidir.

Posky boyamaları PSS e uymaz.(Model farkı)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   22/6/2012, 12:27

Her iki arkadaşa da teşekkür ederim. Sonradan boyama dosyalarının içeriğinde bakınca PSS için uyumsuz olduğunu gördüm ama gelecek hafta Ankara'da olacağım için işlerim yoğundu bugün, geri dönemedim.
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   11/4/2013, 07:54

Mehmet hocam bu posky 777 nin linkini flightsim den başka bi yere upload edermsiniz link silinmiş çünkü
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   11/4/2013, 11:11

Hocam flight sime giriş yaptım link gözükmüyor
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   11/4/2013, 11:16

indirdim üyelik diğer üyeliğimden indirdim :)
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi   11/4/2013, 14:45

FSx kullanıyorum ben F10 tuşundaki panel çalışmıyor nası düzelte biliriz

İstek : Boeing 777-300ER Türk hava yolları VcLi
1 sayfadaki 1 sayfası