AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines

YazarMesaj
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 19:53

Project Airbus
Airbus A321-231 IAE
TC-JRB Star Alliance - Şanlıurfa 15. Yıl logolu
(for Fs9) (FSX için denenmedi deneyen olursa yazarsa sevinirim)

CREDITS :
Project Airbus
Airbus A321-231 IAE
Model Designers.....................: Project Airbus
Flight Dynamics Designer..........: Project Airbus
FDE Advisor's.........................: Project Airbus
THY Paint by ...............: Mehmetcan Özdoğan(VAPS)

Simulatorden fotolar :

Gerçek fotosu :

Full :

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

Only Texture :

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 22:48

21:53'dan beri.. Durup duru, burda boyama!.. Kimse de mi görmemiş?..
Bravo Mehmetcan. gayet şık bir çalışma olmuş. Teşekkürler ve ellerine, gözlerine sağlık. (+)'lar şelâle tabi ki.
Sunum kısmı harika!,
Dosyaları İki link halinde (Full ve Texture) vermiş olman ise, ayrı bir İYİ puan .. Teşekkürler hocam.

Bu boyamayı yaparken LTBA afcad'ını düşünüyor muydun hocam?.. O, ne halde?. bekliyorum LTBA' afcad'ını..Üzerine binaları yapacağım da .. AFCAD'daki surface ölçülerine göre binaların ölçülerini ayarlayacağım..

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 22:56

Boyama durup duru da artısı verilmiş mi bakalım önceden kahkaha
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 23:05

Evet! kahkaha
Benden önce, "uzun uçuş" arasında biri basmış?.. Tabi ki malum biri kahkaha
Cevap yazmaya vakti olmamış..
Durup duru! kahkaha Bi tarafımız, Denizli hocam. kahkaha
tamer40
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 23:22

tsk ederim sag olun var olun
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 23:46

Mehmetcan tam yerinde bir çalışma, indirip arşivime ekledim,ellerine sağlık.Sevgiler,Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   19/6/2012, 23:56

pilot demiş ki:
Evet! kahkaha
Benden önce, "uzun uçuş" arasında biri basmış?.. Tabi ki malum biri kahkaha
Cevap yazmaya vakti olmamış..
Durup duru! kahkaha Bi tarafımız, Denizli hocam. kahkaha

Harbiden uzun uçuş oldu, 3 saat 15 dakika kahkaha

Paris'e sağ salim gidip Paris'ten sağ salim de geldim. Kalkış Bodrum'dan olunca (Onur Air'in tarifeli seferi var buradan oraya), sistem hiç ama hiç kasılmadı. LTBA olsa kesin gümlemiştik kahkaha
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   20/6/2012, 07:14

güzel bir çalışma daha ellerinize sağlık
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   20/6/2012, 07:22

Tebrikler !!
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   20/6/2012, 07:49

FSX kullanıyorum,panel ve sound u değiştirdim çalıştı ellerinize sağlık
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   20/6/2012, 10:08

pilot demiş ki:
21:53'dan beri.. Durup duru, burda boyama!.. Kimse de mi görmemiş?..
Bravo Mehmetcan. gayet şık bir çalışma olmuş. Teşekkürler ve ellerine, gözlerine sağlık. (+)'lar şelâle tabi ki.
Sunum kısmı harika!,
Dosyaları İki link halinde (Full ve Texture) vermiş olman ise, ayrı bir İYİ puan .. Teşekkürler hocam.

Bu boyamayı yaparken LTBA afcad'ını düşünüyor muydun hocam?.. O, ne halde?. bekliyorum LTBA' afcad'ını..Üzerine binaları yapacağım da .. AFCAD'daki surface ölçülerine göre binaların ölçülerini ayarlayacağım..

AFCAD Yolda yolda...FSM tıkalı olunca geç geliyor kahkaha Aslında Full ve Texture arasında 1 MB Fark var , bir ara düşündüm tek parça yapsam , sonra hadi ayırayım dedim :afro:
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   20/6/2012, 15:25

ellerinize sağlıtemiz bir çalışma olmuş.
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   20/6/2012, 16:36

Hocam denedim FSX'te çalışmıyor.
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   21/6/2012, 16:27

Mertirtem , eğer sound ve panel klasörlerini değiştirirseniz çalışacaktır :)

Bu da 2. boyama , yolda geliyor :) Project airbus a321 serisini güzelce boyayacağım.Sırada Atlasjet A321 ve Onurair A321 var :)
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   21/6/2012, 17:46

Mehmetcan, öncelikle ilk mesajımda (+) verdiğimi ve bu güzel boyamalı uçağı hangarıma çektiğimi söyliyeyim. teşekkürler.
Bir kez daha teşekkür etmem için, lütfen bir işi bitrdikten sonra diğerine başla lütfen!. Senden LTBA_Afcad'ını beklerken, bu boyamaların gelmesi , beni hem şaşırtıyor, hem de üzüyor. Yoksa!, diyorum, bizim LTBA afcad'ını sallıyor mu?.. Eskisi gibi, (huyun kurusun!).. AFCAD'ı yarım bıraktı da, boyalamara mı başladı diye kaygılanıyorum.
Önce AFCAD'ı gönder sonra istediğin gibi boyalarla oyna, Mehmetcan.. kahkaha
Tamam, "- Merak etme hocam, Afcad da gelecek, boyamalar da!". diyeceksin ama, boyamaları görünce afallıyorum.. Gönder bana Afcad'ı,... sen sağ, ben selâmet.. kahkaha
Bir zahmet Mehmetcan. Sen sıkılmadan, afcad'ı bitirirsin, biliyorum. Nasıl GAZ' lazımsa verelim hocam.. kahkaha Buluşmaya geldiğimizde sana fazladan baklava var!.. kahkaha
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   21/6/2012, 18:14

pilot demiş ki:
sana fazladan baklava var!.. kahkaha

AFCAD Çift şeritli mi olacaktı ? kahkaha kahkaha
boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   22/6/2012, 05:22

hocam tek kelimeyle süper boyamalarının devamını dilerim.
Sedat
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   22/6/2012, 12:34

Bu da çok güzel ama ben asıl Beyoğlu'nu bekliyorum, ne de olsa muhitimiz :))
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   22/6/2012, 12:35

Beyoğlu çıktı bilee :) Dikkatli bakın :))
musallat258
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   23/6/2012, 15:27

Teşekkürler süper boyama + verildi :))
EniGmaLTBA
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   6/8/2012, 17:39

Bravo! kahkaha
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   14/8/2012, 09:58

tebrik ederim
Abdull93
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines   25/5/2014, 22:34

Tesekkürler :)

Project Airbus A321-231 IAE TC-JRB - Star Alliance Livery 15.Yıl - Turkish Airlines
1 sayfadaki 1 sayfası