AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   18/6/2012, 23:01

Kafaya koydum bu gece ve yarın öğlen bitirmeye calısacagım hocam senın ıcın.Anlayısına hayranım.

Motor ve kuyruk def. CLS a ait. Sorun yoksa bu sekilde devam edeceğim? Ön kapak düzeltilecek.

Baska atladıgım neler var ?
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   18/6/2012, 23:23

Çok mükemmel görünüyor Cengizhan. Motorlar bile parlak!.. Bravo sana..
Yanız arkadaki tescil, kapının arka alt kısmına koymuşsun. Bunu kapının ÖN-alt eşik hizasına koydun mu, iş tamamdır. başka eksik kalan birşey yok .. Gönderebilirsin veya Forumda paylaşabilirsin TEXTUREYİ sadece..
Ama tekrar söylüyorum; içine sinmeyen bir kısım kaldıysa, bırak lütfen!.. geldiğinde tamamlarsın..
Ben şu an ki görüntüyü çok beğendim. İstediğimden daha mükemmel olmuş. hele motorlardaki yansımalar çok harika. Gerçek uçakların motorlarına da böyle parlaklık yapılması gerekirmiş.
İstersen bu halde paylaşabilirsin. Sen de bir çalışmayı daha, en iyi derecede bitirmiş olarak daha rahat ve huzurlu bir şekilde tatilini yaparsın.. Sevgiler ..

EDİT:
Pencereler silik görünüyor. Onları daha belli edebilir miyiz?.. OLmazsa bendeki pencere modellerinden buna uygun olanları ekleyebilirim. Böyle de kalabilir Cengizhan.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   18/6/2012, 23:48

Hemen düzeltip upload ettim.Sadece texture.Hatalar olabilir diye ayrı başlık altında paylaşmıyorum.Mevcut hatalar varsa eğer dönüş sonrası bir fix oluşturabilirim isteğe bağlı.En alt kısımda kücük bir yerde koyuluk var hocam bir türlü cözemedim onla dönüşte uğraşacağım sanırım.
Sizi fazla bekletmeden SS ve Linkimiz:

SADECE TEXTURE!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   19/6/2012, 00:10

İndirdim ve tek-tek baktım texturelere .. Mükemmel bir iş çıkartmışsın Cengizhan, kutlarım seni.. Çok çok teşekkürler.
Tatil dönüşü bu boyamayı paylaşırken, hata olarak gördüğün yerleri de düzeltebilirsin. Şimdilik ben paylaşmıyorum. Sen gelince dilediğin gibi paylaşabilirsin.. Sana bol-bol huzurlu tatiller dilerim. Sevgilerimle.

Bir ara, "American Airlines" ve "One World" logo ve yazılarını "Logolar" bölümünde paylaşırsan memnun olurum. Ben de onlardan yararlanarak DC10_Cargo boyamasını yapar, textureyi gönderirim.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   19/6/2012, 00:14

Ben teşekkür ederim..

Hayırlı geceler.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   19/6/2012, 00:16

AA logolarını unutmuyorsun hocam?..

Size ve herkese iyi geceler.

---------------
"ÇÖZÜLDÜ" iconu başlığa tarafımdan uygulanmıştır.
Paylaşım linki, daha sonra Cengizhan hocam tarafından tatil dönüşünde EDİT yapılarak verilecektir!..
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   19/6/2012, 22:55

Herşey tamam da!..
Sadece KURU bir teşekkür ile mi kalacaksın Cengizhan hocam?.
Aradan bir gün geçmiş olmasının telâfisini, bu konudaki bütün mesajlarına "(ARTI) 'lar şelâle" yapmakla giderebilirim..
(ARTI) 'lar ŞELÂLE hocam!.. hepsine..
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   19/6/2012, 23:45

Cengizhan Pilot hocama katılıyorum, mükemmel bir çalışma olmuş,ellerine sağlık.Sevgiler,Saygılar.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..   

İstek: Fs9 için, "CLS_DC10_American (One World)" boyaması?..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2