AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi

YazarMesaj
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   21/5/2012, 18:37

-
Değerli kaptanlarım,
Alttaki açıklamalarımız, her iki FS verisiyonu da kapsamaktadır..

Bazı EXE'li eklentilerin FS'de sorun yarattığını hepimiz biliyoruz. Bazen default dosyaları siliyor, harap ediyor, bazen ilgisiz yerlere dosyalar aktarılıyor ve bunların sonucunda FS'de sorunlar ortaya çıkıyor.. Aynı zamanda EXE'li eklentilerdeki dosyaların hangilerinin nereye yüklendiğini bilemiyoruz ve çözüm bulamıyoruz. Böyle sorunların tek çözümü FS'yi kaldırıp, tekrar sıfırdan kurmak en son çare oluyor..Birçok eklentilerimizin sorunsuz çalıştığı fakat son EXE'li eklentinin bütün FS'yi bozmasından dolayı FS'yi kaldırıp tekrar yüklemenin zahmetli ve yorucu iş olduğunu hepimiz biliyoruz...
İŞTE!.. bütün bu sorunlara çözüm olabilecek alttaki açıklamalar, sizleri EXE'li eklentileri sorunsuzca ve rahatlıkla yüklemenizi sağlayacak, FS'de size sorun çıkarmayacaktır..

Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!

Böylece sorunsuz ve FS'ye zarar vermeden bir EXE'li elentiyi FS'ye yükleyip, asıl olası  zarar verebilecek olan eklenti dosyalarını da kaldırmış oluyoruz.. Kolay gelsin, keyifli uçuşlar..

En son pilot tarafından 5/11/2016, 23:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
BurakOZ
WEB-Researcher

WEB-Researcher

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   12/5/2013, 17:48

Bilgi için teşekkür ederim hocam. FS'e eklenti eklerken bu bilgilere göre hareket edeceğim.
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   13/5/2013, 10:00

Hocam cok sagolun bilgiler icin. Alip kullanmadigim bir ton eklenti birikti. Basimi kasiyacak kadar ancak vaktim var. Arada bir kasiyorum baska da birsey yapamiyorum:) simulator yalan oldu. Bir insan evladinin gunde 14 saat calismamasi lazim onu anladim ben.
Oğuz
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   14/5/2013, 11:36

Çok teşekkürler gerçekten. Keşke 2-3 hafta önce bunu keşfetseydim. Bu 2 yada 3. FSX default dosyalarınımın silinme sorunum oldu. Neyse, zararın neresinden dönersek kardır =)) Hemen denemem gerek şimdi =))
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   18/10/2013, 13:29

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler hocam. Saygılar...
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   20/11/2013, 14:19

teşekkürler
ALIIHSAN
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   21/11/2013, 14:02

Cok önemli bir bilgilendirme ve de cok yararli. sagolun Hocam.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   9/11/2014, 01:51

Konu Yukarı!
şafak erol
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   13/4/2015, 18:29

teşekkürler
Can Sabah
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   5/11/2016, 13:39

Teşekkür ederim sayın Pilot kardeşim
aliozturk
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi   1/4/2018, 09:15

teşekkürler çok sağolun

EXE'li eklentilerin FS'ye sorunsuz yüklenmesi
1 sayfadaki 1 sayfası