VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Uçak için "Yağmur efekti" Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Uçak için "Yağmur efekti"

+31
ademyıldırım
sami caskurlu
sercanakagunduz
aarslan
Gürcan
Sedat
HuseyinBerker
yusuf738
AhmatFjorke
boldpilot
tamer40
Halil Ibrahim Sarıkaya
emirkarakaya
Alp Deniz Şenyurt
Erdinç TURKAN
alicanlakott2
Abidin066
musti26
Recep ÇALKAN
Emre Dumlu
ibrahim
Yunus Piyade
caner kaptan
klavier
cocofb1907
malioguduc
pilot
PETER
Cengizhan Barut
Özgür Kiraz
Keskin Umut
35 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

Uçak için "Yağmur efekti" Empty
MesajKonu: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 00:27

Sevgili hocamlarım arkadaşlarım uzun zamandır böyle bir yağmur efekti arıyorum ama bulamıyorum acaba paralı bir eklentimi yada parasız mı bilmiyorum.Forumda gezerken Peter Hocanın resimlerindeki eklenti gibi bir yağmur efekti arıyorum.

Uçak için "Yağmur efekti" 123mFINAL

Uçak için "Yağmur efekti" 123hENROUTE
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 01:09

Sanki Peter hocamda var bu eklenti, iFLY olunca resim, tanıdık geldi.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 09:11

Buyrun hocam.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 10:54

Keskin Umut demiş ki:
Sevgili hocamlarım arkadaşlarım uzun zamandır böyle bir yağmur efekti arıyorum ama bulamıyorum acaba paralı bir eklentimi yada parasız mı bilmiyorum.Forumda gezerken Peter Hocanın resimlerindeki eklenti gibi bir yağmur efekti arıyorum.

Benim kullandığım yağmur efekti, 3 farklı efektlerin birleştirmesi, lakin silecek efektinden bahsediyorsanız, bu iFLY uçakla geliyor, o modele aittir.
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 11:21

Şunu deneybilirsiniz

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

Uçak için "Yağmur efekti" D99b2984

Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 12:50

Teşekkür ederim.Peter hocam,Cengizhan hocam dosyaları uygulayıp denicem.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 17:40

Keskin Umut demiş ki:
Flightsim'den indirdiğiniz dosyaları denediğiniz de buraya sonucu lütfen yazın ki, bizler de kullanalım hocam.
Yalnız Flightsimden tek neftret ettiğim şey, direk olarak Download sayfası çıkıyor. Niye önce tanıtım sayfası çıkmıyor ki?.. Önce bir resimleri görelim, tanıtımı okuyalım.
Direk download sayfası!.. belki de başka bir dosyanın Download sayfası da yalışlıkla verilebilir.. Flightsim bu yönden sınfta kalıyor.. Avsim bu konuda süper. Önve "view" yapıyorsunuz, dosyayı tanıyor, boyutunu, resimlerini falan görüyorsunuz. Sonra indirmek isterseniz tıklıyorsunuz.
Biz de Flightsim gibi yapmış olsaydık; Bir paylaşım konusu açar, hemen bir Download linki!, TAMAM.. ne bir resim, ne bir yazı yazmazdık. Hangisi daha düzgün bir paylaşım?...Tabi ki ÖNCE tanıtım...Sonra link..
Bir dene bakalım Umut hocam.. Test sonuçlarının resimlerini de eklerseniz, bazı açıklamalar da yaparsanız memnun oluruz..
Keskin Umut
Vaps Designer

Vaps Designer
Keskin Umut

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 17:46

pilot demiş ki:
Keskin Umut demiş ki:
Flightsim'den indirdiğiniz dosyaları denediğiniz de buraya sonucu lütfen yazın ki, bizler de kullanalım hocam.
Yalnız Flightsimden tek neftret ettiğim şey, direk olarak Download sayfası çıkıyor. Niye önce tanıtım sayfası çıkmıyor ki?.. Önce bir resimleri görelim, tanıtımı okuyalım.
Direk download sayfası!.. belki de başka bir dosyanın Download sayfası da yalışlıkla verilebilir.. Flightsim bu yönden sınfta kalıyor.. Avsim bu konuda süper. Önve "view" yapıyorsunuz, dosyayı tanıyor, boyutunu, resimlerini falan görüyorsunuz. Sonra indirmek isterseniz tıklıyorsunuz.
Biz de Flightsim gibi yapmış olsaydık; Bir paylaşım konusu açar, hemen bir Download linki!, TAMAM.. ne bir resim, ne bir yazı yazmazdık. Hangisi daha düzgün bir paylaşım?...Tabi ki ÖNCE tanıtım...Sonra link..
Bir dene bakalım Umut hocam.. Test sonuçlarının resimlerini de eklerseniz, bazı açıklamalar da yaparsanız memnun oluruz..

Pilot hocam laptop'ta denedim ilk önce Cengizhan hocanın ki denedim yağmur efekti gayet iyi uçağı sileceklerinde peter hocam resimlerindeki görüntünün aynısı sonra Cengizhan hocanın verdiği efekti sildim ve Peter hocanın ki denedim oda sağlam bir yağmur eklenti her ikiside kullanılabilir hocam resimleri en kısa zamanda burda yayınlıcam.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 01 Mayıs 2012, 17:48

Flightsim'de de o özellik var ama dosyanın sunumunun yapıldığı pencerede o özellik çıkıyor. View seçeneği var (Avsim'deki zipdive gibi). Yalnız iyi kastırmıştı bulacağım diye kahkaha
malioguduc
Pilot-1

Pilot-1
malioguduc

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 02 Mayıs 2012, 18:22

efekler için teşekkürler bende uzun zamandır arıyordum kahkaha
cocofb1907
Pilot-2

Pilot-2
cocofb1907

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 02 Mayıs 2012, 19:06

çok güzel bir efekt olmuş hemen indirip kullanıcağım özellikle bu akşam güney sahillerinde fırtına bekleniyor denemek isteyenler için iyi bir fırsat olabilir :)
klavier
Pilot-2

Pilot-2
klavier

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 09 Mayıs 2012, 03:08

yağmurun tadına birde biz bakalım emeği geçenlere teşekkürler :)
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 09 Mayıs 2012, 12:37

link için teşekkürler
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 09 Mayıs 2012, 12:43

sn.kaptanlarım Peter hocanın linkinden çıkan .bmp uzantılı dosyaları nereye atacağız.
saygılar.
Yunus Piyade
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Yunus Piyade

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 09 Mayıs 2012, 16:22

Texture klasörüne atacaksın Caner kaptanım.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 09 Mayıs 2012, 17:32

-
Cengizhan hocanın verdiği FlightSim'deki link [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sayfası malesef yok.
Elinde "FlightSim" den bu yağmur effectini indirmiş olanlar, lütfen buraya "4shared" veya "Box.com" a Upload ederlerse memnun olurum..SADECE "FlightSim" den indirdiğiniz dosyayı Upload ediniz!.. Avsim.rus'taki dosya linkinde duruyor..Onu indirdim..

Keskin Umut demiş ki:

Pilot hocam laptop'ta denedim ilk önce Cengizhan hocanın ki denedim yağmur efekti gayet iyi uçağı sileceklerinde peter hocam resimlerindeki görüntünün aynısı sonra Cengizhan hocanın verdiği efekti sildim ve Peter hocanın ki denedim oda sağlam bir yağmur eklenti her ikiside kullanılabilir hocam resimleri en kısa zamanda burda yayınlıcam.
Umut hocam, henüz resimlerinizi göremedik. Bir an önce yayınlarsanız ve yükleme açıklamasını da yaparsanız kaptanlarımız bilgi sahibi olabilir..
Elim "ARTI'"da bakın!, resimleriniz ve açıklamalarınız geldiği an basacağım!.. Teşekkürler..
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyÇarş. 09 Mayıs 2012, 21:05

Verdiğim efektin güncel linki:

ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 00:45

Cengizhan hocamın verdiği link çalışıyor;

Aynı dosyayı 4shared e yükledim;

- Ben pek beğenmedim, daha çok uçuşan kanatlı böceklere benzettim. ::)

sevgiler, saygılar...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 03:33

Helâl be hocam!. Dosyayı "4shared" dan sorunsuzca indirdim. Çok teşekkürler ederim. Yarın ilk işim, BÖCÜKLERİ deneyeceğim. kahkaha
Artılar, bolca geldi hocam.. Saygılar.
Emre Dumlu
Pilot-1

Pilot-1
Emre Dumlu

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyPaz 05 Ağus. 2012, 04:07

Çok güzel bir efekt teşekkürler.
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyPaz 05 Ağus. 2012, 12:35

teşekkürler arkadaşlar her iki efekti de deneyeceğim
musti26
Pilot-1

Pilot-1
musti26

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptySalı 21 Ağus. 2012, 10:17

çok teşekkür ederim elleriniz dert görmesin.
Abidin066
Pilot-1

Pilot-1
Abidin066

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyCuma 07 Eyl. 2012, 13:33

Ellerinize sağlık beyler :)
alicanlakott2
Pilot-1

Pilot-1
alicanlakott2

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyCuma 14 Eyl. 2012, 16:51

teşekkürler gerçekten uçusa ayrı bir değer katıyor
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: Uçak için "Yağmur efekti"   Uçak için "Yağmur efekti" EmptyCuma 28 Eyl. 2012, 23:33

bu i fly (fsx) yağmur efektini nasıl aktif hale getireceğiz yağmurlu bir havada uçuş yaptım silecekleride çalıştırdım ama malesef randuman alamadım defaulttan bir farkı yoktu

Uçak için "Yağmur efekti"
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Su sıçratma Efekti: "revspray" effect (FS 9 için)
» Arşiv için uçak seçimleri
» Fsx ''Sonic Boom'' efekti var mı?
» Animal Simulation V.1 : Kuşlar Efekti
» [FSX] - Yeni Gerçekçi güneş efekti!