VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
air marmara B738w çalışması Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

air marmara B738w çalışması

+7
A.Caner PEREK
Özgür Kiraz
Özmen ÜNAL
Sabri Sorgut
Haluk
pilot
istanblue
11 posters
YazarMesaj
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

air marmara B738w çalışması Empty
MesajKonu: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 17:38

Air Marmara VA boyama çalışmalarına yavaş yavaş başladık.Air Marmara VA'yı ben bir painter olarak en güzel şekilde nasıl anlatabilirim diye düşündüm ve uçaklarımıza marmara bölgesinin şehirlerinin isimlerini tescil olarak vererek onları bulundukları şehirlerin resimleriyle süslemeye karar verdim.Şimdilik TC-YAL tescili ile YALOVA ismini verdiğim Boeing 737-800 winglet modelini boyadım.Eksikleri veya artı eklenebilcekleri başta Özmen hocam ve tüm vaps ailesiyle tartışarak ortaya güzel çalışmalar çıkarmak istiyoruz.Gövdede airmarmara logosunun sağındaki yazı (AIR MARMARA A MEMBER OF VAPS.HOOXS) yazısıdır.Saygılar...

air marmara B738w çalışması Mvalogo

TC-YAL ''YALOVA''

air marmara B738w çalışması Adszpwx

air marmara B738w çalışması Adsz1n

air marmara B738w çalışması Adsz2ax

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 17:56

Hemmen ARTIYI verdim bile.. Yorumları sonra yaparım. Eline sağlık Gürhen hocam.. Karşıdan bakıldığında görsel tasarım güzel..Kuyruktaki Yalova şehri olmalı .. Kolay gelsin..
Devam hocam..İyi işler çıkıyor ..
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 18:53

Eline sağlık hocam, kuyruk dikmesinde AMV logosu olsa daha iyi olurdu birde lacivert çok koyu olmuş hocam biraz açmanı tavsiye ederim açık renklerden bir başkasınıda deneyebilirsin. Kolay gelsin.
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 19:34

çok güzel olmuş elinize sağlık hocam
Özmen ÜNAL
Air Marmara-VA
Gn.Manager

Air Marmara-VAGn.Manager
Özmen ÜNAL

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 19:51

Haluk demiş ki:
Eline sağlık hocam, kuyruk dikmesinde AMV logosu olsa daha iyi olurdu birde lacivert çok koyu olmuş hocam biraz açmanı tavsiye ederim açık renklerden bir başkasınıda deneyebilirsin. Kolay gelsin.

Hocam eline sağlık. Bende Haluk hocama katılıyorum.
Saygılar.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 20:14

Kuyruktaki dikmeyi MVA olarak yapmıştım ilk baştan.Sonra farklı olsun diye şehirlerin görüntülerine çevirdim.Koyu maviyi MVA logosundaki açık maviye değiştiririz o sorun değil.Başka eklenecek bir tasarım olabilirmi acaba.teşekkürler yorumlarınız için.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 20:35

Dikmeyi MVA logosu olarak değiştirdim.Karar sizin.

air marmara B738w çalışması Airmarmaracalisma
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 21:57

Vallaha süper olmuş. Gerçek gibi tıpkı kahkaha
A.Caner PEREK
Pilot-2

Pilot-2
A.Caner PEREK

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyCuma 13 Nis. 2012, 22:37

hocam ellerine saglık güzel olmus :))
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyC.tesi 14 Nis. 2012, 10:50

Gürhan hocam gerçekten şık durmuş.İki tane nacizane önerim var.
1- Tescil TC-YLV olabilir
2- Wingletlere MVA logosu dikey olarak eklenebilir.

Ama bu halide süper .Paylaşımlarınızı bekliyoruz.

İyi çalışmalar
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyC.tesi 14 Nis. 2012, 11:45

Gürhan hocam, her zamanki gibi çalışmalarınız çok güzel, bende Orhan hocam gibi bir öneride bulunmak istiyorum, bayrak önde çok sıkışmış, SS de gösterdiğim yerleri deneyebilirsiniz.Kolay gelsin.Sevgiler,Saygılar.

air marmara B738w çalışması C6Y3U

NOT: Marmara VA yetkililerine,

Karışmak gibi bir niyetim yok sadece öneride bulunmak isterim, gerçek hayatta çok az da olsa mukakkak vardır ama, AİR MARMARA değilde MARMARA AİRLİNES veya MARMARA AİRWAYS olabilir diye düşünüyorum.Sevgiler,Saygılar.
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer
istanblue

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyC.tesi 14 Nis. 2012, 15:46

TC-YLV tescili daha mantıklı Orhan hocama fikrinden dolayı sevgiler.Bayrak yeri için Erdinç hocama saygılar daha mantıklı dediği konumlar çünkü.Wingletleri düşünmüştüm ama çok logolu olmasın diye koymamıştım.Kuyruk dikmesini manzaralımı yoksa MVA logolumu daha tutulur acaba tek düşüncem o .
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyC.tesi 14 Nis. 2012, 19:41

Ben manzara derim.ama sen bilirsin
A.Caner PEREK
Pilot-2

Pilot-2
A.Caner PEREK

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyC.tesi 14 Nis. 2012, 23:48

Hocam manzara güzel bence:)) bayrak konuna gelince arka kısımda ucak isminin başında olursa güzel olur:))
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyPaz 15 Nis. 2012, 11:38

Kuyruk dikmesi MVA olursa daha iyi tutulur kanaatindeyim ama isteyen manzaralıda uçabilir. Bu durumda iki tane yapacaksın yani hocam. kahkaha Air marmara yazısını bayraktan biraz açığa alırsan yeterli olur hocam. tekrar kolay gelsin.
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2
HuseyinBerker

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyÇarş. 29 Ağus. 2012, 20:28

Hocam ilk önce merhabalar,

Ben Vaps ailesine yeni katıldım. Bu uçağın Texture dosyasını nerden bulabilirim?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyPerş. 30 Ağus. 2012, 01:41

Cengizhan hocam, en iyi cevabı ancak siz verebilirsiniz. Bu sayfamızda sanırım çalışmanız vardı:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyPerş. 30 Ağus. 2012, 03:00

Ve hala o sayfamda çalışmamın linki mevcut :)

HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2
HuseyinBerker

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptyPtsi 03 Eyl. 2012, 13:12

hocam tesekkürler daha uçmadım fakat bu uçakta o GROUND SERVİCE araçları varmı? hani Kapı 1 Kapı 2 felan yazıyor merdven felan var?
HuseyinBerker
Pilot-2

Pilot-2
HuseyinBerker

MesajKonu: Geri: air marmara B738w çalışması   air marmara B738w çalışması EmptySalı 04 Eyl. 2012, 13:26

Hocam indirdim süper fakat 1. sayfadaki wingslet duruyormu? o daha çok hoşuma gittide :)

air marmara B738w çalışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''istanblue'' den; Alaska B739-Posky çalışması
» istanblue'nun; "POSKY B738 Pegasus BEKO" çalışması
»  Project Airbus A380-842 RR THY Çalışması.
» HAKAN Kaptanın CORENDON 737-800 çalışması
» Boyama çalışması THY SkySpirit B767-300ER