VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.

+10
Cengizhan Barut
UMIT UNALDI
orhanyavuz
Özmen ÜNAL
hknpal
PETER
Haluk
Özgür Kiraz
pilot
Adriana Mejia Garcia
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyPtsi 05 Mart 2012, 18:28

İnşaat hayırlı olsun hocam kolay gelsin, Morelia da güzelmiş otele bayıldım, keşke bende gelseydim. :salla.|:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyPtsi 05 Mart 2012, 18:59

Haluk demiş ki:
İnşaat hayırlı olsun hocam kolay gelsin, Morelia da güzelmiş otele bayıldım, keşke bende gelseydim. :salla.|:
Geleceksin zaten hocam. kahkaha İnşaat bittikten sonra kameralarla gelmek isterseniz , gelebilirsiniz. Gelemezseniz Amerika'da başka bir yere götüreceğim sizi.. Gideceğimiz yer çok ilginç bir yer olduğundan Phantom hocayı, sizi ve bazı tasarım hocalarımı da alacağım..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyPtsi 05 Mart 2012, 21:06

Tasarımı test etmek isterim aslında. Elbette müsaade ederseniz.

Kolay gelsin hocam. Umarım gerçek resimler vardır elinizde.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 06 Mart 2012, 00:51

Bu konu sayfalarında olanlardan başka bulamadım Özgür hocam. Birkaç bina fotoğrafsız kaldı. Bunları da Google Earth'tan kuşbakışı ve gölge uzunluklarına göre kafadan atma yapacağız demektir..
hknpal
Vaps Designer

Vaps Designer
hknpal

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 06 Mart 2012, 10:03

155 ACİL var bir de orda :D
Meksika'lılar yanlış anlamışlar :D
Özmen ÜNAL
Air Marmara-VA
Gn.Manager

Air Marmara-VAGn.Manager
Özmen ÜNAL

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 06 Mart 2012, 10:50

Morelia gerçekten güzel bir şehirmiş. Pilot hocam mizansen süper olmuş. Biran gerçek zannetim. :))

Morelia' dan uçuşlarımızada başlarız siz inşaatı bitirince.

7 düvelde uçacaz İnşaAllah :))
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 06 Mart 2012, 17:05

Evet hocam, bundan sonraki çalışmalarınıza zamanımız elverdiği ölçüde mizansen veya senaryo katmak, işi daha zevkli ve gerçekmiş gibi yapabilir.. Aslında yetiştirebilseydim, Meksika'ya geldiğimiz C5-Cargo uçağını VAPS olarak boyayacaktım. Bu işi Acil olarak İbrahim hocama devrettim. Morelia sunumunda C5'i de senaryoya katabilirim.

Hakan hocam, yanlış anlamasın Meksikalılar.. "155-Acil" Cankurtaranı 2 doktor, 2 hemşire ve kendi techizatımız ile geldik. Morelia hastanesi ile de anlaşma yaptık. Küçük kazalarda cankurtaran iş görecek ama herhangi bir daha ağır olayda hastaneye.. kahkaha
hknpal
Vaps Designer

Vaps Designer
hknpal

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 06 Mart 2012, 20:42

Pilot hocam zaten böyle en ince detayları ancak siz düşünebilirdiniz :) "baret takmadan inşaata girmek tehlikeli ve yasaktır" tabelasını da ben söylemiş oayım eksik kalmasın :D
Adriana Mejia Garcia
Pilot-1

Pilot-1
Adriana Mejia Garcia

MesajKonu: Morelio Scenery ne oldu benim ( MMMM )   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 13 Mart 2012, 13:22

Morelio Scenery ne oldu benim
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 13 Mart 2012, 13:24

Under construction. By the way, getting better Turkish kahkaha
Adriana Mejia Garcia
Pilot-1

Pilot-1
Adriana Mejia Garcia

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 13 Mart 2012, 13:28

Ozgur Bey Türkçe yazin lütfen :))
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 13 Mart 2012, 13:41

Hay hay, bana uyar kahkaha

MMMM Morelia tasarımının yapımı devam etmektedir. Lütfen beklemede kalın ve Türkçe'nizde ilerleme var kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 13 Mart 2012, 19:46

Madem bizim hanım kardeşimiz Türkçeyi bizden daha iyi sökmüş, kahkaha Biz de Türkçe konuşalım.
Morelia meydanı bana emanet.. Zemin fotoreal çalışmaları devam ediyor. Terminal çizimi de gmax ta devam ediyor. Her scenery tasarımı hemen olmuyor maalesef.. Bütün ayrıntıları tek-tek elden geçirmek zorundayız. hata affetmez. Bu nedenle biraz daha beklemeniz gerekecek.

Özellikle şuna dikat etmenizi rica edeceğim; daha önce de bunu yazdım, hatırlıyorum;
Aynı konu hakkında mesaj yazmak veya haber almak için ayrı-ayrı konular açmayın lütfen!..Morelia scenery ile ilgili en azından 5-6 adet konu açıldı. Biz işimizi bırakıp, bu konuları birleştirmek için uğraşıyoruz. Ama aynı konu içinde sorular sorulsa, biz de birleştirme zahmetine kalmadan Morelia'ya devam etme zamanı buluruz..

Ayrıca Türkçenizin bu kadar kısa zamanda bu kadar düzgünleşmesine ben dahil, herkes şaşırmıştır. Sanıyorum yanınızda Türkçeyi iyi bilen biri? kahkaha var, size yardım ediyor. kahkaha
Saygılarımızla..
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptySalı 13 Mart 2012, 19:52

Adriana merhaba uçuşlarından 1-2 resim ( SS ) paylaşabilirmisin ?
Adriana Mejia Garcia
Pilot-1

Pilot-1
Adriana Mejia Garcia

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 15:23

Sizin insaat çok yavaş gidiyor bey kardeşim benim :))
Adriana Mejia Garcia
Pilot-1

Pilot-1
Adriana Mejia Garcia

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 15:25

orhanyavuz demiş ki:
Adriana merhaba uçuşlarından 1-2 resim ( SS ) paylaşabilirmisin ?

Paylaşirim bey kardesim
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 15:32

"Bey kardeşim" yerine "sayın hocam" derseniz daha makbule geçer.

Ayrıca, kış mevsimi olduğundan, inşaatlar yavaş ilerliyor, beton atmak zaman alıyor :lol:
Adriana Mejia Garcia
Pilot-1

Pilot-1
Adriana Mejia Garcia

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 15:34

Hanım Kardes oluyor bey kardes olmuyor ? anlamadı ben yaz bitecek scenery ?

Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 15:58

Adriana Mejia Garcia demiş ki:

Hah! Hadi, verin cevabını!? kahkaha :lol:
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 16:18

Adriana Mejia Garcia demiş ki:

İstediğiniz gibi yazabilirsiniz Adriana hanım, espiri yapıyoruz :lol:

Ama tasarım için sabır, kabak bile 3 ayda yetişiyor :lol:
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 16:22

Şimdi onuda anlamıyacak hocam. kahkaha Neyse, özelden anlattım.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 14 Mart 2012, 19:48

Adriana

hoca = teacher

kardeş = sister or brother
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyPerş. 15 Mart 2012, 01:42

"Kabak bile 3 ayda yetişiyor" kahkaha
Vallahi Özgür hocam, yerlere yatırdınız beni..Allah ta sizi hep güldürsün..

Sayın Adriana,
Scenery yapımları kolay olmuyor maalesef.. Gerçek hayatta yapacağımız işleri bir kenara bıraksak, hiç uyumasak ve bilgisayar başından bile kalmadan sadece bu iş için çalışsak, böyle çalışma hızıyle bile scenery 2 haftada ancak biter. Fakat bu kadar kısa zamanda biten bir çalışmanın da birçok hataları olur. Sonra bu hataları düzeltmek için hazırlanacak FIX dosyaları için de bir o kadar daha zaman ve emek harcanır.
Biz böyle yapmaktansa, daha sakin ve dikkatli bir şekilde, hataları en aza indirerek ve daha güzel bina kaplamaları yaparak FIX dosyaları olmadan, hatasız bir scenery size teslim etmek istiyoruz.
Bu nedenle sabırla beklemenizde fayda var.. Gerçi mesaj yazabilirsiniz, sorabilirsiniz.. Bu en tabii hakkınız.. Esprili cevaplarda verebilir, alabilirsiniz..
Lütfen biraz daha bekleyelim olur mu?..Çünkü Morelia işinden başka bir işle uğraşmıyorum. kendimi buna verdim. İnşallah benim tahminimden de daha çabuk biter de ben de o güzelim SÜRPRİZ meydanıma başlarım artık. Saygılarımla..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyPerş. 15 Mart 2012, 08:45

O sürpriz meydanın eski tasarımına indim dün. El atılması vacip olmuş :lol:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.   İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI. - Sayfa 2 EmptyPerş. 15 Mart 2012, 19:06

Morelia'dan sonra hiç bir işe bakmayıp, tuvalete bile gitmeden, yemek bile yemeden buna başlayacağım hocam. kahkaha
Sizin ve diğer hocalarımın da forumda bana yardımcı olacağınızı biliyorum. Forumdaki sorulara ve cevaplara belli bir süre bakmıyorum, size bırakıyorum hocam. Bütün UYARILARA rağmen Türkçeden anlamayanlar halâ Özelden basit FS soruları soruyorlar. Bunlara artık yaptırım uygulamanın zamanı geçti bile.. Saygılar hocam.

İstek: I want one Scenery "MMMM_Morelia" airport-ÖN ÇALIŞMALARI.
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» [İSTEK]; KIAH Houston George Bush Int.Airport
» [İstek]; Fs9-LCEN Scenery için Afcad Güncellemesi
» "cagri03" boyama çalışmaları
» "efe00'ın boyama çalışmaları"
» "amenathen" nın boyama çalışmaları..