VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2

+5
Haluk
ibrahim
Erdinç TURKAN
Özgür Kiraz
orhanyavuz
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 Empty
MesajKonu: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPaz 19 Şub. 2012, 21:21

Uçağın modeli, havayolu...... : Türk Hava Kurumu / Antonov An-2
Model yapımcısı................... : Antonov AN-2T Aeroflot
Uçağı boyayan painter......... : Orhan YAVUZ
Uçak Versiyonu...................: FS2004
Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 Vghq

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 D99b2984

Only texture

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link and password to view!
Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 D99b2984

En son orhanyavuz tarafından Salı 24 Tem. 2012, 14:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPaz 19 Şub. 2012, 21:29

Hiç affetmem, tatil günü bile veririm ilk artıyı kahkaha

Elinize sağlık Orhan hocam. Bunlarla uçması zevkli olmalı kahkaha
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPaz 19 Şub. 2012, 22:20

Orhan hocam ellerinize sağlık, benden de (+) larrrrrrrrr geldi.Saygılar.

En son Erdinç TURKAN tarafından Ptsi 20 Şub. 2012, 14:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPaz 19 Şub. 2012, 23:04

Harika bir çalışma, teşekürler ve elbette (+) lar sizinle Orhan hocam...
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPaz 19 Şub. 2012, 23:31

Teşekkürler Orhan hocam, pervanelileri severim. Yalnız ses dosyası yok bu uçağın!! :) Artınızı verdim bol, bol.
Orhun CAGLAR
Pilot-1

Pilot-1
Orhun CAGLAR

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 00:05

Orhan Hocam Teşekkürler...
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 12:51

Herkeze teşekkür ederim.
Haluk hocam ses dosyasına akşam bakacağım.Ama son kontrollerde içinde vardı.

Beğendiğinize sevindim.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 14:38

Haluk hocam, Orhan hocamın verdiği lindeki rar içinde mevcut, indirirken hasarlı inmiş olabilir, upload ettim, isteyen arkadaşlar indirebilirler.SAYGILAR.
Antonov AN -2 sound
http://www.2shared.com/file/EPR_af3p/Antonov_AN-2_Sound.html
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 16:04

Teşekkürler Erdinç hocam ana klasör içinde varmış, ben farketmedim o zaman uçağıda çalıştıramamışdım zaten.! kahkaha Marş basıyor ama motor çalışmıyor!! 😕 Marş seside yok.. Çalıştırabilen varmı? Ctrl+E de çalıştırmadı, bir daha indireceğim galiba. :drunken:
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 16:21

Olmazsa yokuş aşağı itelim hocam, bas debriyaja, tak ikiye, sonra çek ayağını hızlıca :lol: :lol:

Rus malı bunlar, çalışır da biraz votka da isteyebilir :lol:
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 17:34

Arkadaşlar uçağın ss lerine bakarsanız hep yerde niçin ? ben 2 gündür uğraşıyorum çalıştırmadım da onun için siz 1 günlemi çalıştıracaksınz ?
keh keh :)

Ama paneli cesna paneli yükleyip sonra gaz kolunu itip marşa bas bak bakalım nasıl çalışıyor kereta.

şakayı bir kenara bırakacak olursak paneldeki gaz kolu çalışmıyor .Bende anlam veremedim.Sebebi budur.

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 Scaled.php?server=213&filename=gffq
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 17:57

O takdirde, "Pilot hoca" nın ellerinden öpecek Panel Keratası.. kahkaha

Orhan hocam, inan gözlerim faltaşı gibi açıldı.. Bir boyamaya baktım, bir painterin ismine, tekrar bir boyamaya bir paintere.. Vallahi beklerdim sizden ama bu kadarı da pes doğrusu.. Değme painterlerden çok daha iyi bir çalışma çıkarmışsınız hocam. Tebrik eder, OKYANUSLAR kadar (+)ları basarım, acımadan.. kahkaha

Evet arkadaşlar, Pilot hocanın Karain işi bittikten sonra, pek te alışık olmadığımız RUS paneline el atarım. Sanırım "panel.CFG" deki "Cool&dark(xxxx).XML" dosyasında veya CFG'nin [General EngineData] paragraflarında hafif bir ayar gerekecek.

Orhan hocam, rica etsem bu uçağın sadece "THK" texturesini upload eder misiniz?.. Diğer dosyaları var..
Acele olursa belki Karain meydanına "Hayalet An2" static olarak eklerim. (LTFJ'deki yanmış 707 gibi)..
Görünüşte Static gibi duruyor ama, hiç kimsenin bilmediği bir saatte ve haftada bir kez 2 dakikalık uçuşunu yakalayabilirseniz sürpriz var.. AI plan yapımcıları sürprize katılamaz! kahkaha

En son pilot tarafından Ptsi 20 Şub. 2012, 18:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 18:05

Pilot hocam övgüleriniz için teşekkür ederim.Şahsen gurur duydum.Şimdi eve gidiyorum , hemen upload ederim.

Saygılarımla
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 18:06

Övgüden daha fazlasını ve fazlasıyle hakettiniz hocam. Ne demek !..
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 18:13

Motoru çalıştırmak için aşağıdaki SS deki uygulamayı yapabilirsiniz.

1) Marşı açın,

2) gösterge 6 ya geldiğinde

3) Gaz koluna mausla 2 kere tılayın, joyisticin üzerindeki gaz kolunu ileri ittiğinizde motor çalışacakdır. Saygılar.

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 OXraK
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 18:24

Orhan hocam, textureyi ben upload ediyorum.Hocam verdiğim linkden indirebilir.Saygılar.

AN-2 T.H.Kurumu only texture

http://www.2shared.com/file/GifBf_nX/AN-2_texture.html
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 19:00

Hem "motor çalıştırma" hem de "texture" için Teşekkürler Erdinç hocam. (+)laar geldi..Orhan hocama da tekrar teşekkürler..
Erdinç hocam, İmzanı şimdi daha çok beğendim. Ben de yapacağım.. kahkaha

Bu arada, Yiğit hocam Panel klasöründe bulunan 6 adet BMP resimlerindeki paneller üzerindeki UKRAYNACA olan yazıları İngilizceye veya teknik terimlere çevirebilirse, ben yeni panel uygulamasını İngilizce yaparım..
Paneldeki buton isimlerinimn hepsi Ukraynaca.. Teşekkürler..
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 19:06

Evet hocam, bencede iyi olur.Yiğit hocam görürse halleder.Saygılar.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 19:21

Özgür Kiraz demiş ki:
Olmazsa yokuş aşağı itelim hocam, bas debriyaja, tak ikiye, sonra çek ayağını hızlıca :lol: :lol:

Rus malı bunlar, çalışır da biraz votka da isteyebilir :lol:

Gerek kalmadı hocam! kahkaha :lol: Akşam, akşam güldürdünüz beni artıyı hakettiniz. ++ (Yalnız kontağı açmayı unutmayın!!)

Teşekkür ederim Erdinç hocam, dün sesi bile çıkmıyordu bu gün öksüre, tıksıra çalıştı. Problem nedir anlamadım! düsünceli Bu sefer formatıda iyi atamadım simide iyi kuramadım herhalde. Güzel uçak ama sûni ufuk çalışmıyor şimdide!! Sizlerde de çalışmıyordur herhalde. Bu ihale pilot hocama kaldı, o halleder bu sorunu elindeki işler bitince. Değilmi pilot hocam?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 19:45

Tabi ki hocam, seve-eve yapacağım da.. Hele Yiğit hocam lisanı da çevirise iyi olur. hani başladık mı iki iş birden biter..
Siz ve diğer arkadaşlar AN2 nin cockpitindeki bütün panelleri, butonları test ediniz ki; bana hangilerinin çalışmadığını liste halinde verin. Ben sırasıyle hepsini hallederim..
Elimdeki KARAİN bitmek üzere.. Sonra, video için ellerinizden öpecek..-" Demedi demeyin!" kahkaha
Saygılar.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 19:52

Erdinç hocam valla bravo 2 gün uğraştım.Çeşitli varyeteler denedim olmadı.Tekrar teşekkürler

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 Seww
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 21:41

Orhan hocam ben Ctrl+E yaptım pervane dönüyor ama ses bile çıkmıyordu. Erdinç hocamın dediklerinide yapmıştım ama çalışmamıştı bende kaldırmıştım. Bu gün rardan yeniden çıkarıp yükledim tek marşda çalıştı... Artık bilemiyorum!!

Karain havaalanını bende merakla bekliyorum hocam Antonovla güzel uçulur orada tamda denk geldi... Videosunuda çekeriz bir güzel.. Yeterki İlham gelsin.! ( :bball: )
Orhun CAGLAR
Pilot-1

Pilot-1
Orhun CAGLAR

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 22:32

Hocam Antalya'da bir uçuşta Antonov'un motorunu çalıştırıyorlar susuyor basıyorlar marşı yine susuyor...
Baktığımda biraz gaz verme ile motoru çalıştırdılar.Zaten arada ver gazı geri çek tabiriyle Rus uçaklarını özellikle propları çalıştırabilirsiniz...
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptyPtsi 20 Şub. 2012, 23:10

Simde de aynısı Orhun hocam ver gazı geri çek!
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Hava Kurumu / Antonov An-2   Türk Hava Kurumu / Antonov An-2 EmptySalı 21 Şub. 2012, 00:41

Haluk hocam, ses çıkmama sorunu sadece bir sizde sanırım.. Hani yeni format atmıştınız ya.. "Sound Driver" lerini yüklediniz mi PC'ye?.. Veya "Windows Media Player"?..
Bu arada , bana da arada-sırada gelen "Windows Media Player" güncellem önerisini bu sefer kabul ettim , güncelledi " ve "ver.11" oldu... Ama gör ki; "Windows Media Player" ı çalıştırdığımda hemen karşıma "Ürün Bilmemne onayı" çıktı. XP kullanıyorum ve Microsoft sitesine bağlanmam istendi.. Ben de çekindiğimden bağlanmadım ve "W.M.Playerim" çalışmadı. Ben de yeni versiyon.11'i sildim ve tekrar "W.M.Player 9'"u tekrar yükledim.
Sizlerde hangi "Windows Media Player" versiyonu vardır arkadaşlar?..Size de ilk çalıştırmada "W.M.P_11" de "Ürün Bilmemne onayı" çıkıyor mu?.. Saygılar..

Türk Hava Kurumu / Antonov An-2
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» PZL-104 Türk hava kurumu
» PZL-104 Türk hava kurumu çalışmam
» Türk Hava Kurumu (TC-CDC)_Cessna 172SP Skyhawk-VC'li_(Default FsX)
» TÜRK HAVA KUVVETLERİ C-47
» Türk Hava Kuvvetleri KC-135 (TuAF)