VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Aerosoft airbus x hakkında  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Aerosoft airbus x hakkında

+4
mert şişko
KaptanVecihi
Özgür Kiraz
Halil Ibrahim Sarıkaya
8 posters
YazarMesaj
Halil Ibrahim Sarıkaya
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Halil Ibrahim Sarıkaya

Aerosoft airbus x hakkında  Empty
MesajKonu: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptySalı 14 Şub. 2012, 23:46

Kaptanlarım airbus x kullanmaya başlamayı düşünüyorum textureleri beni çok cezbetti ve açıkça söylemek gerekirse görünüş ve uçuş dinamikleri olarak wilcodan daha iyi olduğu kanaatindeyim sizlerin düşünceleri nedir bu konuda fmgc olarak çok birşey barındırmadığını söyleyenler var ama sizler bu konuda ne dersiniz özellikle airbus kullanan kaptanlarımın düşünceleri nelerdir düşüncelerinizi öğrenmek benim için önemlidir

SAYGILAR
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptySalı 14 Şub. 2012, 23:48

Uğraşma derim hocam. Airsimmer veya Wilco tavsiye ederim. Şu anda A333 ile uçuşum da var, mis gibi uçuyor kahkaha
Halil Ibrahim Sarıkaya
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Halil Ibrahim Sarıkaya

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptySalı 14 Şub. 2012, 23:52

İyi uçuşlar öncelikle hocam çok kararsız kaldım aerosoft çok iyi bir marka harika textureleri var. Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim diğer kaptanlarımdan da önerilerini bekliyorum..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 00:06

MCDU ile işim yok diyorsanız buyurun alın. Sonra da neden AIRAC desteği yok diye dövünmeyin kahkaha
Halil Ibrahim Sarıkaya
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Halil Ibrahim Sarıkaya

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 00:13

Yok hocam mcdu ile işim olmaz olur mu tamam seçimim wilco anlaşıldı. ::)
KaptanVecihi
Pilot-2

Pilot-2
KaptanVecihi

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 01:44

Mcdu yle işim yok diyorsan derken bu uçaklar da aynen FSX in default uçakları gibi kullanılabiliyormu ? Eğer öyleyse benim mcdu yla harbiden işim yok , direk alayım bunları :)
mert şişko
Pilot-3

Pilot-3
mert şişko

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 10:48

evet default fsx uçakları gibi ama uçuş dinamikleri bana göre iyi sadece mcdu yok pist seçimleri de yapamıyorsunuz
emresancaktar
EDITOR

EDITOR
emresancaktar

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 14:25

Uçak çok güzel özellikle tasarım olarak, dinamik olarak pek airbus kullanmadığım için bilemeyeceğim. Ancak tasarım gerçekten harika bu kadar başarılı bir uçağa nasıl olurdu MCDU koymazlar aklım almıyor.Bende bir ara SID ve STAR'ları manuel olarak çizerim öyle online uçarım diyordum ama RNAV yaklaşmalarda sürekli sorun ki VATSIM'de LTBA'ya hemen hemen her yaklaşma RNAV veriliyor.Onu o sürede çizmek mümkün değil ayrıca çizdiğiniz rotaya hız ve yükseklik değerleride belirlenmiyor, pistler seçilmiyor vs vs. Bırakn bu uçağı Aerosoft 2.versiyonunu çıkarcakmış bunun MCDU'lu hep beraber onu kullanırız. Görsellik dışında beş para etmez.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 15:17

Halil Ibrahim Sarıkaya demiş ki:
Yok hocam mcdu ile işim olmaz olur mu tamam seçimim wilco anlaşıldı. ::)
hocam en güzeli airsimmer kullanmadım ama adamlar harika yapmışlar almayı düşünüyorum :)
mert şişko
Pilot-3

Pilot-3
mert şişko

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 19:35

airsimmer in uçuş dinamikleri bundan da kötü flight one dan aldım ve aynı gün iade ettim paramı da geri iade ettiler aeresoft airbus x in kısa zamanda mcdu su olan bir versiyonu çıkacak tavsiye ederim
UMIT UNALDI
ADMIN
Flight Instructor
ADMINFlight Instructor
UMIT UNALDI

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 19:42

Önemli olan MCDU sunun olup olmaması değil. Önemli olan Navigraph ın Airac desteği vermesi ki bu güne kadar Aerosoft un çıkardığı hiçbir uçağa çıkarmadılar bildiğim kadarı ile.

FSX için adam akıllı bir Airbus için daha uzun süre bekleyeceğiz gibi gözüküyor
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 20:55

Hocam ben de var ve wilco da var dı airsimmer de vardı ve aerosoft airbus X kesinlikle acayip güzel hatta şu anda Aerosoft Airbus X THY ile uçuş yapıyorum
Tek kötülüğü 2d panel i yok ama virtual da tıklanmayacak tuş yok
Resim karşılaştırma:
Airbus X:
Aerosoft airbus x hakkında  Di-DZ8N
Aerosoft airbus x hakkında  Di-KZ73
Aerosoft airbus x hakkında  Di-25U7
Airsimmer:
Benim görüşüm wilco ve airsimmer in 3d cockpitleri fazla beyaz
Aerosoft airbus x hakkında  Di-XRPY
ama airbus X in cabin'i yok! :evil:
Aerosoft airbus x hakkında  Di-IWQ3
Wilco:
Çok sorun yaşadığım en fazla 6 kere yerden kaldırabilmişimdir ama genede kaliteli ve içi güzel(cabini gayet beğendim)
Aerosoft airbus x hakkında  Di-3OJG
Aerosoft airbus x hakkında  Di-2NNE
Aerosoft airbus x hakkında  Di-TC61
valla airbus X de radar yok öyle bi kötülüğü var TCAS var ama weather yok :|
Aerosoft airbus x hakkında  Di-0RX5

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Aerosoft airbus x hakkında    Aerosoft airbus x hakkında  EmptyÇarş. 15 Şub. 2012, 22:37

Ben şu radarda kırmızı bölgelerden o kadar geçtim, en ufak icraat yok. Wilco Boeing 737-400 radarı 10 numara. Şimşek çakan yerlerde radar görüntüsü fark ediyor, anlayın artık ::)

Aerosoft airbus x hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aerosoft Airbus A-320 NEO / THY Çalışmam
» [FsX]; Aerosoft Airbus A321 AtlasGlobal UHD
» MCDU merge?; Wilco Airbus veya Aerosoft x
» Aerosoft Airbus için yüklediğim livery FSX de görünmüyor ?
» aerosoft airbus x extended init page B hatası