AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   28/1/2012, 12:31

Değerli Arkadaşlarım,

Biz painter arkadaşların bir çoğu FS2004 kullanıyor, Ünsal hocama yardımcı olmak istiyoruz, ama sistemimiz buna müsade etmiyor, sanıyorum, içinizde FSX kullanıp painter olan arkadaşlar azınlıkda olduğundan ve son günlerde FSX isteğinin çok artmasından isteklere cevap vermemiz imkânsızlaşdı, FSX kullanan arkadaşlardan ricam lütfen şu okul sezonun bitmesi ve FSX kullanan painterların dünmesini beklemeleri gerekiyor, kendim bizzat denedim fakat sonuç alamadım çünki boyadığım uçağı göremediğim için,yanlışları düzeltemiyordum, uçakdaki sistemin nasıl çalışdığını bilmeden yayınlamanın yanlış olduğunu anladım,onun için FSX boyamalarını muhakak FSX kullanan arkadaşların hazırlaması gerekiyor, malesef onlarda birkaç kişi azınlıkda, lütfen onlarında kusuruna bakmayın.
Tek tavsiyem,Orhan hocam dahil ben ve bizim gibi herkez bu boyama işini istek yerine uçak boyamayı öğrenmeyi neden düşünmüyor, alt tarafı bir kaç program kurup kendi istediğiniz uçağı istediğiniz şekilde boyamayı düşünmüyorsunuz, ancak uçak boyama başlandığında nekadar zor veya kolay siz kendiniz karar verirsiniz, ama benim boyamaya vaktim olmuyor dediğiniz zaman, boyama yapan insanın da vakti olmayabilir, onuda düşünmeniz gerekiyor.

Pilot hocamız, istek yapan arkadaşlardan bir şeyler istemiş, okudunuz mu ? bence hayır, istek yapanların 5. maddeye dikkatinizi çekerim, siz boyama yapan arkadaşlar hocamın sizden istediğini okunuz mu ? bence hayır, 3. maddeye dikkat ettiniz mi ? hayır,

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu sitede hiç kimse maddiyat için görev yapmıyor, herkez kendinden birşeyler vermek için burada bulunuyor, kimseyi, hocam dahil, buna zorlayamayız,burası hopi alanı herkez burada rahatlamak sitres atmak gibi güzel vakit geçirmek isteğiyle ve aynı zamanda birşeyler öğrenmek için burada bulunuyor, herkez kendi imkânlarınca alabildiği sistemini kullamak zorunda kimse bunu küçük göremez, bence en düşük sistemle birşeyler yapmabilmek büyüklükdür, kimse kimseye üstünlük taslamasına gerek yok, benimde burada sizlerden farkım yok, sadece sorumluluğum var.Sitedeki paylaşımlarınza lütfen dikkat edin, uyardığımız konulardaki paylaşımlara dikkat etmenizi ve kuralları dikkatlice okuyup uymanızı şiddetle öneririm.

Sözü fazla uzatmak istemiyorum, lütfen hocama bu tip konularda fazla yüklenmeyin o elinden geleni bizler için fazlasıyla yapıyor, yapılmadığı zaman üzülüyor, ve rahatsız oluyor,sizlerden ricam, FSX için istek yapan arkadaşlar bahar aylarına kadar biraz beklemelerini öneririm, aynı zamanda da yukarıda yazdığım gibi boyamayıda öğrenmelerini tavsiye ederim.Hepinize kolay gelsin.Sevgiler, Saygılar.

En son Erdinç TURKAN tarafından 27/2/2012, 15:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   28/1/2012, 12:45

+1

:helal!:
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN

MesajKonu: Geri: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   28/1/2012, 12:55

+
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   28/1/2012, 14:13

Hocam bende, ogreniyim su isi basliycam artik. (+)
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   28/1/2012, 15:27

Allah painterlere kolaylık versin bir haftadır bir uçağı boyayamadım, gözlerimden olacağım neredeyse! :drunken: Bence herkes uçak boyamayı öğrenip kendi uçağını kendi boyamalı Erdinç hocama katılıyorum bu hususda, takıldığımız yeride bir başlık açıp sorarız orta yere hocalarımız yardımcı olacaktır elbette.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   30/1/2012, 23:14

Yüreğimdekilere tercüman olmuşsunuz hocam. Teşekkür ederim.
"İstek şartlarını" değil de acaba bu yazdıklarınızı gören var mı?..Kaçımızın gördüğü belli..
Bu kadar özenle ve zaman ayırarak yazılan anlamlı sözlerinizin bütün ailemizin dikkatle okuması gerekirdi ve cevaplaması..

Aynen!... şayet bir şekilde bir konuda mağdur bir kaptanımızı görüp te ona yardım edemediğimde veya yardım edilmediğinde ne kadar üzüldüğümü ifade edemem. Ne kadar yıkıldığımı anlatamam..
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme   

İstek yapan arkadaşlarımı bilgilendirme
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası