AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   11/1/2012, 12:00

değerli kaptanlarım,
bu gün b 737_800 default bir uçak ekledim herşey normal ancak yüklediğim bu uçak kaplaması görünmüyor kapkara bir şey oldu biraz araştırdım ama çözümü bulamadım bir yardım lütfen .
saygılar
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   11/1/2012, 18:50

Konu, "AI Planlar ve Uçuşlar" bölümünden buraya taşındı!.
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   12/1/2012, 00:26

Caner kaptanım, fsx default B737-800 olduğundan eminsiniz değilmi?

- indirdiğiniz ve B737-800 içine attığınız uçak klasöründeki dosyaları ( isimlerini ) diğer texture (1,2, 3 vs) klasörlerindekilerle bir karşılaştırın.

eğer yüklediğiniz uçağın texture klasöründe bir thumbnail dosyası varsa buradan resmini bir paylaşın.

caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   12/1/2012, 11:04

değerli üstadım , dosyayı olduğu gibi buraya koydum sizin tecrübelerinizle olayı çözeceğinizden eminim.
saygılar
(not: dosya ücretsiz uçak içeriyor)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   12/1/2012, 12:27

Caner hocam, uçağı inceledim. Uçağı boyayan sevgili Jim Fly sanırım bize bir şaka yapmak istemiş :x (Thumbnaill indeki ve resimlerdeki gibi sarı radom ve wingletli gövdesi ve kuyruğu flightsimhd1 1 year anniversary logolarıyla süslenmiş bir uçak görebilse idik güzel olacaktı)

Hocam aynen dediğiniz gibi;

Uçağın kanat ve kanatçık boyamaları dışında kalan kısmı siyah.

Nedeni, "texture.HD1" uçak klasöründe, gövde, kuyruk, motor winglet gibi boyamaların bulunması gereken "b737_800_1_T" dds dosyasının simsiyah boyanmış olmasından kaynaklanıyor ( sevgili Jim Fly ın şakasıda sanırım bu)

Caner hocam, şuan yapılacak birşey yok, boyamayı yapanın bir hatası bu, mailine, youtube hesabına bir ileti atmak gerekiyor sanırım. Çünkü paylaşım çok yeni ( iki üç günlük bir paylaşım) Belki kendiside farkına varamamış olabilir bu hatanın.

sevgiler, saygılar...
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   12/1/2012, 17:29

gerekli incelemeniz ve emeğiniz için ve beni aydınlattığınız için çok teşekkürler.
şakacı jim fly a da bir şaka borcumuz olsun....

saygılar
Sponsored content

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   

FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası