VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor

3 posters
YazarMesaj
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor Empty
MesajKonu: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor EmptyÇarş. 11 Ocak 2012, 13:00

değerli kaptanlarım,
bu gün b 737_800 default bir uçak ekledim herşey normal ancak yüklediğim bu uçak kaplaması görünmüyor kapkara bir şey oldu biraz araştırdım ama çözümü bulamadım bir yardım lütfen .
saygılar
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor EmptyÇarş. 11 Ocak 2012, 19:50

Konu, "AI Planlar ve Uçuşlar" bölümünden buraya taşındı!.
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor EmptyPerş. 12 Ocak 2012, 01:26

Caner kaptanım, fsx default B737-800 olduğundan eminsiniz değilmi?

- indirdiğiniz ve B737-800 içine attığınız uçak klasöründeki dosyaları ( isimlerini ) diğer texture (1,2, 3 vs) klasörlerindekilerle bir karşılaştırın.

eğer yüklediğiniz uçağın texture klasöründe bir thumbnail dosyası varsa buradan resmini bir paylaşın.

caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor EmptyPerş. 12 Ocak 2012, 12:04

değerli üstadım , dosyayı olduğu gibi buraya koydum sizin tecrübelerinizle olayı çözeceğinizden eminim.
saygılar
(not: dosya ücretsiz uçak içeriyor)

b737-800_flightsimhd1.zip
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor EmptyPerş. 12 Ocak 2012, 13:27

Caner hocam, uçağı inceledim. Uçağı boyayan sevgili Jim Fly sanırım bize bir şaka yapmak istemiş :x (Thumbnaill indeki ve resimlerdeki gibi sarı radom ve wingletli gövdesi ve kuyruğu flightsimhd1 1 year anniversary logolarıyla süslenmiş bir uçak görebilse idik güzel olacaktı)

Hocam aynen dediğiniz gibi;

Uçağın kanat ve kanatçık boyamaları dışında kalan kısmı siyah.

Nedeni, "texture.HD1" uçak klasöründe, gövde, kuyruk, motor winglet gibi boyamaların bulunması gereken "b737_800_1_T" dds dosyasının simsiyah boyanmış olmasından kaynaklanıyor ( sevgili Jim Fly ın şakasıda sanırım bu)

Caner hocam, şuan yapılacak birşey yok, boyamayı yapanın bir hatası bu, mailine, youtube hesabına bir ileti atmak gerekiyor sanırım. Çünkü paylaşım çok yeni ( iki üç günlük bir paylaşım) Belki kendiside farkına varamamış olabilir bu hatanın.

sevgiler, saygılar...
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor   FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor EmptyPerş. 12 Ocak 2012, 18:29

gerekli incelemeniz ve emeğiniz için ve beni aydınlattığınız için çok teşekkürler.
şakacı jim fly a da bir şaka borcumuz olsun....

saygılar

FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iFly - Turkish Airlines TC-JGU 100.Uçak B737-800
» Turkısh aırlınes retro boyama B737-600 Fs2004 full uçak
» TURKISH AIRLINES B737-800W RETRO ve STAR ALLIANCE İKİSİ BİR ARADA FULL UÇAK (FS-2004)
» Yüklediğim livery FSX de görünmüyor ! (ÇÖZÜLDÜ!)
» Egyptair B737-866_SU-GEB_(SMS B737-800)_(FS9-FSX)