AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   24/8/2011, 18:49

Sayın painterler, boyama üstatlarım forumda Wilco Airbus serisi THY boyaması sıkıntısı yaşanmaktadır şu an acilen Vol2 serisi THY livery ihtiyacım var. Teşekkür ederim.
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   24/8/2011, 19:09

hocam bnde mevcut a340-300 ün ama eve gecince upload edebilirim ::)
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   24/8/2011, 20:22

İlgilenenlere teşekkür ederim şu aralar fs2004 kullanıyorum.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   24/8/2011, 20:47

Haluk hocam? Olmadı mı gösterdiğim bağlantılar? Allah Allah :confused:
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   1/10/2011, 19:24

Güncel
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 10:05

Özgür Kiraz demiş ki:
Haluk hocam? Olmadı mı gösterdiğim bağlantılar? Allah Allah :confused:

Onlar FSX içinmiş hocam bende 2004 kurulu.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 10:13

Tamam Haluk hocam. Elimde kullandığım boyamaları yüklemek vacip oldu anlaşılan....

Az yer tutması, indirmesi kolay olsun diye sadece değişiklik olan dosyaları yüklemeyi düşünüyorum. O şekilde yaparım derseniz benim için de rahat olur yüklemesi. Eldeki mevcut boyamalarınızdan (FS9 için sadece Airbus House boyaması geliyor, FSX versiyonlarında British Airways, United Airlines, Privat Air gibi boyamalar da var) birinin klasörünü, yeni bir texture klasörüne kopyalayacaksınız. Yükleyeceğim dosyaları da yeni klasöre atacaksınız. Size, üzerine yazılsın mı der, hee derseniz, yeni boyamaları, kısa sürede indirip kullanabilirsiniz. Tam boyama klasörünü yüklesem, eldeki ortak dosyaları da yüklemiş olurum, zaman ve kota kaybı olur.

Şu anda devam eden uçuşum var, 1 saat sonra bitecek. Bizim hanımdan vakit ayırdığım anda atıyorum. Şu konu da artık ölü bağlantılardan kurtulsun kahkaha
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 10:32

özgür hocam o bağlantıları bana da söyleseniz nasıl mutlu olacağım anlatamam tek a330 boyaması mevcut bende diğerlerini bulamadım malesef
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 11:14

Haluk hocam link, vericem indirin. "A340" yeni boyaması Wilco.

1 - A320-200 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2 - A340-300 : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not : Hocam bunlar yeni, boyama.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 11:54

Arkadaşlar. Dedim ya, hanımdan vakit ayırdığım halde diye... Yarın gideceğimiz yeri, bugüne kaydırdı, bütün planlar alt üst. Artık dönünce inşallah.

Mertcan hocam, boyamalar için teşekkürler. Şimdilik idare edin (akşama kadar) ::)
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 12:08

Rica ederim, özgür hocam. kahkaha
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 14:54

Teşekkür ederim Mertcan hocam.
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 17:26

Haluk demiş ki:
Teşekkür ederim Mertcan hocam.

Rica ederim Haluk hocam, unutmuşum. Şimdi hatırladım kusura bakmayın kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 17:59

Teşekkürler Mert Hocam A321 İçin de Var mıdır Acaba?
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 18:12

Tamer Öztürk demiş ki:
Teşekkürler Mert Hocam A321 İçin de Var mıdır Acaba?

Hemen araştırıyorum. Tamer hocam.
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 18:19

Tamer hocam, buyrun;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 18:33

Fsx içinmi bu Mertcan hocam?
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 18:35

Hocam sanırsam Wilco FS9, FSX fark etmiyor bir deneyin.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 20:11

Vallaha ben anlatamadım kimseye...

Daha önce FSX kullanıyordum. Wilco serisi uçaklarımın boyamalarını, FS9 kurduktan sonra oraya aktardım, çatır çatır çalıştı. Fark yok, FSX'i diye bir şey yok bu boyamaların.

DDS biçimindeki resim dosyaları varsa boyamalarda, o zaman FSX için oluyor. BMP uzantılı resim dosyaları ise iki simulatörde de çalışır.

Bana, sırf fark dosyaları ile ilgili bir istek gelmediğinden yüklemedim. Bilginize.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 20:18

Download linkleri hatalı mı indiremiyorum?
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   8/10/2011, 20:30

Hayır Tamer hocam, hatalı diğil. Sizde galiba sorun var. kahkaha
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: » İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   9/10/2011, 08:06

Hocam Vol 2 için THY Boyaması var mı?
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   9/10/2011, 08:39

Var ama şu anda yükleyemem. Belki öğleden sonra...
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   20/11/2011, 02:00

Olaya çözüldü gözüyle bakıyorum. Yanlış mı?..
Haluk
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   20/11/2011, 11:28

Pek çözüldü sayılmaz pilot hocam şu an bende sadece Topkapının boyaması var oda 330-300 diğerlerinin boyaması yok, diğerleri varmı onun hakkındada bilgim yok aslında! ::)
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları   Bugün 09:44

İstek... Airbus Wilco vol1 ve vol2 THY boyamaları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki