AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
CanK34
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [RicaİSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   11/8/2011, 15:54

Merhabalar Sayın Kaptanlarım,
Sizden bir ricam olacaktı pegasusun boeing 737-800 rica ediyorum.Forumda gezdim ama çoğu çalışmıyor.Bir tanesi var pilot hocamın paylaştığıydı galiba o çalışıyor ama maalesef onunda paneli değiştirilmiyor.Çok teşekkür ediyorum.. :o [b][i]

[EDİT]
Konu yanlış yere açıldığından taşınmıştır.

S.ŞAHİN
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: [Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   11/8/2011, 17:07

CanK34 kaptanım birde aşağıdakini dene

kırımsız uçuşlar

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
CanK34
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   11/8/2011, 20:35

Hocam çok teşekkür ederim.İlgilendiğiniz için bu linki indirmiştim.Bir sorun var gidiyor.Ses bir türlü olmuyor.Ses çıkmıyor.Ses dosyasını değitirdim yine birşey yok maalesef.zaten bu dosyayıda indirmiştim.Eskiden de aynısıydı.Maalesef ama tekrardan çok teşekkür ediyorum...
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   12/8/2011, 01:08

Can kaptanım, sizdeki ses sorununa çözüm dosyasını (yazısını) ilgili "İrem Naz" konusuna yazdım. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ayrıca şunu söyliyeyim;
Konuya yazdığım KOD içindeki yazıyı uyguladığınızda yine ses gelmiyorsa; Ya klavyeden "Q" ses tuşuna basmışınızdır.. Ya da FsX/ SimObjects/Airplane içindeki "b737-800" klasründeki "Sound" klasörünün içindeki ".wav" ses doayaları yoktur, hasarlıdır veya wav'ların arasındaki "sound.cfg" dosyasındaki bilgiler değişmiştir.
Bunlara da bakınız..
Elinizdeki başka bir B737-800 Add-On (Eklenti uçak) ta ses var mı?..
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   12/8/2011, 23:47

Can kaptanım kendi arşivimden (avsim kaynaklı) FsX default 737-800 pegasus boyaması uploadladım. Belki işinizi görür diye.

Link: h t t [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] w w w.megaupload.com/?d=Z4ZTDLR0

(Boşlukları kapatın)

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   20/11/2011, 02:48

Konuya çözülmüş gözüyle bakıp, ÇÖZÜLDÜ iconu uyguluyoruz. Ağustos'tan beri cevap gelmemiş..
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)   

[Rica\İSTEK]Flypgs ile ilgili(Pegasus 737-800)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası