AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

(-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: (-Ricaİstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   30/7/2011, 23:42

Bence 737-800 için bundan daha iyi bir boyama yapılamazdı THY filosuna! :helal!:

Bu payware uçaklardan çok çektim özellikle FSX için söylüyorum bunu. Gerçi FS9 içinde pek farklı düşünmüyorum ama neyse ki pmdg 737 biraz iyi sayılabilir. Bide aslında bu uçak daha önce istanblue hocamız tarafından boyandı posky winglet olarak ama maalesef vc merge yapmak için uğraştımsa da beceremedim. Çünkü yanlış bilmiyorsam posky uçaklarının kokpit camının üzerinde bir küçük cam bölme olan modelleri dışında kalan modeller vc uyumuna kapalı. Asıl önemli olansa sahiden default fsx için bu boyamayı edinebilirsem FSX'i silip baştan ve sadece default modellerle sorunsuzca -öyle umuyorum ki inşallah öyle olur- kullanmak için yeni bir başlangıç yapıcam. Sahiden bıktım payware uçakların çıkardığı sorunlardan uçuş bitmek üzereyken aniden masaüstüne yapıştırılmaktan. üzgün

Uzattım epey lütfen k.bakmayın.

En kısası: Bahsi geçen tescili özellikle söylüyorum Default fsx için texture olarak hazırlayabilecek designer hocalarımıza sahiden minnettar kalırım.

En son Selim ŞAHİN tarafından 29/8/2011, 13:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   31/7/2011, 00:08

Selim hocam, FsX kullanmadığımdan ve de herşeyi ile GICIĞIMA gitttiğinden bu uçakları pek boyamak istemesemde;
Default_FsX_B737-800 uçağını daha önce boyadığım ve arşivimde olduğundan sizin için, sadece tescil değişikliği ile yardımcı olabilirim.
Zaten biliyorsunuz şu sayfadaki;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
A321_default FsX'i de boyayacaktım. İkisi birden bir arada çıkar, diye düşünüyorum..
ANCAK; elimdeki LTFJ_2011 in paylaşımından sonra..

Diğer Painter arkadaşların da bilgisine sunulur!.. (Pişti olmayalım! kahkaha)
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   31/7/2011, 10:13

pilot demiş ki:
Selim hocam, FsX kullanmadığımdan ve de herşeyi ile GICIĞIMA gitttiğinden bu uçakları pek boyamak istemesemde;
Default_FsX_B737-800 uçağını daha önce boyadığım ve arşivimde olduğundan sizin için, sadece tescil değişikliği ile yardımcı olabilirim.
Zaten biliyorsunuz şu sayfadaki;
A321_default FsX'i de boyayacaktım. İkisi birden bir arada çıkar, diye düşünüyorum..
ANCAK; elimdeki LTFJ_2011 in paylaşımından sonra..

Diğer Painter arkadaşların da bilgisine sunulur!.. (Pişti olmayalım! kahkaha)

Hocam ben sizi tenzih ederek istekte bulunmuştum ama yine de rahat edemiyorsunuz biliyorum. Sağolun hocam. Ne zaman müsait olursanız o zaman boyarsınız.
Yalnız bu uçak yeni boyama yeni kanat. İstanblue hocanın boyamasını model alabilirsiniz isterseniz. Gerçi o da posky üzerine çalışılmış. Ben illede default istiyorum. Neyse hocam siz bildiğiniz gibi boyayın. :-) Hiç de acele etmeyin. Saygılar.
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   29/8/2011, 13:05

Pilot hocam, konuya çözüldü ikonu uyguluyorum. LTFJ 2011 tasarımından sonra başlayacağınızı söylemiştiniz. Eğer başlamadıysanız hiç başlamayın hocam. Çünkü avsimde boyamayı buldum. Kullanmak isteyenler için link verebilirim istek olursa. Saygılar.
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   29/8/2011, 13:10

Hatta ben peşin peşin vereyim linki! ::) SS'de eklemek isterdim ama malum benim print screen sorunu.. üzgün

FsX default 737-800 (TC-JFU) ELAZIĞ yeni kanatlı winglet boyaması by Cees Meliestea;

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   30/8/2011, 01:17

Bayramlık boş kalacağımdan , "İstek " kısmına göz atarken bu sayfa geldi önüme.. tek-tek boyanacakları listeye alıyordum ki.. Siz bu uçağı bulmuşunuz .. Tamam Selim hocam. Konuyu "ÇÖZÜLDÜ" diye kapatabilirsiz.
Yalnız bu arada, ilk mesajınızda gözüme bir TÜRKÇE parçalanma! geldi.. :
"Uzattım epey lütfen k.bakmayın." daki "k." yı lütfen açınız!.. :helal!:
Bu arada Bayramınızı kutlar, sağlık ve neşe içinde geçmesini dilerim.
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   30/8/2011, 08:40

::) Teşekkür ederim ve özür dilerim pilot hocam.
Bir anlık boşluktan olsa gerek kısa mesaj alışkanlığı. :x Oysa çok da dikkat ederim. Lütfen bir defaya mahsus kusuruma bakmayın. Bir daha yaparsam kırarsınız kalemimi.. Saygılar! ::)
Sponsored content

MesajKonu: Geri: (-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)   

(-Rica\İstek-) Boeing 737-800 Turkish Airlines "TC-JFU" Elazığ (*Default FSX*)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası