AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması   26/7/2011, 20:20

Sayın Kaptanlarım Wilco Airbus 321 için Atlasjet ve THY nin(Yeni Kuyruk) lu boyamasını yapabilir misiniz? veya daha önceden paylaşılmış varsa yardımcı olabilir misiniz? Forumda biraz araştırma yaptım anladığım kadarıyla project,ifdg ve posky için var.sanırım bunların texturelerini wilco da kullanamıyoruz.Saygılarımla...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması   26/7/2011, 21:53

Sırf kuyruk değişebilse A321 için olan boyamayı düzeltebiliriz belki. Yapmak isteyen olursa (forumda paylaştım ama silinmiştir indirme sitesinden) sadece kuyruk kısmını içeren (haliyle gövde de olacak içinde) paylaşabilirim buradan.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması   30/8/2011, 01:57

Fs2004 kullananlar ve elinde Wilco_A321 olan painter kaptanlarımız, lütfen bu boyamayı bayramdan sonraya yetiştirebilirlerse, memnun oluruz.
Ben de bu uçak yok.
Bayramlık "Baklava" (Boyama isteleri) siparişlerini alıyordum..kahkaha fakat bu uçak bende olmadığından siz sayın painterlerime devrediyorum.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması   30/8/2011, 07:07

Avsim üyesi olursanız buyurun dosyanız. Denemedim ama iyi duruyor:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Resim de var, bakabilirsiniz.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması   Bugün 09:44

İstek: Wilco A321_Atlasjet&Thy(Yeni Kuyruk) Boyaması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası