AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   27/6/2011, 14:51

Vaps Designer Kaptanlarım öncelikle bu konu ile ilgili açılmış diğer konuya değinmek istiyorum. Aynı konu üzerine 2. bir konu açmak istemezdim ama o konuya en son 1 ay önce cevap yazılmış. Anlaşılan o başlık altında iş hallolmadı. Bir de ben default istekte bulunduğum için o konudakinin ne olduğuna dair bir fikrim yoktu. Ben de tekrar açayım dedim.

Bu giriş açıklamasından sonra istek ile ilgili resimler paylaşıyorum...

En son Emre tarafından 27/6/2011, 18:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   27/6/2011, 15:14

Hocam ikiside yapılmış boyamalardır
Mehmetcan Hocamın Boyamaları: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Benim Boyamam Euroleague : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   27/6/2011, 15:21

Kaan hocam, selam verdin borçlu çıktın kahkaha
Madem konuya mesaj yazdın. Bu boyamayı senin yapmanı rica edicem! kahkaha

Hem verdiğin örneklerden mehmetcan'ın ki Fs2004 için(FsX için biraz şüpheli), senin ki de "Eurolig" boyaması. Yani her ikisi de isteği karşılamamaktadir. Bir de linkleri yazarken ":" ikinokta üstüste' den sonra bir boşluk bırakılırsa, linke tıklanabilir. :helal!: (Ben yaptım).

Hazır tatil de varken, 2 günde sen bu işi kıvırırsın.. İnanıyorum sana.. Hadi bakalım bir GAYRET!.. :helal!:
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   27/6/2011, 18:30

Kaan Hocam boyamalar çok güzel. Tam da Pilot Hocamın söylediklerini söyleyecektim Hocam lafı ağzımdan aldı. :) Standart boyamalar bana daha sempatik geliyor. :) Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı tabi..Saygılar
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   27/6/2011, 23:07

Emre hocam, ben yukarıdaki mesajımı yazarken Kaan hocam buralarda fink atıyordu. kahkaha
Mesajımı gördükten sonra epey gülmüştür ve bir o kadar da düşünmüştür. Sanırım şu an bize sürpriz yapmak için boyamalara başlamıştır ve aniden istediğiniz uçakları önümüze serecektir. Dilerim Allahtan, öyle olur!.. AMİİNN!!. kahkaha
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   28/6/2011, 11:17

Umarım öyle olur Pilot Kaptan. Çünkü THY tüm uçakları bu şekilde boyamaya başladı bile. Modayı takip etmek lazım. :) Yakın zamanda bu repaint de çok tutar gibi görünüyor..
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   30/6/2011, 21:03

Pilot Kaptan bizim uçak ne durumda acaba? Ne zaman çıkar hangardan tahminen? İki gün oldu da merak ettim.. ::)
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   30/6/2011, 23:26

Bu mesajı Kaan Özgel kaptana iletmelisiniz PM'den.. Ben ona yıktım bu işi biliyorsunuz, yukardaki mesajlarımda.. kahkaha
Şu sıralar Sabihanın (LTFJ_2011) içinde kaybolmuş Gmax dosyaları arasındayım. Yakın zamanda harika bir LTFJ_2011 sizleri bekliyor!.. Bu nedenle uçak boyamaları hak getire!.. şimdilik.
LTFJ'den sonra LTAC, ondan sonrası BÜYÜK SÜRPRİZ bir meydan geliyor!..
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   1/7/2011, 20:16

Pilot Hocam istek sırası uzun anlaşılan.. :| Aslında Wilco yüklemeyi öğrensem oradan yeni repaint var. Ama yükleyemiyorum. Çünkü Wilco uçakların ayrıntılarıyla nasıl yükleneceğini bilmiyorum. Sitemizde bunu anlatan bir bölüm var mı acaba?
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   1/7/2011, 23:51

Konular içinde ufak tefek yazıldı ama, geniş bir açıklaması yok. Tabi ki açarız hocam.
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   2/7/2011, 08:40

O zaman konu açmak için izni aldım sizden Pilot Kaptan. Eğer doğru başlık altında açamazsam konuyu siz yardımcı olun lütfen.. Saygılar..
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   2/7/2011, 11:45

Pİlot Hocam ben wilco'yu PMDG gibi freeware zannediyordum. Wilco yüklemiyorum o zaman. Şimdi istek hala geçerli o vakit. Sıraya koyabilirsiniz. İyi çalışmalar..Saygılar..
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   4/7/2011, 14:48

Pilot Hocam sıkboğaz etmek istemiyorum ama merak işte.. Sanal havacılık, insanın değişik repaintlerle uçuş iştahını kabartıyor. ::) Bizim uçak ne durumda acaba ? Sizin yapma imkanınız var mı?..
Stein
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   4/7/2011, 16:04

arkadaşım mehmetcan (memo1998) yapmıştı bu boyamayı.ona bir ulaş istersen pm den.
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   4/7/2011, 17:11

Ama posky ya da wilco değil. FSX'in kendi orijinal (default) uçağına istiyorum boyamayı. Eğer yapmışsa çok güzel olur. Ulaşmaya çalışacağım Mehmetcan Kaptana .. İlginiz için teşekkür ederim..
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   4/7/2011, 17:20

Yanlız benim yaptığım boyama IFDG için , default A321 için değil :)
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   4/7/2011, 17:52

İşte bunu demeye çalışıyordum. Orijinal repaint az bulunuyor. :| O yüzden vurguladım özellikle.. Yine de yardım için teşekkür ederim..

En son Emre tarafından 4/7/2011, 18:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   4/7/2011, 18:03

Hocam bu IFDG-Wilco ne farkediyor? Orijinal aircraft'tan çok bir farkı yok gibi. Ayrıca bu firmalar orijinal olmadığı için FSX'te fps 'yi düşürüyor. Bir değerli vaps Kaptanı bu konuda beni aydınlatırsa çok memnun olurum..
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   27/7/2011, 00:49

Emre hocam, Wilco ve PMDG paralı ürünlerdir. Ve çok kapsamlı uçuş presedürleri vardır. yazdığınız gibi de, fazla ve yoğun detaylı textureleri olduğundan Frame düşüşü yapabilir.
Siz FsX kullanıyorsunuz ve defaultFsX'teki A321 uçak için yeni kuyruk boyamalı THY talep ediyorsunuz.. Doru anlamış mıyım?..
O halde elimdeki LTFJ_2011 scenery bittiği zaman ve yayınladıktan sonra beni size bu boyamayı FsX_default olarak yaparım. Bir kaç gün daha beklemeniz gerekecek..Saygılar.

LTFJ_2011 scenerysinin yayınladığımı gördüğünüz de, tekrar bu sayfadan bana hatırlatınız ki; başka bir işe girişmeyeyeim..
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   30/7/2011, 00:15

pilot demiş ki:
O halde elimdeki LTFJ_2011 scenery bittiği zaman ve yayınladıktan sonra beni size bu boyamayı FsX_default olarak yaparım. Bir kaç gün daha beklemeniz gerekecek..Saygılar.

LTFJ_2011 scenerysinin yayınladığımı gördüğünüz de, tekrar bu sayfadan bana hatırlatınız ki; başka bir işe girişmeyeyeim..

Pilot hocam bende bu boyamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Aslında buna yakın bir isteğim daha var epeydir hiç bir yerde bulamadığım ama çalışma yoğunluğunuzu görünce sadece bir şeyler isteyen olmak içimden gelmiyor. :-) Saygılar ve iyi çalışmalar hocam.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   30/7/2011, 03:07

Selim ŞAHİN demiş ki:

Pilot hocam bende bu boyamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Aslında buna yakın bir isteğim daha var epeydir hiç bir yerde bulamadığım ama çalışma yoğunluğunuzu görünce sadece bir şeyler isteyen olmak içimden gelmiyor. :-) Saygılar ve iyi çalışmalar hocam.
Selim hocam, siz yine de istek konunuzu açın..Ben ön çalışma araştırmalarına başlarım.

BİR SÜRPRİZ'i de size haber vereyim;
Şu sıralar LTFJ_S.Gökçen meydanının bir köşesine VAPS olarak kamp kurduk.Bunun modellemelerini yapıyorum. Yönetim kadromuzu, büyük bir masanın ve vaps logolu gölgeliğin altında toplantı yaparak projeleri tasarladığımızı scenery'yi aldığınızda bunları 3D olarak görecek ve hepimizin yüzlerini tanıyacaksınız!..
Ayrıca 8 kişilik proje grubu olarak ta yanyana LTFJ'de cirit atarak, "Vaps'ın 8 YAYASI" nı da göreceksiniz.
Buradan arkadaşlara da büyük sürpriz olacak!.. sadece Yiğit ve Phantom hocalarımızın resimlerini bulamayıp, atmasyon yaptım kahkaha
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   30/7/2011, 23:19

pilot demiş ki:
[BİR SÜRPRİZ'i de size haber vereyim;
Şu sıralar LTFJ_S.Gökçen meydanının bir köşesine VAPS olarak kamp kurduk.Bunun modellemelerini yapıyorum. Yönetim kadromuzu, büyük bir masanın ve vaps logolu gölgeliğin altında toplantı yaparak projeleri tasarladığımızı scenery'yi aldığınızda bunları 3D olarak görecek ve hepimizin yüzlerini tanıyacaksınız!..
Ayrıca 8 kişilik proje grubu olarak ta yanyana LTFJ'de cirit atarak, "Vaps'ın 8 YAYASI" nı da göreceksiniz.
Buradan arkadaşlara da büyük sürpriz olacak!.. sadece Yiğit ve Phantom hocalarımızın resimlerini bulamayıp, atmasyon yaptım kahkaha

Hocam bu çok sevindirici bir haber. Sahiden çok merak ediyordum özellikle de sizi.. Erdinç hocamız sağolsun avatarında paylaştı bizlerle nur cemalini. Ama sizin için ne forumda ne de genel net ortamında hiç iz yok. Bu arada sahiden çok merak edip arama motorunda bile belki bir fotoğrafınıza rastlarım diye araştırma yaptığımı da itiraf etmiş bulundum sanırım. :-) Yalnız merakımı bağışlayın lütfen ama ltfj 2011 içinde ayrıca sabırsızlanıyorum. Daha ne kadar beklememiz gerektiğiyle ilgili bir malumat werme durumunuz varmı hocam? (Bekle kardeşim çalışıyoruz derseniz anlarım.) İstek konusunu da açayım hocam ama rica ediyorum bu yoğunluk arasında siz üstünüze alınmayın. :-) Saygılar ve bol bol (+)'lar hocam.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   31/7/2011, 00:35

Açtığınız istek konunuza cevap yazdım Selim hocam.. İki uçağı da birden yaparım.Merak buyurmayınız!. kahkaha
LTFJ_2011 konusuna gelirsek. Scenery tamamiyle bitti. Vaps kamp grup ataması da tamam. Gölgelikler masalar, sekizgen masadaki adamlarımıza VAPS sitesi görğntüsüyle Laptoplarını da hediye ettik.Masada önlerinde duruyor.Kamp girişindeki "Welcome" yazılı, altından kamyonların geçtiği 9x3 metrelik koca tabelamızda yerini aldı. Şu an LTFJ ve diğer tasarımlara ekleyeceğimiz bir tek tasarım tanıtım kısa video yapımı kaldı .. Bu akşam sanırım bu işi de bitirebiliriz. PDF şöle-böle bitmiş durumda.. Eh!, gerisini tahmin edin artık..
Testler yapıldı.. Biraz daha sabır lütfen..
İnanın web camiasında o kadar bol İZ'lerim var ki.. Bazen ben bile adedini ve şifrelerini unutuyorum. Facebook'a ve twitter'a da sırf deneme amaçlı birkaç sayfa açtım. Bunlardan biri de VAPS.
Google 'da Atomic nuclear physics veya "nuclear quantum physics" ismi ile araştırırsanız, makalelerin "Bibliographic Citation" larından birinde belki ulaşabilirsiniz. Ancak yönlendirilen siteler akademik olduğundan çok karışık bilgiler içerir, dikkat!
En kestirmesi şu; bir ipucu ismi vereyim: "İrem NAZ" kahkaha (VAPS'ın içindedir!)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   31/7/2011, 07:26

Şu kampı görmek için İstanbul'a gitmek isterdim ama çarşıya bile gidecek zamanı zor buluyorum ::)
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   30/8/2011, 01:50

Bayram ertesi boyamanız hazırdır, Emre kaptanım.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)   

İstek:FSX için (default) THY-A321(New livery)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki