VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]

5 posters
YazarMesaj
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] Empty
MesajKonu: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptyPaz 19 Haz. 2011, 21:12

Geri dönüşüm muhteşem oldu göz_kırpma

Artık panel , texture kesmiyor , uçak tasarımına geçtim , 1 yıl sonra ultra güzel bir B757'Niz olucak :P

Eklemek isterim TULPAR türkçe Pegasus demektir :)

Projeden ilk görüntüler :

FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] UwGuJ
FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] 5XHlQ

Coming soon! :D
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptyPtsi 20 Haz. 2011, 02:37

Hakikaten muhteşem DÖNÜŞ yaptın Patron!..kahkaha
Demek 1 günlük istirahat sana yaramış.İstersen ara-sıra böyle istirahatler verelim mi?.. kahkaha
"-Amman hocam!" dediğini duyar gibiyim. Şaka-şaka..

Harika bir çalışma ve Müthiş bir EMEK!.. Şimdiden bu haliyle bile buna milyonlarca Teşekkürü hak ettin.. Hadi bakalım Metmetcan, göreyim seni.. Hepimizden baskın çıktın ya ?.. HELAL OLSUN SANA!.. Bundan sonra hangi çalışmaya imza atacaksın, ne yapacaksın merak ediyorum?..
Seni boş bırakmaya gelmiyor. kahkaha Bir gün buradan ayrı kaldın, neler becermişsin..
Tekrar kutluyorum seni.. BRAVO !..(+)LAR milyonlarca..

Yalnız, bundan sonra uçak üzerindeki hareketli flapları ve kapıları nasıl yapacaksın?, ben de bilmek isterim doğrusu..
Hangi çizim programını kullanıyorsun?..Gmax mı?, 3dsMax mı?..

Bu arada "A380_VapsPAN'ı bana bıraktın değil mi?..Ben güzel birşeyler buldum. Bir ara bitirmeye çalışacağım paneli.

Birçok A380 boyama yapacaktın. Ne oldu onlara?.. Onları yarım mı bıraktın?..
Bu uçak modeli de onlara benzemesin sakın?.. Her başladığın projeyi tamamlamalısın. Hiçbirşeyi yarım yamalak bırakma Mehmetcan.Sevgilerimle... "Nazar Boncuklu Vaps Kaptanı" kahkaha

Bak Mehmetcan, arkadan bir minik kaptan kardeşin daha geliyor. Bizim torun, "Kuzey kaptan" . Henüz 1 yaşında. Yani Bugün, 20-Haziran'da doğum günü.. Yeni yeni yürümeye başladı. Ama elinden uçak maketleri düşmüyor. Sana rakip geliyor. kahkaha
7-8 yıl sonra VAPS ayakta kalırsa, burada yazılarını, tasarımlarını görebilirsin..Bizden sonra o devam eder artık..Bizim bir ayağımız çukurda sayılır. Pilot Dedesinin bıraktığı VAPS mirasını devam ettirir sizlerle birlikte..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptyPtsi 20 Haz. 2011, 10:25

pilot demiş ki:
Bak Mehmetcan, arkadan bir minik kaptan kardeşin daha geliyor. Bizim torun, "Kuzey kaptan" . Henüz 1 yaşında. Yani Bugün, 20-Haziran'da doğum günü.. Yeni yeni yürümeye başladı. Ama elinden uçak maketleri düşmüyor. Sana rakip geliyor. kahkaha
7-8 yıl sonra VAPS ayakta kalırsa, burada yazılarını, tasarımlarını görebilirsin..Bizden sonra o devam eder artık..Bizim bir ayağımız çukurda sayılır. Pilot Dedesinin bıraktığı VAPS mirasını devam ettirir sizlerle birlikte..

Allah analı, babalı ve dedeli büyütsün kahkaha Bizim sıpadan, 6 ay büyükmüş kahkaha
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot
memo1998

MesajKonu: Geri: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptyPtsi 20 Haz. 2011, 10:52

Küçüklükten gelir merak :P Bende küçükken 2-3 yaşında Türk yıldızları gösterisinden etkilenmiştim hergün balkona çıkar kuşların gösteri yapışını izlerdim :P İşte şurdan geliyorlar şu hareket için felan :D
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptyPtsi 20 Haz. 2011, 17:27

Rabbim analı babalı büyütsün yokluğunu aratmasın hocam maşallah
phantomII
ADMIN

ADMIN
phantomII

MesajKonu: Geri: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptySalı 21 Haz. 2011, 19:43

Daha dün konuşuyorduk kuzey bebek geliyor geldi gelecek derken 1 yaşına bile bastı pilot kpatanım. Allah Kuzey bebeğin pardon kaptanın :D başından sizleri eksik etmesin. sizleri çok özledim ama çok fazla vakit ayıramaz oldum buralara. sorunlar hayat şartları derken zaman hızlı geçiyo tıklayıp baksamda herhangibir katkıda bulunamıyorum üzgün ve üzülüyorum bu arada konu karıştı biraz ama birde memo kaptana bir notum var öncelikle bu projeye başlamasından dolayı kutlarım inşallah bahsettiği gibi çok güzel bir uçağımız olur. Başarılar diliyorum
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]   FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM] EmptyÇarş. 22 Haz. 2011, 00:10

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Phantom hocam.
Burasını şimdilik idare ediyoruz. Siz işlerinizi halledin, ne zaman olsa burasını da halledersiniz. acelesi yok hocam. Sağlıcakla..

FS2004 Türkiyenin ilk FS için üretilen uçağı [TULPAR SIM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diamond DA20-C1 Falcon THY egitim ucagi FS2004
» Cessna 172SP Skyhawk Yavrukuş Havacılık Uçuş Okulu Uçağı TC-FHA [Only FS2004, Only Texture]
» Fs2004 boyamalarını FsX'te kullanmak için dosyalar..
» [İstek] FS2004 için Gerçekçi Pist Texturesi
» Nasıl Uçağı Indiririm?