AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

A321 Turkish Airlines(New Tail)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: A321 Turkish Airlines(New Tail)   15/5/2011, 19:08

Kendine Güvenen Kaptan'larım sizden bu boyama'yı bekliyoruz Açıkçası ben cesaret edemedin başlama'ya airbus boyamasın'da pek iyi olduğum söylenemez şu ana kadar sadece A340 çalışmam var(Airbus olarak) onada buradan ulaşabilirsiniz:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Boyamalarınızı bekliyorum

En son Kaan Özgel tarafından 16/5/2011, 14:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: A321 Turkish Airlines(New Tail)   15/5/2011, 22:26

Kaan hocam, yanımda olsanız ensenizden tutar, boyama masasına zorla oturturdum sizi!.. kahkaha

Nasıl yani?, bir painter'ımız "- ben iyi değilim, bana şunu boyar mısınız?".. diyemez arkadaş!.. kahkaha
Bak, güzel hocam. seni bir boyamayla bırakmayız.. kahkaha
Ben beceremiyorum diye PES mi edeceksin.. Yapa-yapa, boza-yapa mutlaka en iyisi olacaksın.
Lütfen, şu boyama işlerini en iyi şekilde öğrenmek için biraz GAYRET!.. Lütfen..
...Hele sen bir başla şu boyamaya. İnan yapacaksın...Arkanda KAPI gibi painter hocalarımız var, ben varım.. Adminlerimiz var.. Boyamanın zorluğu sizi endişelendirmesin.Sen ondan çekineceğine , boyama senden korksun..
Bak göreceksin, bir zaman gelecek şunu diyeceksin;"- Ben bundan mı çekinmişim?, daha zor'u yok mu?" diyeceksin hocam.

Hadi göreyim seni!...Lütfen bir başla!.. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Gerektiği yerde painter hocalarımız da yardım edecektir!..Öyle çabucak PES etmek yok!.. İlla ki YAPACAKSIN!..
Madem bu boyamayı istedin ve konu açıldı. Öyle ya da böyle bu boyama OLACAK!.. kahkaha

Saygılar hocam, kolay gelsin.

Bir başla bak, arkası nasıl gelecek..

----
Bu GAZ'la ben olsam 1 günde 10 boyama yapardım!.. kahkaha
Amacımız sizi teşvik etmek hocam, harika bir adet boyama yaptınız, bunun gersi de gelmeli değil mi?...

-------------
Kaaan hocam bakın size yakın zamandaki panel çalışmalarımızdan biraz söz edetyim...

Biliyorsunuz,şu sıralar tüm zamanımızı ve emeğimizi, gücümüzü sarfettiğimiz PANEL çalışmaları bitmek üzere.. Eli kulağında..
Ancak Nasıl başladık dersiniz?..
Öncelikle her konuda Psikolojik destek dahil, ama her konuda Erdiç hocamın yardımları sayesinde hem Panel çalışmalarım başarıya ulaştı, hem de yarım bırakacakken bana güç ve azim, direnme olanağı sağladı.Bunda dolayı Panel çalışmalarımızın en büyük emek Erdinç hocamındır. Kendisine buradan binlerce teşekkürler ederim.

Önceleri panellerdeki göstergelerin nasıl eklendiğini Erdinç hocam ile birlikte 10-15 gün araştırmalarımızla birşeyler bulabildik.
Bu arada panel ekleme programlarını bana ulaştıran Özgür Kiraz hocama ve Caner hocama (Hadock) da çok teşekkür ederim. Panel-CREDITS bölümümünde kendilerine yer verilmiştir.
Çalışmalarımızda yüzlerce gauge ekleme denemeleri yaptık, testlere tabi tuttuk. her bir gauge ekleyişimizde mutlaka bir sorunla karşılaştık. Şubattan itibaren bu tarihe kadar, 4 ay boyunca her Gaugede bir FS'ye gir-çk yaparak, tahmin edersiniz ki, binlerce kez FS'ye girerek denemeler yaptık. Ama yılmadık. Mutlaka olmalıydı, başarmalıydık. Elâlemin yabancısı yapıyorsa bizim neyimiz eksikti?... Program dersen var, çizim eğitimimiz var, kafa ve bilgi de varsa niye BOŞ duralım ki?... Yapmalıydık ve yaptık ta!...

İnanın arkadaşlar Azmin önünde dağlar bile duramıyor!..

Ve siz de böyle bir Azim ve başarma hırsı ile başlayın çalışmalara arkadaşlar!.. İnanın herşey olacak...
Gmax çalışmalarına da böyle denemelerle başlamıştık. Ama, yılmadık... şimdi Gmax ile yapamadığımız şeyler sınırlı kaldı. İnşallah LTFJ'ye animasyonlu hareketli objeler de ekleyerek, sınırlı kalan yapamadıklarımızı da başarmış olacağız.
Saygılar sunarım.

Azimli, kendine güvenen ve güçlü insan, "- Ben bunu yapacağım!" dedikten sonra ne yapar eder, bir yolunu bulur, o işi mutlaka yapar!.... Başarının sırrı; çalışmak-çalışmak- çalışmak..Durmadan çalışmak!...

Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: A321 Turkish Airlines(New Tail)   16/5/2011, 18:19

Pilot hocam hemen logo'ları toplayıp boyama'ya başlıyorum kahkaha Ayrıca hocam benim sadece bir boyamam olur mu..? Sunexpress,barcelona 737 boyamalarım var unuttunuz mu? kahkaha Hocam gerçekten böyle bir şeyler yazdığım için size karşı mahçubum ama boyamamı kısa sürede ve çapaksız halde bitirip sizle're sunacağım Ve böylece bir nebze'de olsa size kendimi affettirmiş olurum.Hocam MODERATOR'lük için de gerçekten çok teşekkür ederim görevi'mi layıkıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz .
Saygılar
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: A321 Turkish Airlines(New Tail)   16/5/2011, 22:58

Bekliyoruz hocam.
Acele etmeyin, yavaş, dikkatli ve kontrollü yaparsanız mükemmel boyamalar olacağına inanıyoruz.Son olarak ta, birkaç kez test edersiniz. Sunum resimleri de yakın plandan olmalı!.. Kolay gelin hocam. Saygılar.
Evet kusura bakma, birkaç boyamanız daha varmış..Dikkatimden kaçmış.
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: A321 Turkish Airlines(New Tail)   27/6/2011, 10:08

Kaan Kaptan konunuza bir göz attım da.. Haklısınız bu boyama tamamlanırsa çok güzel olur. Beni mazur görün ama 1 ayı geçmiş konu açılalı.. Aynı isteği ben rica edecektim, sizin isteğinizi gördüm, bir konu daha açmayayım dedim. Bitti mi acaba boyama?? (Bir de boyama FSX için default mu yoksa WİLCO gibi bir firma mı? Ben default FSX rica edecektim. Öyle değilse ben yeni konu açmak isterim.)

Bu arada Pilot Kaptan birkaç aydır okuldaki sınavlarım yüzünden girememiştim vaps'a. Çok şükür atlattık. Şimdi rahat rahat girebiliyorum. ScreenShot bölümündeki SS paylaşma konusundaki yazınızı okudum.
İnanın mahçup oldum. Sizden rica ettiğim B738 Anadolujet ile birkaç uçuş yapıp taze SS'leri hemen paylaşmaya çalışacağım.. Tüm kaptanlara iyi çalışmalar dilerim..
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: A321 Turkish Airlines(New Tail)   27/6/2011, 15:05

Boyama yapılmıştır:
Sponsored content

MesajKonu: Geri: A321 Turkish Airlines(New Tail)   

A321 Turkish Airlines(New Tail)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası