AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

FSX'e B747 nasıl yüklenecek?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: FSX'e B747 nasıl yüklenecek?   30/4/2011, 00:10

Arkadaşlar pilot hocamın yaptığı B747-4 Turkish Airlines uçağını bilgisayarıma yüklerken bir sorun yaşadım bütün gerekenleri yapmama rağmen uçağı bir türlü simulatore yükleyemiyordum ama şunu farkettimki hiçbir posky b747 uçağını simulatore yükleyemiyorum bir kaç deneme yaptım 737, A321 falan yükleniyor ama 747i yüklenmiyor bir türlü başka posky 747 i denedim ama onlarda yüklenmiyor bendemi bir aptallık var diye düşünüyordum ama bende bir sorun yok galiba :) acaba bu sorunu nasıl çözücem nereyi incelemem lazım bunun için :D
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: FSX'e B747 nasıl yüklenecek?   30/4/2011, 00:38

Estağfurullah hocam. Niye kendinizde hata buluyorsunuz.. Mutlaka bizim de atladığımız ufacık açıklama noktaları da olabilir. Hemen UPLOAD dosyalarıma PC arşivimden bakıyor, size anında cevap yazıyorum..
Bu, 747 uçağı benim boyadığım BARBAROS-TC-JBN sanırım değil mi?.. Yanlış dosyalara bakmayayım...
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: FSX'e B747 nasıl yüklenecek?   30/4/2011, 01:12

Mert hocam, uçağı Full dosyalarını yeniden SADECE FsX için düzenleyip, şu sayfamızdaki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Resimlerimn altındaki 2. linkteki "Sadece FsX için" yazılı linkteki uçağı indirip, hemen FsX'e yükleyip uçabilirsiniz!. Keyifli uçuşlar!.

Uçağın klasörlerinde hiçbir değişiklik yapmanıza gerek yoktur.!.. YÜKLE ve UÇ!.. kahkaha
Sponsored content

MesajKonu: Geri: FSX'e B747 nasıl yüklenecek?   

FSX'e B747 nasıl yüklenecek?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası