AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
PAYLAŞ / SHARE
TIME

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
PAYLAŞ / SHARE

Paylaş | 

THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)

YazarMesaj
günhan
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   3/4/2011, 11:58

Fırat SÖNMEZ arkadaşımın yapmış olduğu PSS 777-300 THY EGE kaplaması
tüm kaptan arkadaşlarımızın kırımsız uçuşlarda kullanması dileğiyle

THY 300 er buradan indirebilirsiniz

megaupload.com FFAQFCGA

buda PSS777-200 ve 300 FlyingsStar kaplamaları
umarım beğenirsiniz

PSS777-300 er Pessenger

PSS777-200 ırf Cargo

FlyingStar 300 er 200 ırf buradan indirebilirsiniz

megaupload.com RIB8PLHB

En son günhan tarafından 3/4/2011, 18:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   3/4/2011, 15:08

Paylaşım için teşekkürler hocam.(+) larınız gelmiştir!..
Fırat Sönmez arkadaşımızın da emeğine sağlık. Teşekkürler.

* Bu arada, alttaki "FlyingStar_Cargo" uçağını ayrı bir linkte paylaşsaydınız indiren daha çok olabilirdi..Çünkü THY ile ikisi birden indirmek istenmeyebilir.THY herkeste vardır.
Ben şahsen Cargoyu alacaktım ancak, THY de geleceğinden vazgeçtim. Saygılar.

* Bir de bu CARGO uçağı FULL mu?.. Full ise lütfen bunu ayrı bir linkte Upload edebilir misiniz?..İndirmek ve kullanmak isterdim.

* Bir daha : Bu uçaklar Fs2004 mü, yoksa FsX için mi?.. Başlıkta veya konu içinde hiç belirtmemişsiniz?..Ben başlığı değiştirecektim ama neye göre?..
Başlıkta konuya uygun düzenleme yaptım. FS versiyonu eksik!..
günhan
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   3/4/2011, 15:53

sayın pilot hocam THY ve FlyingStar için olan kaplamaların ikiside ayrı olarak upload edildi aslında THY için olan ilgili ss alındaki link FlyingStar için olanda kendi ss altındaki linkte ikisinide buradan indirebilirsiniz yazmamdaki amaç corgo ve diğer kaplamanın aynı linkte olduğu içindi
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   3/4/2011, 15:59

Pekii. Cargo Linkine baktığımda dosya boyutu 2.8 mb. civarı. Bu boyutta bir dosyada uçağın tüm model, panel, ses ve diğer dosyaları var mı?.. Yani cargo uçağı FULL mu?..

EDİT:
------
Şimdi anladım!..
yani FlyingStar uçağı 2 model yani.. Biri passenger, biri de cargo..En alttaki link ise,sadece FlyingStar uçağının iki texturesine ait.Tamam anladım hocam..
Fakat halâ şu soruya cevap arıyorum.: Bu Flyingstar uçağının dosyaları FULL mu?, yoksasadece TEXTURE mi var?..
günhan
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   3/4/2011, 16:35

pilot demiş ki:
Pekii. Cargo Linkine baktığımda dosya boyutu 2.8 mb. civarı. Bu boyutta bir dosyada uçağın tüm model, panel, ses ve diğer dosyaları var mı?.. Yani cargo uçağı FULL mu?..

EDİT:
------
Şimdi anladım!..
yani FlyingStar uçağı 2 model yani.. Biri passenger, biri de cargo..En alttaki link ise,sadece FlyingStar uçağının iki texturesine ait.Tamam anladım hocam..
Fakat halâ şu soruya cevap arıyorum.: Bu Flyingstar uçağının dosyaları FULL mu?, yoksasadece TEXTURE mi var?..

hocam sadece uçağa ait texture ler mevcut dosyanın içinde pessenger için 300 er modellemesi
cargo içinde 200 lrf modeli mevcut birde tabiki cfg dosyasında eklenmesi gereken bilgiler mevcut
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   4/4/2011, 02:06

Çekerim hocam!.. Tekrar teşekkür ederim. (+) lar tekrar geldiii!..
Tufan KORKMAZ
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   5/4/2011, 00:12

textureleri tam olarak beceremedim nasıl yapacağımı söyleyebilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler..
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   5/4/2011, 01:12

Tufan KORKMAZ demiş ki:
textureleri tam olarak beceremedim nasıl yapacağımı söyleyebilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler..
Tufan kaptanım.Öncelikle ailemize Hoşgeldiniz. Avatar yüklemesi için de ayrıca teşekkür ederiz.

Birçok yeni kaptanımızın ortak sorunu olan, TEXTURE dosyalarını, Fs9/FsX -Aircraft dizinimizdeki ait olduğu uçak dizinine yükleme sorununa ait GENEL bir yükleme açıklaması hazırlayacağım.Ancak,yarın "Uçak Boyamaları" Bölümündeki Sabit konular arasında okuyabilirsiniz. Saygılarımızla.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   5/4/2011, 02:14

Arkadaşlar,
Uçaklara "Yeni TEXTURE" yüklemesi için yaptığımız açıklama sayfası alttaki linktedir. :

http://vaps.hooxs.com/t1476-bilgi-ucaklara-texture-eklemek#10866
firatsonmez
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)   20/4/2012, 09:45

Değerli Hocalarım çok evvelden yapmış olduğum bir kaplamaydı elimden geldiğince yeni kapmalarla sizlere destek vermeye çalışacağım saygılar:)

THY & FlyingsStar_B777-300ER(PSS) | FlyingsStar CARGO_B777-200IRF Cargo(PSS)
1 sayfadaki 1 sayfası