AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   10/3/2011, 22:07

Arkadaşlar thy'nin yeni kuyruk boyamasını çok beğendim hani bu yeni 777lerde olan kuyruk boyamasından aynı boyama A319dada var sevgili hocalarım aynı kuyruk boyamasından 737-8 ede yapabilirmisiniz? :) Çok güzel görünüyor.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   11/3/2011, 00:53

Boyamak isteyen arkadaşlara, resimler,

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   11/3/2011, 23:02

Sizin için bir 737-800 boyması yaptım yalnız sadece çalışmamdan bir SS.Gerçek fotosuyla beraber koyuyorum umarım beğenirsiniz...

Gerçek Fotoğraf

FS 2004 Fotoğraf

mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   12/3/2011, 00:12

istanblue demiş ki:
Sizin için bir 737-800 boyması yaptım yalnız sadece çalışmamdan bir SS.Gerçek fotosuyla beraber koyuyorum umarım beğenirsiniz...

Gerçek Fotoğraf

FS 2004 Fotoğraf

Hocam çok teşekkürler yalnız bunu fsx içinde yaparsanız tadından yenmez bence :)
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   12/3/2011, 10:06

Hocam ellerinize sağlık, güzel görünüyor sadece benim gördüklerim, gerçek uçağa bakarak bazı pencereleri kapatmanız gerekiyor yani onlarıda beyaz boyayın, birde ön kapının yanında 2010 ampleminin altında bir amplem daha var, sanıyorum Pilot hocamda mevcut ondan isteyebilirsiniz.Saygılar.

En son terminatör tarafından 12/3/2011, 16:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   12/3/2011, 10:48

Gerçekten çok güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık. FSX için de aynı çalışmaları bekliyoruz.. Saygılar..
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   12/3/2011, 18:27

Beğenildiğine sevindim arkadaşlar.Fazla püf noktalarıyla uğraşmadan hızlıca yapılmış bir çalışma bu ama şimdi şu dakika itibariyle sorunsuz bir POSKY 737-800 THY yeni kuyruk boyamasına başlıyorum en kısa zamanda yayınlarım.terminatör hocamın dediği logoyu biliyorum.Yalnız bi modelinde o logo yoktu o yüzden koymadım.Camların sayısı da farklı onun da farkındayım hocam.Son hali kusursuz olacak temin ediyorum.Hem fs2004 hemde fsx için olacak.Saygılar...
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   12/3/2011, 19:32

istanblue demiş ki:
Beğenildiğine sevindim arkadaşlar.Fazla püf noktalarıyla uğraşmadan hızlıca yapılmış bir çalışma bu ama şimdi şu dakika itibariyle sorunsuz bir POSKY 737-800 THY yeni kuyruk boyamasına başlıyorum en kısa zamanda yayınlarım.terminatör hocamın dediği logoyu biliyorum.Yalnız bi modelinde o logo yoktu o yüzden koymadım.Camların sayısı da farklı onun da farkındayım hocam.Son hali kusursuz olacak temin ediyorum.Hem fs2004 hemde fsx için olacak.Saygılar...

Hocam dikkatinize size yardımcı olması acısından, 11-01-2011 tarihinde çekilmiş foto, bu arada pencerelere dikkat boyayarak kapatmanız gerekenleri resimden görebilirsiniz.Kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyoruz.Saygılar

Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...   

İstek: Thy Yeni Kuyruk Boyamasından B738'lere...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası