AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
PAYLAŞ / SHARE
TIME

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
PAYLAŞ / SHARE

Paylaş | 

iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   5/2/2011, 20:53

Evet beklenen boyama geldi BOYAMA BENİM DEĞİL ÇOK YAKIN ARKADAŞIMINDIR(Doğuş Bulut) Yakında kendisi VAPS'da olucak...

Repainted by Dogus Bulut :
DOWNLOAD
(linke tıklamadan kopyalayın ve yeni IE-sekmesi açarak yapıştırın!)
rapidshare.com/#!download|86dt|446388202|iFDG_A321-200_Turkish_Airlines_TC-JRK_TC-JRE.rar|3743

İyi uçuşlar :)

pilot'tan_ FsX uygulaması;
--------------------------------------------------
Arkadaşlar,
Bu uçağı FsX'te kullanmak isteyen kaptanlarımız için dosyalarda gerekli düzenlemeler yapıldı ve ZIP içine "FsX, Yükleme açıklamaları" yazılmıştır!..
FsX için DOWNLOAD:
(Önce, yukarıdaki linkten Uçak dosyalarını İNDİRİN!)

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   5/2/2011, 21:53

Paylaşımın için teşekkürler Mehmetciğim. Önce size (+) lar gelsin, sonra Doğuş kaptan kayıt yaptıktan sonra kendisine de veririz.
Epey detaylı uğraşılmış bir boyama olduğu belli oluyor. Doğuş kaptanın eline sağlık.Teşekkürler.
wannabepilot
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   5/2/2011, 23:23

Hocam harika detayli bir boyama olmus, elinizin emegine saglik.
Saygilarimla
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   5/2/2011, 23:42

Doğuş kaptana teşekkür ederiz,ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş bizede uçmak düşer
saygılar
Muhabbet
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 09:31

kaptana teşekkür ederiz,ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 12:59

değerli kaptan üstatlar ben bu boyamalı uçağı yükledim ancak uçaklar kapkara çıktı kaplama boyalı olarak görünmüyor,ayrıca ses de yok ,fsx kullanıyorum sorun nedir acaba?
saygılar
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 13:37

hadock121 demiş ki:
değerli kaptan üstatlar ben bu boyamalı uçağı yükledim ancak uçaklar kapkara çıktı kaplama boyalı olarak görünmüyor,ayrıca ses de yok ,fsx kullanıyorum sorun nedir acaba?
saygılar

Kategori başlığına bakar mısınız Necati hocam. Burası Fs9 Uçak boyamaları. İndirdiğiniz dosyaların içinde "for FsX CONFİG" klasörü yoksa FsX'te kullanabilmeniz ve kaplamaları görmeniz için "Panel", "Sound" ve "aircraft.CFG" dosyalarında düzenleme yapmak gerekir. Bunu da Doğuş hoca yapabilir.
Veya bana sadece "aircraft.CFG" dosyasını RAR'layıp, zshare'den upload ederseniz meseleyi kısmen halledebiliriz.
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 13:49

Dikkatsizliğimi bağşlayın ,Pilot üstadım uyardığınız için teşekkür ederim ,ama sizi yormayayım artık bu uçağıda kullanamayıveririz.
boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 15:16

Hocam çok teşekkürler.Yanlız birşey farkettim. 3.resimde tekerin üstündeki kod RE olması gerekmez mi ?

Hocam indiremedim birde yol gösterir misiniz nasıl indireceğim ?
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 15:56

Halâ Doğuş Bulut kaptanımızı kayıt olması için bekliyoruz.Müracaatını yapsa Onay vereceğiz, lâkin kendileri kayıp.. kahkaha

Erbil hocam, Download linki bende de sorun yarattı.. Anlayamadım.
Ön teker kapağındaki tescilin son iki harfi bence doğru yazılmış gibi, çünkü Dosyada 2 adet uçak var sanırım. Biri JRK, biri de JRE.
En iyi cevabı Doğuş kaptan geldiğinde verecektir.Saygılar.
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 17:17

değerli kaptanlar işinizi göreceğini umuyorum ben daha önce indirmiştim size yeni linkledim.
Pilot üstadım hernekadar sizi yormayım dediysemde boyama çok hoşuma gitti acaba bu uçağı fsx te nasıl kullanabiliriz.sizin istediğiniz Aircraft.cfg yi de zipleyip ekte sunuyorum.
saygılar
(THY uçağı linki)

(Bu uçağın Aircraft.cfg si)

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 17:33

Teşekkürler hocam.Eline koluna sağlık.
Linklerinize HİDE uygulaması yaptım. Siz de bundan sonra ekleyeceğiniz linklere HİDE uygulaması yapınız lütfen!.: BURAYA BAKINIZ!

CFG dosyasını hemen düzenliyorum.Beklersiniz?..
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 17:40

pilot demiş ki:
Halâ Doğuş Bulut kaptanımızı kayıt olması için bekliyoruz.Müracaatını yapsa Onay vereceğiz, lâkin kendileri kayıp.. kahkaha

Erbil hocam, Download linki bende de sorun yarattı.. Anlayamadım.
Ön teker kapağındaki tescilin son iki harfi bence doğru yazılmış gibi, çünkü Dosyada 2 adet uçak var sanırım. Biri JRK, biri de JRE.
En iyi cevabı Doğuş kaptan geldiğinde verecektir.Saygılar.

Linki direkt açtığımızda sorun yok ama bu reklamla açıldığınsa SKIP diyince www.rapidshare.com a gidiyor haliyle yüklenmiyor isterseniz hide'sız yapalım ??
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 17:43

boeing737 demiş ki:
Hocam çok teşekkürler.Yanlız birşey farkettim. 3.resimde tekerin üstündeki kod RE olması gerekmez mi ?

Hocam indiremedim birde yol gösterir misiniz nasıl indireceğim ?

Orada farkettiyseniz fenerbahçe amblemi var o almanya uçağı değil Fenerbahçe uçağı :)
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 17:45

Müjdeli haberi vereyim doğuş kaptanla TC-JHF ye başladık piyasada ne Manchester vardı ne de Almanya uçağı baktık bu Basketbol uçağıda yok çalışmalara başladık :)

EDİT :

Uçağın yeterli resmi olmadığı için maalesef yapamıyoruz...

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 18:09

memo1998 demiş ki:

Linki direkt açtığımızda sorun yok ama bu reklamla açıldığınsa SKIP diyince www.rapidshare.com a gidiyor haliyle yüklenmiyor isterseniz hide'sız yapalım ??

Tamam hocam HIDE kodunu kaldırdım.

Hadock hocam, bu uçağı FsX'te kullanabilmek için dosyalar üzerinde gerekli düzenlemeler yapıldı. Yükleme açıklamaları ZIP içindedir!. Link, ilk mesaja eklenmiştir!.

memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 18:12

Yine olmuyor üzgün

çözümü buldum yeni sekme açın :

rapidshare.com/#!download|86dt|446388202|iFDG_A321-200_Turkish_Airlines_TC-JRK_TC-JRE.rar|3743

linke tıklamayın kopyalayın yeni sekmeye yapıştırın iyi uçuşlar :)
astana
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 20:19

arkadaşınızın eline sağlık hocam

düzenleme:2 linkte hatalı üzgün
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 20:31

pilot Kaptanım elinize sağlık gerekli düzenlemi yapmış linkide vermişsiniz hemen çalışmaya başlıyorum.
saygılar
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 20:44

o reklam işinden kaynaklanıyor en kısa yol ucuyoruma üyeliği olanlar :

http://www.ucuyorum.com/showthread.php?t=110679

burda link var..
boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 21:15

Memo hocam anlamadınız beni heralde şöyle anlatayım :

TC-JRK Almanya 50. yılın uçağının kodu
TC-JRE ise Fenerbahçe amblemlinin kodu fakat fenerbahçelinin uçağında almanya uçağının kodu var dikkatli bakarsanız ::)
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   6/2/2011, 21:43

boeing737 demiş ki:
Memo hocam anlamadınız beni heralde şöyle anlatayım :

TC-JRK Almanya 50. yılın uçağının kodu
TC-JRE ise Fenerbahçe amblemlinin kodu fakat fenerbahçelinin uçağında almanya uçağının kodu var dikkatli bakarsanız ::)

Doğuşa söyledim en kısa zamanda düzelticek :)
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   3/3/2011, 23:34

elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş..
Emre
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   11/3/2011, 23:13

Hocam çok güzel olmuş elinize sağlık. FSX kullanan az biliyorum ama onun için de repaint linkleri koyarsanız sevinirim.. :)
Teşekkürler şimdiden
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE   12/3/2011, 00:41

Emre kaptanım.
Rica etsek, önce kendinize bir avatar yükler misiniz?.. Bilemezseniz arkadaşlar yardımcı olurlar!..
Her cinsten uçak için FsX boyamalarımız vardır. Her uçak modeli kategorisinin içinde 2 ayrı bölüm olarak verdik.
BOEING boyamaları= Fs9 / FsX
Airbus Boyamaları= Fs9 / FsX olarak bölümlerimiz var.

iFDG A321-200 Turkish Airlines TC-JRK(50 year in germany)&TC-JRE
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki