AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 17:43

Arkadaşlar biliyorum çok fazla boyama istedim sizden kusura bakmayın.Acaba şu alttaki türk hava yollarının yeni aldığı 777 lerin yapılması mümkün mü ? Kolay gelsin.

TC-JJE Dolmabahçe
TC-JJF Beylerbeyi
TC-JJI Ege
TC-JJJ Erzurum
TC-JJG Yıldız
TC-JJH Rumeli

En son boeing737 tarafından 31/1/2011, 21:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 17:49

6 adet uçağın gerçek fotoğraflarını bulup koyabilirseniz, hemen yarın hepsi biter. Çünkü zaten 777 boyaması burada var. Sadece kanat, burun ve kuyruk tescillerini değiştirip size sunarız.
saygılar.

En son pilot tarafından 17/2/2011, 15:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
yigitciftci
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 20:16

Pilot hocam yeni livery'li olanlari istiyor arkadas :)
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 20:42

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir ara yapmıştım.
boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 21:26

pilot hocam dediğiniz yapmaya çalıştım oldu mu acaba ? bu arada fotoğraflarıda koyacağım birazdan.
boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 21:32

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hocam bu fotoğraflar iyi mi yoksa daha da bulayım mı ? Teşekkürler.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   31/1/2011, 23:34

Tamam hocam tamam.. kahkaha yeteri kadar eklemişsiniz..
bakın kardeş sitemiz olan Uçuyorum.com'da Mehmetcan hocamız Dolmabahçeyi boyamış..Diğerleşrni de tescillerini değiştirerek size sunabilir.

memo1998 demiş ki:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir ara yapmıştım.

Mehmet hocam. Verdiğin linke gittim, tıkladım.Hem de Virtualkokpitli imiş. Hemen indireyim dedim kendim için....Ama link ÖLÜ!..Yani 4Shared kapalı ve yasaklı biliyorsun. Lütfen onun linkini tazeler misin?..Hem aynısından arkadaşımıza diğerlerini de tescil değişikliği yaparak boyar mısın?..
Mükemmel boyama olmuş hocam. Kusurları görmemek lâzım. O kadar kusur kadı kızında da olur.

Uçuyorum.com'daki Download linkini tazeler misin hocam?.
Saygılar.

En son pilot tarafından 17/2/2011, 15:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   1/2/2011, 10:19

Hocam maalesef pc'de aradım taradım bulamadım silmişim üzgün ama tüm tescillerin boyamasına başladım hemen :) Bu boyamayı ben istiyorum mümkünse ben yapabilir miyim ?
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   1/2/2011, 11:57

TC-JJE bitti hepsini tamamlayıp öyle yerleştirmeyi düşünüyorum 3-4 güne tamamlanır (JJE-JJF-JJG-JJH-JJI-JJJ-JJK)
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   1/2/2011, 15:01

TC-JJE'nin sol tarafını bitirdim akşam sağ tarafıda bitiricem yarın tüm seriyi paylaşırım :)

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   1/2/2011, 15:22

Bravo hocam, ilk parti bitmiş bile..Ellerine gözlerine sağlık.
Bu paket san ait Mehmetcan hocam. Senden başka kimse elini süremez..
Ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Ben de indireceğim çünkü...
Yalnız, Uçuyorum.comdaki gibi ;

1- 3D-Virtual kokpitli olsun!.
2- Uçakları tek paket haline DEĞİL!..Burası çok önemli ,şöyle yaparsan kullanıcı ve elinde bazı dosyaları olanlar için daha iyi olur.Paylaşımı şöyle yapmalısın:
a) Önce uçağın "Base Paket" dediğimiz 1. pakette içinde şunlar olsun:
Base paket:..: Linki
--------------
İÇİNDEKİLER:
1- Model klasörü,
2- Effect klasörü,
3- Gauges klasörü,
4- Panel klasörü,
5- Sound klasörü,
6- "Aircraft.CFG" dosyası,
7- ".AIR" dosyası,
8- Varsa, "ReadME.txt" dosyası,

b) Boyadığın "Texture klasörleri" ni de AYRI-AYRI Upload ederek, 6 adet Download linki olacak.
TC-JJE Dolmabahçe texturesi....: Linki
TC-JJF Beylerbeyi texturesi......: Linki
TC-JJI Ege texturesi...............: Linki
TC-JJJ Erzurum texturesi..........: Linki
TC-JJG Yıldız texturesi.............: Linki
TC-JJH Rumeli texturesi............: Linki

Anlatabildim galiba hocam değil mi?..
Çoğumuzun elinde zaten bu dosyalardan bir kısmı var. Project Open Sky dan olacak değil mi?..Saygılar hocam.

-Uçağın paylaşımını buraya değil,haliyle "Fs2004 Uçak Boyamaları "sayfamıza yapıyorsunuz"..
- Bir de , dosyaları göndermeden önce Lütfen 2 kez KONTROL ve TEST edersen daha sonra bazı sorunlara maruz kalmayız.. Lütfen acele etme ve kontrol-test aşamalarını unutma hocam.

En son pilot tarafından 1/2/2011, 15:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   1/2/2011, 15:25

Tamam anladım hocam.. :) Evet uçak Posky için içinde MVT olacak ve tabikide 3D güzel bir kokpit :)
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   1/2/2011, 15:27

Sağol hocam.

En son pilot tarafından 17/2/2011, 15:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kağan ATÇI
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   2/2/2011, 13:27

hocam ben de çalışmalara başladım aslında pmdg 737-800 biraz uzun sürdüğü için başka çalışma yapamamıştım. şimdi ona biraz ara verdim ki motivasyonum düzelsin. mehmetcan hocamın da boyamalarını bekliyorum çeşitin artması iyidir. ben 6'sını bir arada yayınlyayacam ancak vaps için de ayrıca sizin istediğiniz gibi texture klasörlerini upload edecem. saygılar...
Stein
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   2/2/2011, 16:35

bizde bunu bekliyorduk hocam.teşekkürler :)
Stein
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   15/2/2011, 15:07

hocam bu boyamalar bitmedimi araştırdım forumu ama göremedim??
Kağan ATÇI
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   15/2/2011, 22:06

hocam az kaldı kabasını yaptım ama rötuşlar uzun sürüyo. ama merak etmeyin 3 güne kalmaz yükleyecem İnşallah...
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   16/2/2011, 03:02

Sabırsızlıkla bekliyorum hocam? Yalnız vc'nin var olduğunu duyunca acaba bir zamanlar hangi kaynaktan aldığımı hatırlayamadığım ama hala keyifle kullandığım Onur Air TC-OBZ hayali boyama 777-300ER uçağımla aynı modelmi diye meraklandım? Eğer öyleyse aynı modelin THY gerçek filo boyamalarıyla uçmak ayrı bir haz verecek, farklı bir model ve farklı bir vc ise hanem şenlenecek.. :) Emeğinize sağlık hocam..
Kağan ATÇI
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   16/2/2011, 10:14

iyi gününüzdesiniz hocam onu da ben boyamıştım ve evet aynı modeli kullanacam onda da vc olacak :)
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   16/2/2011, 16:44

gtacrazy demiş ki:
iyi gününüzdesiniz hocam onu da ben boyamıştım ve evet aynı modeli kullanacam onda da vc olacak :)

Hocam VC mi?...
Şimdi kafam karıştı kusura bakmayın hocam. Bu VC nasıl?; 2D-VC mi?, yoksa 3D-VC mi?..
Yanlış anlamazsanız, izin verirseniz bütün arkadaşlara bir ricam olacak hocam.! Saygılarımla.

--------------------

Arkadaşlar!'..
Virtual kokpit, (VC) kelimeleri geçen mesajlarımızda lütfen ama lütfen Virtual kokpitlerin karıştırılmaması ve yanlış anlaşılmaması için virtual kokpitin cinsini belirterek yazalım. 2D ise 2D, 3D ise 3D yazalım.
2D kokpit: 2D-Virtual COCKPIT
3D kokpit: 3D-Virtual COCKPIT

Bakınız, farkı burada yazdık: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kağan ATÇI
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   17/2/2011, 00:45

afedersiniz hocam bilmiyodum böyle bir uygulama olduğunu. daha doğrusu bugüne kadar nerede vc görsem 3 boyutludan bahsedildiğini anlıyodum bu kadar detayına girilmediği için. ama madem öyle olsun istiyosunuz öyle kullanırız :)
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   17/2/2011, 00:57

Estağfurullah hocam. Çünkü bazen bir bakıyorsunuz, paylaşımda "-VC var!" yazıyor. İndiriyorsunuz , içinden 2D kokpit çıkıyor. Birçok kez başımıza geldi..
Bu nedenle aslında bütün kaptanlarımıza bilgi mahiyetinde yazıldı . Kusura bakmayın....Anlaştık?.. göz_kırpma

Merak ettiğimden tekrar sormak istiyorum. B777'lerdeki VC, 3D-VC mi hocam?.. Saygılar.

En son pilot tarafından 17/2/2011, 15:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   17/2/2011, 02:17

gtacrazy demiş ki:

Çok iyiymiş hocam.. :) (+)'lar anında eklendi.. Emeğinize sağlık.
Kağan ATÇI
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   21/2/2011, 16:22

hocam biraz fazla uzun sürdü ama sona çok yakınız bugün tüm regleri bitirmeyi hedefliyorum ve yarında son testleri yapıp yüklemeyi hedefliyorum Allah'ın izniyle. şimdiden hayırlı olsun...

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: ''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER   21/2/2011, 17:32

Ellerine gözlerine sağlık Kağan hocam. Hiç çapaksız ve hatasız çok mükemmel görünüyor.
Geç olması hiç mühim değil hocam. İlk paylaşımda hatasız ve mükemmel olması için tüm kontroller ve testler yapıldığı için zaman uzayabilir. Sorun değil.
Tekrar teşekkürler. (+)lar şelâle gibi geliyor hocam.. kahkaha

''İstek: Türk Hava Yolları Boeing 777-35R ER
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki