AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum

YazarMesaj
Stein
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor

MesajKonu: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   11/1/2011, 19:17

Mümkünse TH'ye yeni gelen a330-300 ü de görmek isteriz
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 15:24

Hocam isterseniz bende Posky nin A330-300 RR House uçağı var hatta bu uçağa isterseniz Posky nin VC li versiyonunu ekliyebiliyorsunuz,kendi sitesinde mevcut, uçağın model ve simi bende var size sadece paintden texturesini hazırlamak kalıyor,isterseniz, uçağın sizde olayan dosyalarını size uploud edebilirim.Saygılar.

Project Opensky A330-300 RRV2/Satcom Modeli House F-WWKB
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son terminatör tarafından 12/1/2011, 16:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 15:52

THY larında A330-343X 5 adet var,

KONAK TC-JNI
TOPKAKI TC-JNH
KAPADOKYA TC-JNJ
ŞANLIURFA TC-JNK
TRABZON TC-SGJ SAGA dan gelen uçak

buradan inceleyebilirsiniz.

boeing737
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 16:03

Şanlıurfa ile Trabzon ismi a321 lerde değil miydi?
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 16:05

terminatör demiş ki:
Hocam isterseniz bende Posky nin A330-300 RR House uçağı var hatta bu uçağa isterseniz Posky nin VC li versiyonunu ekliyebiliyorsunuz,kendi sitesinde mevcut, uçağın model ve simi bende var size sadece paintden texturesini hazırlamak kalıyor,isterseniz, uçağın sizde olayan dosyalarını size uploud edebilirim.Saygılar.

Project Opensky A330-300 RR House F-WWKJ
VC?..Tabi ekleriz hocam.İşimiz bu. kahkaha Ancak, Posky'nin bazı Airbus VC'leri 2D panel çıkabiliyor.
Bende Posky_A330-300 GE model FULL uçağı varmış. Paintkit olarak ta, "RR, GE ve PW" 3 modelin de paintkitleri var. Bunlardan sadece GE'nin model (Full) klasörü var.Ancak Paintkit dosyalarında eksikler bulunuyor. Bu nedenle;
Siz bana, RR olan modelin resimdeki uçağın veya varsa (Anatolia) texturesini (sadece 1 adet texture), model, sim, aircraft.CFG, panel(default ise kalsın), dosyalarını RAR'layıp PM'den gönderebilirsiniz.Saygılar hocam.

boeing737 demiş ki:
Evet hocam kuyruk logoları eski ayrıca gerçekten size çok teşekkür ediyorum.
Estağfurullah hocam. Bizim için bir zevk!..Saygılar.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 16:07

terminatör demiş ki:
THY larında A330-343X 5 adet var,

KONAK TC-JNI
TOPKAKI TC-JNH
KAPADOKYA TC-JNJ
ŞANLIURFA TC-JNK
TRABZON TC-SGJ SAGA dan gelen uçak

buradan inceleyebilirsiniz.

Hocam, "Stein" kaptanımızın bahsettiği yeni gelen A330'un tescili hangisi?, var mı bunların arasında?..Sevgilerimle.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 17:09

Hocam uçağı hazırlıyorum,bizde kullanılanlarda uçağın üstünde yuvarlak anten var modeldede satcom diye geçiyor bilginize onu tamamladıkdan sonra, size upload edicem, uçakların SGJ hariç hepsi yeni, bana sorarsanız, isim olarak hiç kullanılmayan Kapadokya TC-JNJ olsun derim, ama genede kararı, sizler verin, saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 19:05

Hocam size gönderdiğim, A330-343X RR Paint kitin SS i

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 22:21

terminatör demiş ki:
Hocam size gönderdiğim, A330-343X RR Paint kitin SS i

"A330-343X RR V2"- Posky 'den aldım hocam .Teşekkür ederim.
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   12/1/2011, 23:13

Bu arada "Topkapı" adlı uçak 777 değilmiydi, yoksa ben mi hatalıyım?
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   13/1/2011, 00:55

mertkarslioglu demiş ki:
Bu arada "Topkapı" adlı uçak 777 değilmiydi, yoksa ben mi hatalıyım?

Yapmayın hocam, yukarıda iki adet link verdim, incelerseniz, Topkapı uçağının A330-343E olduğunu görürsünüz, hatta bu uçak 2010 airex de fuarda sergilendi,birçok arkadaşımız, içini bile gezdi, ve birçok fotoğrafları bile mevcut,araştırırsanız görürsünüz.Saygılar.

Stein
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   14/1/2011, 01:04

evet pilot hocam dediğiniz yeni gelen a330-300 lerden bahsetmiştim.bir de bişey sormak istiyorum,thy nin sitesinde 7 tane 332 4 tane 333 gözüküyor.ikisinin de boyları 58.8 metre gözüküyor.bu bilgiler yanlıştır sanırım ? zira terminatör hocamız 5 tane var dedi isimleriyle beraber
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   14/1/2011, 01:57

Değerli arkadaşım, A330-200 lerle A330-300 ler farklı boylardadır aynı olması mümkün değil, doğru bilgileri fabrika üretim bilgilerinden alabilirsiniz.Saygılar.
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   17/1/2011, 09:26

Çalışmaya başlıyorum göz_kırpma en kısa zamanda sizlerle...

Ve gövde 20 dakikada bitti geri kalanı ve uçak okuldan gelince artık :) :

Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   17/1/2011, 13:47

Hocam vc'li bir a330-343 yolda mı.? bnmi yanlış anladım.. 2D we 3D panel default 747-400 olmasın lütfeeen! üzgün Boeing boyamaları kokpitleri tmm ama fs9 da orjinal panel airbuslarla uçmak istiyoruz,, Saygılar!!
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   17/1/2011, 13:53

Default dışında yapılan önemli çalışmalardan biri de hm 2D hm 3D posky_bombairder CRJ900 atlas jet boyaması. FS9 uyarlaması bence gayet güzel hocam.. 3D panel sorunsuz,, yani default dışında yapılmış bir çalışmanın hayranlık uyandırdığını söylemek istedim! :) memo1998 kaptanımdan da böyle önemli bir çalışmaya imza atmasını rca ediyorum.. Umarım sorunsuz panel bi airbus katılır artık filomuza! Amin,, :)
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   17/1/2011, 16:38

memo1998 demiş ki:
Çalışmaya başlıyorum göz_kırpma en kısa zamanda sizlerle...

Ve gövde 20 dakikada bitti geri kalanı ve uçak okuldan gelince artık :) :

Valla bravo hocam. 20 dakikada gövde tamam.. şok_oldum Ee..Ne de olsa gençlerin hızına yetişilmiyor..:)
Hocam!. Şu an bu uçak tarafımdan da bitirilmek üzere. Bu akşam Upload edeceğim. Ancak, siz de bitirdiyseniz Upload edebilirsiniz. farketmez hocam. İkisini de download edebilirler.
Bundan sonaraki sıradaki "CRJ-700_FsX-Default" için olan THY boyaması var. Siz Fs9 kullandığınızdan bu CRJ-700 boyamasını sanırım test edemeyecekseniz ben alabilirim. Ondan sonra gelecek boyamalara siz devam edebilirsiniz. Saygılar.

Painter kaptanlarım. Boyama istekleri konuılarında biz painterler, konu içinde birbirimizle anlaşarak istek boyamalarını yapmaya karar verelim. Bazen böyle pişti! olabiliyoruz.
Ancak, "-farketmez, herkes boyasın !" diye düşünürsek, bu da olabilir. Saygılar.
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   17/1/2011, 17:38

sorun değil hocam hatta ben posky nin FS9 için olan CRJ-700 ü için de çalışmaya başlayayım hem FSX hem FS9 için olmuş olur...Ayrıca IFDG A320 Turkish Airlines new repaint'e de başladım...
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   17/1/2011, 18:23

memo1998 demiş ki:
sorun değil hocam hatta ben posky nin FS9 için olan CRJ-700 ü için de çalışmaya başlayayım hem FSX hem FS9 için olmuş olur...Ayrıca IFDG A320 Turkish Airlines new repaint'e de başladım...
CRJ-700 için 2 boyama iyi olur. Haklısın hocam...
Kendini fazla yorma hocam.
Bak derslerin falan var, onları sakın ihmal etme..hepsine yetişeceğini biliyorum ama yine de öncelik olarak derslerin ve geleceğin...Saygılar sunarım Kolay gelsin.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   18/1/2011, 04:29

Stein kaptanım,
Airbus A330-343X RR_(POSKY)'den THY boyaması hazırdır:
tamer40
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   5/4/2013, 22:43

Virgin Atlantic Airways A330-343X
tamer40
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum   6/4/2013, 01:14

A330-343X RR V2"- Posky hacalarimbu ucaklari nerden ala biliris acaba

İstek: A330-343_POSKY'den Yeni THY boyaması istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası