AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gokturk78
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   11/1/2011, 05:25

Degerli kaptanlarim, aylardir aramadigim, bakmadigim hic bir yer kalmadi okadar cok arastirmama ragmen istedigim Türkish Airlines A320 IFDG VC´li ucagimizi bulamadim üzgün bu konuda bana yardimci olursaniz, eger elinizde varsa sayet bizimle paylasirsaniz inanin cok sevinirim. Güzel umut dolu mesajlarinizi sabirsizlikla bekliyorum kaptanlarim...simdi`den cok tesekkürler.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   11/1/2011, 11:14

gokturk78 demiş ki:
Degerli kaptanlarim, aylardir aramadigim, bakmadigim hic bir yer kalmadi okadar cok arastirmama ragmen istedigim Türkish Airlines A320 IFDG VC´li ucagimizi bulamadim üzgün bu konuda bana yardimci olursaniz, eger elinizde varsa sayet bizimle paylasirsaniz inanin cok sevinirim. Güzel umut dolu mesajlarinizi sabirsizlikla bekliyorum kaptanlarim...simdi`den cok tesekkürler.

Göktürk'cüm, IFDG uçaklarında VC yok, sadece ona merge edilmiş paneller var, onları bulman lâzım örnek IFDG+Wilco, IFDG+PSS, IFDG+SMS merge gibi özel hazırlanmış panel yazılımları var onlardan birini bul yalnız bulduğun, (Wilco,PSS,SMS) uçağının gauges klasörünü yüklemen lâzım ki, VC kokpitini IFDG uçağında o zaman görebilirsin, IFDG nin THY si bizlerde mevcut, sen yeterki VC kokpitleri inceleyip, hangisi sana uygunsa, onun mergesini bul, gerisi kolay, internetten araştırsan, kesin bulursun,Pilot hocam'ın yardımlarıyla hallederiz.Saygılar.

Not: Win 7 in eğer 64 bitse Wilco'yu kullanamazsın, çünki Wilco'nun uçakları 32 bitte çalışıyor, bilgin olsun.
buradan bir incele,
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   11/1/2011, 16:39

Göktürk hocam, Terminator hocamın dediği gibi 2D Cockpit panel ayarlarız. Fakat ben de daha önce bu isteğini bildiğimden çok araştıröa yaptım, ancak 319-320-321 uçaklarının 3D-Virtual Cockpit panellerine ulaşamadım.
Tekrar derinlemesine yeniden bir araştırma daha yapalım hep birlikte.. Artık ne bulursak?, her türlü teknik desteği sağlarız. CFG düzenlemeleri, butonların konumu falan ..hepsini düzeltir, uygularız sorun değil.
Olmazsa inanın, yeni baştan XML dosyaları yaratarak, yeniden buton şekilleri çizerek yepyeni 2D cockpit panel dahi yaparız. Buna imkânımız , gücümüz, bilgimiz ve yaratma aşkımız var!..Saygılar hocalarım.
gokturk78
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   12/1/2011, 01:10

IFDG´lerde VC olmadigini bilmiyordum bosa aramisim demek :) bilgileriniz icin cok sagolun hocalarim... vermis oldugunuz bilgilerden yola cikip arastirmaya devam edecegim. Saygilarimla.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   20/1/2011, 16:39

KONU YUKARI!..

Göktürk hocam,
Unuttuk sanmayın sakın!.."Çözüldü" iconu olmayan sayfalarımıza sürekli çözümler arıyoruz.
A320_3D-virtual kokpitli uçağı halen arıyoruz. Gövde boyaması nasıl olursa olsun, THY olarak boyarız!..Sevgiler.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   29/1/2011, 23:56

Göktürk hocam.
İnanın, aylarca sürüklenen bu istek sayfanıza bir çözüm bulamadığımız için üzgünüz.
Ancak, bu istek sayfanız bizi ÇOK kamçıladı...VE bir karar aldık.
VAPS olarak, VAPS copyright haklarına sahip ve VAPS'tan izinsiz kullanılmayacak bir proje başlatıyoruz sayenizde!:
"VAPS_Panel" : "VapsPAN"
Yani bütün uçak modellerinin gerçek fotoğraflarını baz alarak 2D-Panel tasarım projesini başlattık. Şu an A380 üzerinde çalışıyoruz. Her an başka modele geçebiliriz. Test ve düzenlemeler yapıyoruz. Yalnız, XML dosyaları çok uğraştırıyor..Ancak testler gösteriyor ki, panel tasarımlarında da başarıyı yakalayacağız.
Yapacağımız paneller, uçak yapımcılarının bütün uçaklarına uyum gösteriyor.
Ancak bu paneller, "Virtual panel" olarak algılanmasın!. "SHIFT+1" e basıldığında çıkan 2D panel ve diğer tuşlarda çıkan mini-paneller. Bunları projelendiriyoruz.

Arkadaşlar,
"Virtual kokpit yaparmısınız!" demeden önce burayı okumanızı öneririm: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Saygılar.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---   

[ ISTEK ] Türkish Airlines A320 IFDG VC <---
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası