AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
phantomII
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   3/12/2010, 18:22

Hayalde olsa gün gelir gerçek olur inşallah :)

Boeing 747-800F Turkish Air Force_Cargo - II-0000I Project Open Sky
Türk Hava Kuvvetleri
For FSX and Fs2004(FS9) Full

CREDITS :
Project Open Sky
Boeing 747-800F
Model Designers......................: Hiroshi Igami
Flight Dynamics Designer..........: Warren C. Daniel, Brandon D. Henry
TUAF Cargo project manager.....: PhantomII (VAPS)
TUAF Cargo Painter ................: PhantomII, Pilot (VAPS)

TEST edildi!..

Hem Fs2004(Fs9)'da hem de Fsx'te çalışıyor!.
(FsX'e yükleme açıklaması "for FsX CONFIG" dosyasındadır!.)

Alttaki resimlerdeki gibi Posky Util ile uçağın kapıları açılarak uçağın içindeki konteynerlar, araçlar, çekiciler, taşıyıcılar ve merdiven indirilir!...Posky Util'i açmak için Fs9'da SHIFT+8 tuş kombinasyonu kullanılır.

(Resmi Orijinal ebatta görmek için yazıya tıklayın!..)
http://www.ressimyukle.com/images/983_2a.jpg

http://www.ressimyukle.com/images/786_12.2.2010_2_10_35.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/4333/12220102267.jpg

http://www.ressimyukle.com/images/995_12.2.2010_2_26_20.jpg

http://www.ressimyukle.com/images/932_12.2.2010_2_26_58.jpg

http://www.ressimyukle.com/images/171_12.2.2010_2_27_7.jpg

http://www.ressimyukle.com/images/886_12.2.2010_2_27_38.jpg

http://www.ressimyukle.com/images/915_1.jpg

================================================
DOWNLOAD:
Linkleri ve şifreyi Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link and password to view!

================================================

YENİ !; "AIR_FIX" dosyası:
Arkadaşlar,
Bu uçak ile rahat kalkış ve iniş yapamayan kaptanlarımız için, "B747-800F_Posky" uçağının orijinal "AIR" (sim) dosyasının dinamikleri düzenlenmiş şekilde son derece istikrarlı uçuş gerçekleştirmenizi sağlayan, YENİ ve mükemmel AIR_FIX dosyası ALTTA:

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

"AIR_FIX" dosyası_Download

İyi Uçuşlar
phantomII
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   3/12/2010, 21:05

Sağolsun erginf kaptan ;P umarım uçurmakdan da keyif alırsınız. Ama sizden bir isteğim olacak sistem bilgilerinizi bizle paylaşabilirseniz mutluluk duyarız.
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   3/12/2010, 21:19

elinize sağlık
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   3/12/2010, 21:40

Phantom II hocam, ellerinize sağlık, askere gider ayak harika bir iş çıkarmışsınız,umarım yakında link açılır,Saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   3/12/2010, 23:02

Eline sağlık Adminim. Paylaşım için teşekkür ederiz. VAPS'a yakışır bir tasarım daha !....
Terminator hocam, download linklerinin hepsi açık, ben indirebiliyorum. İyi uçuşlar.

Uçağın dosyasına, PDF'deki VAPS-logosuna tıklayıp ulaşılabiliyor.İndirip ZIP'i açtıktan sonra içinden çıkan "Folder.ZIP" i de açmak için şifre gerekiyor.Bu şifreyi de açılan klasördeki "Folder PASSWORD.txt" içindeki yönlendirmelere göre ulaşılabilir.
(Bu güvenlik(şifre) tedbirini haklı sebeplerden dolayı uyguladığımız için VAPS olarak özür dileriz!). İkinci neden ise, AVSIM gibi sitelerde bizim tasarımlarımızı indirenlerin de VAPS'a uğramalarını sağlamak.

Arkadaşlar, resimlerin hiçbirini ben göremiyorum.Siz resimleri görebiliyor musunuz?
Resimlerin görünmeme sorunu için Ana-Server sağlayıcısından edindiğim bilgilere göre en kısa zaman da bu sorun çözülecekmiş. 1-Aralıktan beri sitemizdeki bazı resimleri ben göremiyordum...Sizler şu an görebiliyor musunuz?.
phantomII
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   4/12/2010, 00:21

Umarım bu kuşla uçmakdan zevk alırsınız ben çok severek uçuyorum :D
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   4/12/2010, 09:16

pilot demiş ki:
Eline sağlık Adminim. Paylaşım için teşekkür ederiz. VAPS'a yakışır bir tasarım daha !....
Terminator hocam, download linklerinin hepsi açık, ben indirebiliyorum. İyi uçuşlar.

Uçağın dosyasına, PDF'deki VAPS-logosuna tıklayıp ulaşılabiliyor.İndirip ZIP'i açtıktan sonra içinden çıkan "Folder.ZIP" i de açmak için şifre gerekiyor.Bu şifreyi de açılan klasördeki "Folder PASSWORD.txt" içindeki yönlendirmelere göre ulaşılabilir.
(Bu güvenlik(şifre) tedbirini haklı sebeplerden dolayı uyguladığımız için VAPS olarak özür dileriz!). İkinci neden ise, AVSIM gibi sitelerde bizim tasarımlarımızı indirenlerin de VAPS'a uğramalarını sağlamak.

Arkadaşlar, resimlerin hiçbirini ben göremiyorum.Siz resimleri görebiliyor musunuz?
Resimlerin görünmeme sorunu için Ana-Server sağlayıcısından edindiğim bilgilere göre en kısa zaman da bu sorun çözülecekmiş. 1-Aralıktan beri sitemizdeki bazı resimleri ben göremiyordum...Sizler şu an görebiliyor musunuz?.

Hocam, zip e tıkladığımda bu yazı çıkıyor.

You haven't got the rights to download this file

birde, bende bazı uygulamalar görünmüyor, sitedeki birçok yer negatif (x) açıılmıyor butonların bazıları görünmüyor, adobe flash ın enson sürümünü yükledim gene olmadı.FireFox dan giriş yaptım aysını oldu, en son aklıma şu geliyor benim sistemim 64 bit bazı uploud siteleri 32 bit ile çalışıyor, uploud sitesini göremediğim için bilemiyorum ancak benim indirebilmem için box net gibi 64 bit le çalışan uploud siteleri gerekiyor, bana sorucaksınız neden 64 bit ? elimde 6 GB rem var 32 bit te yarısını görüyor yani 3.25 GB tanıyor, sizlerin örneğin 4 GB tınız var ancak onu 3.25 ni görüyor, bilgisayarım/ özellikler den görebilirsiniz, bende tamamını görebilmesi için 64 bit kurdum, 6 GB nin tamamını görüyorum, sanırım problemim bu, benim indire bilmem için box netten uploud edilmesi gerekiyor. Ne yapabilirim,Saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   4/12/2010, 17:19

Terminator hocam, merhaba..
İlk mesajdaki "DOWNLOAD-pdf.zip" dosyasının indirme linki BOX.net 'ten yenilendi. Rahatça PDF'yi indirebilirsiniz.
Forum sayfalarımızdaki resimleri görmek için sayfa tazelenmesi bittikten sonra mecburen 2-3 dakika beklememiz gerekir. Server'dan kaynaklanan bu geçici sorunlar yüzünden VAPS olarak bütün kaptanlarımızdan özür dileriz.

======================
Sitemizdeki soruna gelince;
Kesinlikle Bilgisayarlarınızın ayarları ile formatla falan uğraşmayınız!..Sorun Ana server'da imiş!..
VAPS-sitemiz, ana-Server'ımıza (Hitsink) bağlı diğer bütün sitelerde de yavaş açılma, çoğu resimleri, ikonları göstermeme gibi sorunlarla 1-Aralıktan beri cebelleşiyoruz. Teknik elemanlar yeni site yapılandırması için uğraştığından bu sorunların 2-3 güne kadar düzeleceğini beyan ettiler.
VAPS olarak şu an yapabileceğimiz birşey yoktur. Server'a bağlı diğer siteler gibi, lütfen hepimiz dişimizi sıkarak birkaç gün beklemeliyiz.
Server'dan kaynaklanan bu geçici sorunlar yüzünden VAPS olarak bütün kaptanlarımızdan özür dileriz.Saygılarımızla.

NOT: Bu sorun düzelinceye kadar VAPS sitemizi geçici olarak kapatıp "VAPS BAKIMDA!" diye de gösterebilirdik. Ancak siz değerli kaptanlarımızı böyle boşlukta bırakmak istemedik. Hiç olmazsa yazılanları okuyor, paylaşımlarımıza-indirmelerimize devam edebiliyoruz.Saygılarımızla.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   4/12/2010, 19:08

Hocam, teşekkür ederim, tamamdır, indirdim, bilginize, sitemizdeki sorunlar inşallah hâllolur,bizler beklemede kalalım.Saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   4/12/2010, 20:01

Hocam malesef şifreyi göremiyorum, sayfa tam açılmıyor,yada açılıyor ben hangisi şifre anlamakda zorluk çekiyorum,

VAPS-Download:"http://vaps.hooxs.com/portal.htm"(At the bottom of the page!/VAPS-Download sayfasinin en altindadir!) bu sayfanın en altında,

eType +
we complete you UPLOAD
reklamı çıkıyor, ne şekilde denediysem olmadı.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 01:06

VAPS-Download sayfamızın en altındaki PASSWORDs bölümündeki Boeing B748F_Posky_TUAF Cargo_Folder PASSWORD yazısına tıklayınca BOX.net Download linki açılıyor. "Folder PASSWORD" şifresini idireceğiniz PDF içinden okuyabilirsiniz.
http://i52.tinypic.com/119biuu.jpg

En son pilot tarafından 5/12/2010, 15:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 08:36

pilot demiş ki:
VAPS-Download sayfamızın en altındaki PASSWORDs bölümündeki Boeing B748F_Posky_TUAF Cargo_Folder PASSWORD yazısına tıklayınca BOX.net Download linki açılıyor. "Folder PASSWORD" şifresini idireceğiniz PDF içinden okuyabilirsiniz.

Hocam yukarıdaki göstermiş olduğunuz Password resimli anlatım bölümü bende çıkmıyor, uzunca bir zaman bekledim, fakat gelmiyor,kızımın labtopunda denedim çünki 32bit,ama gene görünmüyor,şifreyi bana özelden gönderirseniz sevinirim, veya başka bir şekilde uygulama yaparsanız, bence daha iyi olur,Saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 15:33

Hocam bir öncekimesajımda görülmeyen resmin linkini de ekledim.Alttaki alıntıdaki resim linkine tıklarsanız resmi görebilirsiniz. Bu şekilde PASSWORD indirme linkinin "Download " sayfamızın neresinde olduğu açıkça görülüyor.Kolay gelsin.

pilot demiş ki:
http://i52.tinypic.com/119biuu.jpg
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 15:40

Anlaşıldı hocam, teşekkürler,herhalde bundan sonrasını çözebilirim.

Değerli kaptan arkadaşlarım, bu uçakla gerçekden uçmak istiyorsanız, yılmayın size verilen uygulamayı/PASSWORD yönlendirmelerini dikkatle takip edin, sonunda bulacaksınz.Ben buldum ve uğraşmaya da değer bir tasarım olmuş.Hepinize kolay gelsin derim.Saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 15:57

Gözünüz Aydın hocam. "Folder.ZIP" i açmak için "Folder PASSWORD" şifresini bulup, uyguladığınız için teşekkür ederim. İyi Uçuşlar kaptanım. Bir an önce uçuş resimlerinizi merakla bekliyoruz.

Usanmayın , yılmayın kaptanlarım. Şifreyi mutlaka bularak, harika uçağa kavuşacaksınız!..
"-En güzel ve kıymetli değerler, uğraşarak elde edilendir!.."

En son pilot tarafından 7/12/2010, 01:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 16:03

pilot demiş ki:
Gözünüz Aydın hocam. "Folder.ZIP" i açmak için "Folder PASSWORD" şifresini bulup, uyguladığınız için teşekkür ederim. İyi Uçuşlar kaptanım. Bir an önce uçuş resimlerinizi merakla bekliyoruz.

Usanmayın , yılmayın kaptanlarım. Şifreyi mutlaka bularak, harika uçağa kavuşacaksınız!..
"-En güzel ve kıymetli değerler, uğraşarak elde edilendir!.."

Sağolun hocam, en kısa zamanda SS leri Günlük/Özel Screnshot bölümünde yayınlayacağım.
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 17:30

yav hocam ben uçağı indirdim vede uçtum süper olmuş ellerinize sağlık
ama benden şifre mifre istemedi.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 18:55

Orhan hocam,THY Cargo uçağında zaten şifre yok , yukarı kısma dikkat et Phantom II hocam 'ın boyadığı B747-800F TUAF Cargo uçağında var, verilen yolu takip et sonunda şifreyi bulacaksın.
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 21:48

Erdinç hocam herşeyi yaptım bazı şifreye benzer şeyler buldum ama beceremedim
neyse bu işten vazgeçtim.bence hocalarımız haklı ama böyle olmamalıydı.

yinede hocalrımızın eline ve emeğine sağlık
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   5/12/2010, 22:35

Değerli arkadaşlar,
Baktık ki, güvenlik tedbiri olarak uygulamak zorunda kaldığımız PASSWORD (şifre) bulma işlemi çoğu kaptanlarımızı yoracak anlaşılan.

Sizleri fazla zorlamadan, üzmeden bulabilmeniz için "Folder PASSWORD" şifresini bu konunun ilk mesajına eklendi. Lütfen ilk mesajdaki DOWNLOAD yazısının altından alınız!.

Haklı sebeplerimizden dolayı uyguladığımız bu, zorlu şifre bulma işlemi için lütfen kusura bakmayın. Saygılarımızla...

En son pilot tarafından 7/12/2010, 01:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   6/12/2010, 16:20

TUAF B748F, AVSIM linki ilk mesaja eklenmiştir!..
ddeniz74
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   6/12/2010, 16:53

Bu güzel çalışma için herkese çok teşekkür ediyorum
cetinkar
Vaps SPOTTER

Vaps SPOTTER

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   7/12/2010, 23:29

teşekkür
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   8/12/2010, 01:15

Güle güle kullanın kaptanlarım.İyi uçuşlar.
deniz ve çetin kaptanlarım, bu arada imzanıza sistem özelliklerinizi yazmak ve Profil bilgilerinizi güncellemek için lütfen şu sayfamızı okumanızı rica edebilir miyiz?.;
http://vaps.hooxs.com/duyurular-kurallar-announcements-rules-f65/cok-onemly-duyuru-t1066.htm#6624
Saygılar.
phantomII
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force   8/12/2010, 02:51

İyi uçuşlar :D benediğinize Vaps olarak çok sevindik :D kazasız kırımsız uçuşlar :D unutmayın dünyada eşi benzeri henüz yok bu kuşumuzun. birde Boeing "B" kodunu Cargo "C" olarak değiştiriyoruz :D o artık askeri taşıyıcı çünkü :D

C-747-800F_POSKY_cargo_Turkish Air Force
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki